XXI Halowe Mistrzostwa BOZPN Grup Młodzieżowych – Sezon 2018/2019
Pod PATRONATEM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
I. Żak Starszy rocznik 2010 i młodsi – Łuków 26.01.2019r.
II Memoriał ś.p. Tomasza Trybonia
Z udziałem Pana Prezesa LZPN Zbigniewa Bartnika
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
AMPLUS ŁUKÓW |
ORLĘTA RADZYŃ |
RED SIELCZYK |
VICTORIA PARCZEW |
HURAGAN |
HUTA DĄBROWA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AMPLUS ŁUKÓW |
X |
3:0 |
3:0 |
8:0 |
6:0 |
3:0 |
15 |
23:0 |
I |
2 |
ORLĘTA RADZYŃ |
0:3 |
X |
0:2 |
0:1 |
1:1 |
1:0 |
4 |
2:7 |
V |
3 |
RED SIELCZYK |
0:3 |
2:0 |
X |
2:0 |
2:3 |
1:1 |
7 |
7:7 |
III |
4 |
VICTORIA PARCZEW |
0:8 |
1:0 |
0:2 |
X |
0:2 |
1:0 |
6 |
2:12 |
IV |
5 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
0:6 |
1:1 |
3:2 |
2:0 |
X |
1:1 |
8 |
7:10 |
II |
6 |
HUTA DĄBROWA |
0:3 |
0:1 |
1:1 |
0:1 |
1:1 |
X |
2 |
2:7 |
VI |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
DAF ŁUKÓW |
TOP-54 BIAŁA PODL |
GROM |
UKS DWÓJKA |
JEDYNKA BIAŁA PODL |
KRZNA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
DAF ŁUKÓW |
X |
1:2 |
0:0 |
2:0 |
6:0 |
5:0 |
10 |
14:2 |
II |
2 |
TOP-54 BIAŁA PODLASKA |
2:1 |
X |
5:0 |
3:0 |
3:0 |
7:0 |
15 |
20:1 |
I |
3 |
GROM KĄKOLEWNICA |
0:0 |
0:5 |
X |
1:0 |
2:0 |
3:0 |
10 |
6:5 |
III |
4 |
UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC |
0:2 |
0:3 |
0:1 |
X |
3:2 |
1:0 |
6 |
4:8 |
IV |
5 |
JEDYNKA BIAŁA PODLASKA |
0:6 |
0:3 |
0:2 |
2:3 |
X |
0:1 |
0 |
2:15 |
VI |
6 |
KRZNA RZECZYCA |
0:5 |
0:7 |
0:3 |
0:1 |
1:0 |
X |
3 |
1:16 |
V |
PÓŁFINAŁ:
AMPLUS ŁUKÓW – DAF ŁUKÓW 0:0 (KARNE: 1:2)
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:3
MECZ O III MIEJSCE:
AMPLUS ŁUKÓW – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:0
FINAŁ:
DAF ŁUKÓW – TOP-54 BIAŁA PODLASKA 1:1 (KARNE: 3:2)
NAJLEPSZY ZAWODNIK – SZYMON SUSKA (AMPLUS ŁUKÓW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAN STĘPNIEWSKI (DAF ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – DAWID JASZCZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
