VII LETNIA GALA PIŁKARSKA
BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
PIŁKI NOŻNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ
KĄKOLEWNICA 02.07.2016 r. godzina 15:00
Przedstawiciele Kapituły:
Roman Laszuk -Przewodniczący
Stanisław Lesiuk – Sekretarz
Zofia Łasocha – członek
Zbigniew Lamek – członek
NOMINOWANI
NADZIEJA PIŁKARSKA
Cezary Bieńczyk – Unia Krzywda
Adam Czemierowski – AP TOP 54 Biała Podlaska
Hubert Dołęga – Granica Terespol
Mateusz Jarzynka – AP TOP 54 Biała Podlaska
Dawid Kanatek – Grom Kąkolewnica
Arkadiusz Karolczuk – Orlęta Radzyń Podlaski
Paweł Kuś – Kujawiak Stanin
Dominik Marczuk – Huragan Międzyrzec Podlaski
Barbara Maksymiuk – UKS Piątka Plus
Igor Miszta – Amplus Łuków
Cezary Miszta – Orlęta Łuków
Mikołaj Pracz – DAF Łuków
Mateusz Stasiukiewicz – Victoria Parczew
TRENER MŁODZIEŻY
Rafał Borysiuk – Orlęta Radzyń
Tomasz Buraczewski – AP TOP 54 Biała Podlaska
Zbigniew Drosio – Dwernicki Stoczek Łukowski
Dariusz Dziewulski – AMPLUS Łuków
Paweł Grula – Orlęta Łuków
Kamil Korniluk – Huragan Międzyrzec Podlaski
Wojciech Krzystanek – AP TOP 54 Biała Podlaska
Andrzej Kopiński – Victoria Parczew
Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
Wojciech Machnowski – Granica Terespol
Miłosz Storto – AP TOP 54 Biała Podlaska
Cezary Michaluk – Grom Kąkolewnica
Jarosław Romaniuk – UKS Piątka Plus
Przemysław Wereszczyński – DAF Łuków
TRENER SENIORÓW
Mateusz Kazimierczak – Wenus Oszczepalin
Michał Kwiecień – Lutnia Piszczac
Sebastian Magier – LKS Milanów
Krzysztof Mućka – Kujawiak Stanin
Jarosław Makarewicz – MKS Podlasie
Damian Panek – Orlęta Radzyń
Robert Różański – AZS PSW Biała Podlaska
Adrian Świderski – Bór Dąbie
Przemysław Tryboń – Bizon Jeleniec
SĘDZIA
Konrad Gąsiorowski
Paweł Sitkowski
Paweł Smyk
Przemysław Wróbel
PIŁKARZ KLASY „B”
Michał Latoch – Wenus Oszczepalin
Andrzej Nurzyński – Dębowica
Konrad Sadło – Bór Dąbie
Arnold Sołoduszkiewicz – Sławatycze
Łukasz Pietruszka – Polesie Serokomla
PIŁKARZ KLASY „A”
Kuba Bulak – Bizon Jeleniec
Łukasz Kuś – Unia Krzywda
Łukasz Malinowski – Agrosport Leśna Podlaska
Kamil Tronowski – Kujawiak Stanin
PIŁKARZ KLASY „O”
Mateusz Baran – Sokół Adamów
Bartosz Jaszczuk – LKS Milanów
Karol Kosel – Grom Kąkolewnica
Alan Olszewski – Huragan Międzyrzec Podlaski
PIŁKARZ IV LIGI
Damian Artymiuk – Lutnia Piszczac
Kamil Kocoł – MKS Podlasie Biała Podlaska
Paweł Komar – MKS Podlasie Biała Podlaska
Paweł Szlaski – Orlęta Łuków
PIŁKARZ III LIGI
Damian Szpak – Orlęta Radzyń
Adrian Zarzecki – Orlęta Radzyń Podlaski
Piotr Zmorzyński – Orlęta Radzyń Podlaski
PIŁKARKA EKSTRALIGI KOBIET
Ewa Cieśla – AZS PSW Biała Podlaska
Klaudia Lefeld – AZS PSW Biała Podlaska
DZIAŁACZ PIŁKARSKI
Zbigniew Barszcz – MKS Podlasie Biała Podlaska
Andrzej Cap – Grom Kąkolewnica
Piotr Dawidziuk – Lutnia Piszczac
Krzysztof Grochowski – Orlęta Radzyń
Dariusz Magier – AP TOP 54 Biała Podlaska
Krzysztof Mućka – Kujawiak Stanin
Grzegorz Osial – AR-TIG Huta Dąbrowa
Piotr Powałka – Orzeł Czemierniki
Andrzej Sadło – Bór Dabie
Andrzej Samson – Wenus Oszczepalin
Aleksander Szczurowski – LKS Milanów
SAMORZĄD MIASTO
UM Biała Podlaska
UM Łuków
UM Międzyrzec Podlaski
UM i Gminy w Parczewie
UM Radzyń Podlaski
UM Stoczek Łukowski
SAMORZĄD GMINA
UG Adamów
UG Czemierniki
UG Leśna Podlaska
UG Kąkolewnica
UG Łuków
UG Milanów
UG Piszczac
UG Radzyń Podlaski
UG Sławatycze
UG Stanin
UG Wojcieszków
NAGRODA SPECJALNA
Bolesław Kuzioła
Przemysław Tryboń