WYNIKI
Dziewczęta: 20.10.2016 r.
U 8 dziewczęta
SP nr 1 Biała Podlaska – Awans do Finału Wojewódzkiego
opiekun: Dariusz Denicki
U 10 dziewczęta
I SP nr 1 Biała Podlaska
II SP nr 3 Biała Podlaska
III UKS PIĄTKA PLUS
SP nr 1 Biała Podlaska – UKS PIĄTKA PLUS 3:0
SP nr 3 Biała Podlaska – SP nr 1 Biała Podlaska 1:2
SP nr 3 Biała Podlaska – UKS PIĄTKA PLUS 1:1
Najlepsza Zawodniczka: Wiktoria Rudasz (SP nr 1)
SP nr 1 Biała Podlaska – Awans do Finału Wojewódzkiego
opiekun: Dariusz Denicki
U 12 dziewczęta
I UKS PIĄTKA PLUS
II SP nr 5 Biała Podlaska
III SP nr 3 Biała Podlaska
IV SP nr 1 Biała Podlaska
SP nr 5 Biała Podlaska – UKS PIĄTKA PLUS 0:2
SP nr 3 Biała Podlaska -SP nr 1 Biała Podlaska 3:0
SP nr 5 Biała Podlaska – SP nr 3 Biała Podlaska 2:0
SP nr 1 Biała Podlaska – UKS PIĄTKA PLUS 0:6
SP nr 3 Biała Podlaska – UKS PIĄTKA PLUS 1:6
SP nr 1 Biała Podlaska – SP nr 5 Biała Podlaska 0:8
Najlepsza Zawodniczka: Natalia Nestorowicz (UKS Piątka Plus)
UKS PIĄTKA PLUS – Awans do Finału Wojewódzkiego
opiekun: Patryk Romaniuk
Chłopcy: 21.10.2016 r.
U 8 chłopcy
I AP TOP 54
II Społeczna Szkoła Podstawowa
AP TOP 54 – Społeczna Szkoła Podstawowa 9:0
Najlepszy Zawodnik: Alan Korczak (AP TOP 54)
AP TOP 54 Biała Podlaska – Awans do Finału Wojewódzkiego
opiekun: Mateusz Kowalczyk
U 10 chłopcy
I AP TOP 54 I
II AP TOP 54 II
III SP nr 3 Biała Podlaska
IV SP nr 1 Biała Podlaska
V Społeczna Szkoła Podstawowa
Najlepszy Zawodnik: Tomasz Gmur (AP TOP 54)
AP TOP 54 I -SP nr 3 Biała Podlaska 7:0 | AP TOP 54 I- SP nr 1 Biała Podlaska 8:0 |
SP nr 1 Biała Podlaska – AP TOP 54 II 1:2 | SP nr 3 Biała Podlaska – AP TOP 54 II 0:1 |
Społeczna Szkoła Podstawowa – AP TOP 54 I 0:17 | SP nr 1 Biała Podlaska – Społeczna Szkoła 9:2 |
SP nr 3 Biała Podlaska – SP nr 1 Biała Podlaska 2:0 | AP TOP 54 I – AP TOP 54 II 2:0 |
AP TOP 54 II – Społeczna Szkoła Podstawowa 12:0 | SP nr 3 Biała Podlaska – Społeczna Szkoła 9:0 |
AP TOP 54 I Biała Podlaska – Awans do Finału Wojewódzkiego
opiekun: Tomasz Borowski
U 12 chłopcy
I AP TOP 54 I
II SP nr 9 Biała Podlaska
III SP nr 3 Biała Podlaska
IV AP TOP 54 II
V SP nr 1 Biała Podlaska
AP TOP 54 II -SP nr 9 Biała Podlaska 0:6 | AP TOP 54 II- SP nr 3 Biała Podlaska 1:4 |
SP nr 3 Biała Podlaska-SP nr 1 Biała Podlaska 6:2 | SP nr 9 Biała Podlaska-SP nr 1 Biała Podlaska 5:0 |
AP TOP 54 II – AP TOP 54 I 0:11 | SP nr 3 Biała Podlaska-AP TOP 54 I 0:10 |
SP nr 9 Biała Podlaska-SP nr 3 Biała Podlaska 9:0 | AP TOP 54 II -SP nr 1 Biała Podlaska 1:1 |
SP nr 1 Biała Podlaska- AP TOP 54 I 0:13 | SP nr 9 Biała Podlaska – AP TOP 54 I 1:1 |
Najlepszy Zawodnik: Jakub Łukasiewicz (AP TOP 54)
AP TOP 54 I Biała Podlaska – Awans do Finału Wojewódzkiego
opiekun: Marcin Krzystanek
KOORDYNATOR POWIATU GRODZKIEGO
mgr Stanisław Lesiuk