II. Skrzat rocznik 2012 i młodsi – Krzewica 27.01.2019r.
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
DA I |
AP TOP-54 II |
UKS DWÓJKA I |
AMPLUS II |
KRZNA |
LUTNIA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
DAF I ŁUKÓW |
X |
5:0 |
6:1 |
4:0 |
5:0 |
6:0 |
15 |
26:1 |
I |
2 |
AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA |
0:5 |
X |
5:2 |
1:0 |
8:0 |
2:1 |
12 |
16:8 |
II |
3 |
UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC |
1:6 |
2:5 |
X |
3:4 |
6:0 |
2:10 |
3 |
12:25 |
V |
4 |
AMPLUS II ŁUKÓW |
0:4 |
0:1 |
4:3 |
X |
4:0 |
4:0 |
9 |
12:8 |
III |
5 |
KRZNA RZECZYCA |
0:5 |
0:8 |
0:6 |
0:4 |
X |
1:2 |
0 |
1:25 |
VI |
6 |
LUTNIA PISZCZAC |
0:6 |
1:2 |
10:2 |
0:4 |
2:1 |
X |
6 |
13:15 |
IV |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
DAF II |
AP TOP-54 I |
UKS DWÓJKA II |
AMPLUS I |
ORLĘTA RADZYŃ |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
DAF II ŁUKÓW |
X |
2:3 |
2:0 |
5:0 |
1:2 |
6 |
10:5 |
III |
2 |
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA |
3:2 |
X |
3:0 |
6:0 |
1:3 |
9 |
13:5 |
II |
3 |
UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC |
0:2 |
0:3 |
X |
2:0 |
1:1 |
4 |
3:6 |
IV |
4 |
AMPLUS I ŁUKÓW |
0:5 |
0:6 |
0:2 |
X |
0:4 |
0 |
0:17 |
V |
5 |
ORLĘTA RADZYŃ |
2:1 |
3:1 |
1:1 |
4:0 |
X |
10 |
10:3 |
I |
PÓŁFINAŁ:
DAF I ŁUKÓW – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:1
AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:2
MECZ O III MIEJSCE:
DAF I ŁUKÓW – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 4:0
FINAŁ:
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 2:1
NAJLEPSZY ZAWODNIK – DOMINIK SEMENIUK (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – ADAM SZCZEPANIUK (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
KRÓL STRZELCÓW – IGOR KOLANOWSKI (DAF I ŁUKÓW)
III. Orlik Młodszy rocznik 2009 i młodsi – Terespol 02.02.2019r
VII Memoriał Ś.P. Antoniego Sosnowskiego
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
Unia |
TOP-54 |
Granica I |
Lutnia |
RED Sielczyk |
UKS Dwójka |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
Unia Krzywda |
X |
0:0 |
0:7 |
1:3 |
2:0 |
0:3 |
4 |
3:13 |
V |
2 |
TOP-54 Biała Podlaska |
0:0 |
X |
2:1 |
6:0 |
1:0 |
1:0 |
13 |
10:1 |
I |
3 |
Granica I Terespol |
7:0 |
1:2 |
X |
4:2 |
5:0 |
2:1 |
12 |
19:1 |
II |
4 |
Lutnia Piszczac |
3:1 |
0:6 |
2:4 |
X |
3:0 |
0:2 |
6 |
8:13 |
IV |
5 |
RED Sielczyk |
0:2 |
0:1 |
0:5 |
0:3 |
X |
1:3 |
0 |
1:14 |
VI |
6 |
UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski |
3:0 |
0:1 |
1:2 |
2:0 |
3:1 |
X |
9 |
9:4 |
III |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
Orlęta |
Granica II |
Grom |
Victoria |
Krzna |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
X |
0:1 |
1:2 |
1:0 |
1:0 |
6 |
3:3 |
III |
3 |
Granica II Terespol |
1:0 |
X |
0:1 |
1:2 |
1:1 |
4 |
3:4 |
IV |
4 |
Grom Kąkolewnica |
2:1 |
1:0 |
X |
0:1 |
1:0 |
9 |
4:2 |
II |
5 |
Victoria Parczew |
0:1 |
2:1 |
1:0 |
X |
2:0 |
9 |
5:2 |
I |
6 |
Krzna Rzeczyca |
0:1 |
1:1 |
0:1 |
0:2 |
X |
1 |
1:5 |
V |
PÓŁFINAŁ:
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GROM KĄKOLEWNICA 4:0
GRANICA I TERESPOL – VICTORIA PARCZEW 2:0
MECZ O III MIEJSCE:
GROM KĄKOLEWNICA – VICTORIA PARCZEW 0:2
FINAŁ:
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GRANICA I TERESPOL 3:0
NAJLEPSZY ZAWODNIK: J. URBANIAK-JAKUBIEC (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: M. ROMAN (VICTORIA PARCZEW)
KRÓL STRZELCÓW: J. MACHNOWSKI (GRANICA I TERESPOL)
Nagroda (Piłka firmy Adidas z autografem zawodnika Legia Warszawa Kacper Hamalainen) ufundowana przez Klub Radnych „Terespol Razem” i Radnego Powiatowego, którą wręczał Radny Miasta Terespol Paweł Jurkowski.
IV. Junior Młodszy rocznik 2002 i młodsi – Biała Podlaska 03.02.2019r.
Pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
Perła |
AP TOP-54 I |
Victoria |
LKS Milanów |
Wenus |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
Perła Sławatycze |
X |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
3:1 |
3 |
3:7 |
IV |
2 |
AP TOP-54 I Biała Podlaska |
2:0 |
X |
1:1 |
1:0 |
4:1 |
10 |
8:2 |
I |
3 |
Victoria Parczew |
2:0 |
1:1 |
X |
0:0 |
1:0 |
8 |
4:1 |
II |
4 |
LKS Milanów |
2:0 |
0:1 |
0:0 |
X |
3:0 |
7 |
5:1 |
III |
5 |
Wenus Oszczepalin |
1:3 |
1:4 |
0:1 |
0:3 |
X |
0 |
2:11 |
V |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
Orlęta Radzyń |
AP TOP-54 II |
Unia |
Lutnia |
LZS Dobryń |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
X |
2:2 |
3:1 |
4:0 |
1:0 |
10 |
10:3 |
I |
2 |
AP TOP-54 II Biała Podlaska |
2:2 |
X |
0:1 |
1:0 |
2:1 |
7 |
9:4 |
III |
3 |
Unia Krzywda |
1:3 |
1:0 |
X |
2:0 |
1:0 |
9 |
5:3 |
II |
4 |
Lutnia Piszczac |
0:4 |
0:1 |
0:2 |
X |
0:1 |
0 |
0:12 |
V |
5 |
LZS Dobryń |
0:1 |
1:2 |
0:1 |
1:0 |
X |
3 |
2:4 |
IV |
PÓŁFINAŁ:
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – UNIA KRZYWDA 1:1 (K. 4:3)
VICTORIA PARCZEW – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:0 (K. 3:4)
MECZ O III MIEJSCE:
UNIA KRZYWDA – VICTORIA PARCZEW 0:0 (K. 0:2)
FINAŁ:
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:0
NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. MIERZWIŃSKI (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – J. KRZEWSKI (VICTORIA PARCZEW)
KRÓL STRZELCÓW – J. ŁUKASIEWICZ (AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA)
V.Junior Starszy rocznik 2000 i młodsi – Międzyrzec Podlaski 09.02.2019r.
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
RED SIELCZYK |
HURAGAN |
UNIA |
KUJAWIAK |
PERŁA |
AZ-BUD |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
RED SIELCZYK |
X |
0:2 |
0:2 |
0:1 |
0:3 |
0:3 |
0 |
0:11 |
VI |
2 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
2:0 |
X |
0:0 |
2:0 |
1:1 |
4:0 |
11 |
9:1 |
II |
3 |
UNIA KRZYWDA |
2:0 |
0:0 |
X |
2:0 |
1:0 |
0:3 |
10 |
5:3 |
III |
4 |
KUJAWIAK STANIN |
1:0 |
0:2 |
0:2 |
X |
0:1 |
0:2 |
3 |
1:7 |
V |
5 |
PERŁA SŁAWATYCZE |
3:0 |
1:1 |
0:1 |
1:0 |
X |
0:1 |
7 |
5:3 |
IV |
6 |
AZ-BUD KOMARÓWKA |
3:0 |
0:4 |
3:0 |
2:0 |
1:0 |
X |
12 |
9:4 |
I |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
MILANÓW |
ORLĘTA ŁUKÓW |
TOP-54 |
ABSOLWENT |
HUTA DĄBROWA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
LKS MILANÓW |
X |
0:3 |
4:0 |
0:0 |
0:3 |
4 |
4:6 |
IV |
2 |
ORLĘTA ŁUKÓW |
3:0 |
X |
2:0 |
5:1 |
2:0 |
12 |
12:1 |
I |
3 |
TOP-54 BIAŁA PODLASKA |
0:4 |
0:2 |
X |
2:0 |
1:1 |
4 |
3:7 |
III |
4 |
ABSOLWENT DOMASZEWNICA |
0:0 |
1:5 |
0:2 |
X |
1:2 |
1 |
2:9 |
V |
5 |
HUTA DĄBROWA |
3:0 |
0:2 |
1:1 |
2:1 |
X |
7 |
6:4 |
II |
PÓŁFINAŁ:
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 3:1
ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:1
MECZ O III MIEJSCE:
KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – AR-TIG HUTA DĄBROWA 2:1
FINAŁ:
ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 3:0
NAJLEPSZY ZAWODNIK: K. MULTAN (AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: S. KLIMCZYK (ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW: K. MARCZUK (KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)
VI. Trampkarz Starszy rocznik 2004 i młodsi – Biała Podlaska 10.02.2019r
Memoriał Ś.P. Władysława Wójcickiego
Pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
UNIA |
TOP-54 I |
GROM |
ORLĘTA RADZYŃ |
LUTNIA PISZCZAC |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
UNIA KRZYWDA |
X |
0:4 |
0:0 |
1:1 |
2:2 |
3 |
3:7 |
IV |
2 |
TOP-54 I BIAŁA PODLASKA |
4:0 |
X |
7:0 |
2:0 |
4:0 |
12 |
17:0 |
I |
3 |
GROM KĄKOLEWNICA |
0:0 |
0:7 |
X |
0:1 |
4:1 |
4 |
4:9 |
III |
4 |
ORLĘTA RADZYŃ |
1:1 |
0:2 |
1:0 |
X |
1:0 |
7 |
3:3 |
II |
5 |
LUTNIA PISZCZAC |
2:2 |
0:4 |
1:4 |
0:1 |
X |
1 |
3:11 |
V |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
AMPLUS |
TOP-54 II |
HURAGAN |
VICTORIA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AMPLUS ŁUKÓW |
X |
3:1 |
1:1 |
3:0 |
7 |
7:2 |
I |
2 |
TOP-54 II BIAŁA PODLASKA |
1:3 |
X |
0:0 |
4:0 |
4 |
5:3 |
II |
3 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
1:1 |
0:0 |
X |
0:1 |
2 |
1:2 |
IV |
4 |
VICTORIA PARCZEW |
0:3 |
0:4 |
1:0 |
X |
3 |
1:7 |
III |
PÓŁFINAŁ:
ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 0:2
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 5:0
MECZ O III MIEJSCE:
ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 3:1
FINAŁ:
LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:6
NAJLEPSZY ZAWODNIK: K. OSIŃSKI (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: M. NOWOSZ (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
KRÓL STRZELCÓW: J. ŁUKASIEWICZ (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)
VII. Żak Młodszy 2011 i młodsi – Radzyń Podlaski 16.02.2019r.
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
ORLĘTA I RADZYŃ |
AMPLUS ŁUKÓW |
AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA |
DAF II ŁUKÓW |
GRANICA I TERSPOL |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI |
X |
1:1 |
0:0 |
0:0 |
2:0 |
6 |
3:1 |
II |
2 |
AMPLUS ŁUKÓW |
1:1 |
X |
2:1 |
1:0 |
2:0 |
10 |
6:2 |
I |
3 |
AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA |
0:0 |
1:2 |
X |
0:1 |
2:2 |
2 |
3:5 |
V |
4 |
DAF II ŁUKÓW |
0:0 |
0:1 |
1:0 |
X |
0:1 |
4 |
1:2 |
IV |
5 |
GRANICA I TERESPOL |
0:2 |
0:2 |
2:2 |
1:0 |
X |
4 |
3:6 |
III |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
ORLĘTA II RADZYŃ |
UKS DWÓJKA |
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA |
RED SIELCZYK |
DAF I ŁUKÓW |
GRANICA II TERESPOL |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
ORLĘTA II RADZYŃ |
X |
0:0 |
0:4 |
1:0 |
0:3 |
4:0 |
7 |
5:7 |
IV |
2 |
UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC |
0:0 |
X |
1:1 |
1:0 |
0:2 |
3:2 |
8 |
5:5 |
III |
3 |
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA |
4:0 |
1:1 |
X |
3:0 |
2:2 |
8:0 |
11 |
18:3 |
II |
4 |
RED SIELCZYK |
0:1 |
0:1 |
0:3 |
X |
0:6 |
1:0 |
3 |
1:11 |
V |
5 |
DAF I ŁUKÓW |
3:0 |
2:0 |
2:2 |
6:0 |
X |
1:0 |
13 |
14:2 |
I |
6 |
GRANICA II TERSPOL |
0:4 |
2:3 |
0:8 |
0:1 |
0:1 |
X |
0 |
2:17 |
VI |
PÓŁFINAŁ:
ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:2
DAF I ŁUKÓW – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:3
MECZ O III MIEJSCE:
ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – DAF I ŁUKÓW 0:0 (4:3 KARNE)
FINAŁ:
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK I RADZYŃ PODLASKI 1:0
NAJLEPSZY ZAWODNIK: A. JELEŃ (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: K. KAZANA (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW: SZ. OSYPIUK (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)
VIII. Młodzik Starszy 2006 i młodsi – Komarówka Podlaska 23.02.2019r.
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
AZ-BUD KOMARÓWKA |
LKS MILANÓW |
DAF ŁUKÓW |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
GRANICA TERESPOL |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AZ-BUD KOMARÓWKA |
X |
1:2 |
1:1 |
0:2 |
1:5 |
1 |
3:10 |
IV |
2 |
LKS MILANÓW |
2:1 |
X |
3:0 |
1:3 |
2:1 |
9 |
7:5 |
II |
3 |
DAF ŁUKÓW |
1:1 |
0:3 |
X |
0:1 |
0:4 |
1 |
1:9 |
V |
4 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
2:0 |
3:1 |
1:0 |
X |
2:0 |
12 |
8:1 |
I |
5 |
GRANICA TERESPOL |
5:1 |
1:2 |
4:0 |
0:2 |
X |
6 |
10:4 |
III |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
AP TOP-54 BIAŁA |
AMPLUS ŁUKÓW |
GROM KĄKOLEWNICA |
KRZNA RZECZYCA |
OLIMPIA JABŁOŃ |
VICTORIA PARCZEW |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA |
X |
2:0 |
2:2 |
7:1 |
4:0 |
2:0 |
13 |
17:3 |
I |
2 |
AMPLUS ŁUKÓW |
0:2 |
X |
1:3 |
0:1 |
2:1 |
3:0 |
6 |
6:7 |
IV |
3 |
GROM KĄKOLEWNICA |
2:2 |
3:1 |
X |
6:1 |
2:1 |
1:2 |
10 |
14:7 |
II |
4 |
KRZNA RZECZYCA |
1:7 |
1:0 |
1:6 |
X |
0:7 |
0:3 |
3 |
3:23 |
VI |
5 |
OLIMPIA JABŁOŃ |
0:4 |
1:2 |
1:2 |
7:0 |
X |
0:2 |
3 |
9:10 |
V |
6 |
VICTORIA PARCZEW |
0:2 |
0:3 |
2:1 |
3:0 |
2:0 |
X |
9 |
7:6 |
III |
PÓLFINAŁ:
KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – KS GROM KĄKOLEWNICA 0:0 (2:1 KARNE)
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – LKS MILANÓW 4:1
MECZ O III MIEJSCE:
KS GROM KĄKOLEWNICA – LKS MILANÓW 0:3
FINAŁ:
KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:1
NAJLEPSZY ZAWODNIK: J. ZALEWSKI (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: KAROL WASZKIEWICZ (KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)
KRÓL STRZELCÓW: J. ZASIUK (KP GRANICA TERESPOL)
IX. Orlik Starszy rocznik 2008 i młodsi – Krzewica 24.02.2019r
GRUPA A
L.p. |
Nazwa Drużyny |
AMPLUS ŁUKÓW |
VICTORIA PARCZEW |
KRZNA RZECZYCA |
DWÓJKA MIĘDZYRZEC |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AMPLUS ŁUKÓW |
X |
0;1 |
2:1 |
2:2 |
3:2 |
7 |
7:6 |
III |
2 |
VICTORIA PARCZEW |
1:0 |
X |
9:0 |
0:1 |
3:1 |
9 |
13:2 |
II |
3 |
KRZNA RZECZYCA |
1:2 |
0:9 |
X |
0:4 |
3:1 |
3 |
4:16 |
IV |
4 |
DWÓJKA MIĘDZYRZEC |
2:2 |
1:0 |
4:0 |
X |
3:0 |
10 |
10:2 |
I |
5 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC |
2:3 |
1:3 |
1:3 |
0:3 |
X |
0 |
4:12 |
V |
GRUPA B
L.p. |
Nazwa Drużyny |
AP TOP-54 BIAŁA |
AZ-BUD KOMARÓWKA |
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI |
NIWA ŁOMAZY |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA |
X |
7:0 |
7:0 |
2:1 |
9 |
16:1 |
I |
2 |
AZ-BUD KOMARÓWKA |
0:7 |
X |
0:4 |
1:2 |
0 |
1:13 |
IV |
3 |
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI |
0:7 |
4:0 |
X |
1:2 |
3 |
5:9 |
III |
4 |
NIWA ŁOMAZY |
1:2 |
2:1 |
2:1 |
X |
6 |
5:4 |
II |
PÓŁFINAŁ:
UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – NIWA ŁOMAZY 4:0
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – MKS VICTORIA PARCZEW 0:1
MECZ O III MIEJSCE:
NIWA ŁOMAZY – AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:6
FINAŁ:
UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – MKS VICTORIA PARCZEW 1:0
NAJLEPSZY ZAWODNIK: F. IZDEBSKI (MKS VICTORIA PARCZEW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: J. CZEBRESZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
KRÓL STRZELCÓW: B. ZANIEWICZ (UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI)
PODSUMOWANIE XXI HALOWYCH MISTRZOSTW MŁODZIEŻY BOZPN POD PATRONATEM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
I. Ilość Klubów – 26
II. Ilość Drużyn – 96
III. Ilość Zawodników – 1056
IV. Strzelone bramki – 728
V. Rozegrane mecze – 248
Klasyfikacja:
- AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – 31 PKT
- LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – 12 PKT
- DAF ŁUKÓW – 7 PKT
- MKS VICTORIA PARCZEW – 7 PKT
- ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – 6 PKT
- KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – 6 PKT
- ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 4 PKT
- UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – 4 PKT
- KP GRANICA TERESPOL – 3 PKT
- AZ-BUD KOMARÓWKA – 3 PKT
- LKS MILANÓW – 2 PKT
- KS GROM KĄKOLEWNICA – 2 PKT
- NIWA ŁOMAZY – 1 PKT
- AR-TIG HUTA DĄBROWA – 1 PKT
- LKS UNIA KRZYWDA – 1 PKT