Komisja Gier LZPN Oddział w Białej Podlaskiej informuje, że w dniu 13.07.2021 r. przeprowadzono losowanie I Rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Oddziału LZPN w sezonie 2021/2022.
Spotkania rozgrywane są do wyłonienia zwycięzcy. Przy remisie w regulaminowym czasie gry wykonywana jest seria rzutów karnych aż do wyłonienia zwycięzcy.
Gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2021/2022. W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w wyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2020/2021 lub sklasyfikowane na wyższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2020/2021.
I RUNDA
01.08.2021 r. /NIEDZIELA/
- PERŁA SŁAWATYCZE – TYTAN WISZNICE 0:7
- ROKITNO – LZS DOBRYŃ 2:3
- TWIERDZA KOBYLANY – GRANICA TERESPOL 0:2
- OLIMPIA JABŁOŃ – VICTORIA PARCZEW 0:2
- KRZNA RZECZYCA – AGROSPORT LEŚNA PODLASKA 3:0
- KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – ROGO ROGOŹNICA 1:1 (rz.k. 5:4)
- AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – ORZEŁ CZEMIERNIKI 2:4
- MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – GROM KĄKOLEWNICA 1:4
- DĄB DĘBOWA KŁODA – LKS MILANÓW 1:3
- PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – RED SIELCZYK 9:1
- TUR TURZE ROGI – WENUS OSZCZEPALIN 5:1
- ORLĘTA II ŁUKÓW – ŁKS ŁAZY 0:6
- OLIMPIA OKRZEJA – PIEKIEŁKO PRZYKWA 4:2
- AR-TIG HUTA DĄBROWA – ORKAN WOJCIESZKÓW 5:0
- UNIA KRZYWDA – SOKÓŁ ADAMÓW 5:3
- KUJAWIAK STANIN – BIZON JELENIEC 2:3
- ABSOLWENT DOMASZEWNICA – BÓR DĄBIE 4:2
- POLESIE SEROKOMLA – UNIA ŻABIKÓW 0:2
- ORLĘTA GOŁASZYN – WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA 5:0
- START GÓZD – BAD BOYS ZASTAWIE 1:6
- ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 1:4
- OKS BIAŁA PODLASKA – NIWA ŁOMAZY 1:1 (rz.k. 4:3)
II RUNDA
08.08.2021 r. /NIEDZIELA/ godzina 16:00
- UNIA ŻABIKÓW – ORZEŁ CZEMIERNIKI 2:0
- PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – LZS DOBRYŃ 4:3
- VICTORIA PARCZEW – GRANICA TERESPOL 2:1
- KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – OKS BIAŁA PODLASKA 1:1 (rz.k. 4:5)
- TUR TURZE ROGI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 1:2
- OLIMPIA OKRZEJA – BAD BOYS ZASTAWIE 3:2
- LKS MILANÓW – GROM KĄKOLEWNICA 1:7
- ORLĘTA GOŁASZYN – ABSOLWENT DOMASZEWNICA 2:3
- UNIA KRZYWDA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 1:3
- KRZNA RZECZYCA – TYTAN WISZNICE 5:1
- BIZON JELENIEC – ŁKS ŁAZY 2:4
III RUNDA
18.08.2021 r. /ŚRODA/ godzina 17:00
- KRZNA RZECZYCA – OKS BIAŁA PODLASKA (obustronny walkower – nieuprawnieni zawodnicy)
- ABSOLWENT DOMASZEWNICA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 0:3
- PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – VICTORIA PARCZEW 2:0
- DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – ŁKS ŁAZY 0:3 walkower
- OLIMPIA OKRZEJA – UNIA ŻABIKÓW 1:3
- GROM KĄKOLEWNICA – wolny los
IV RUNDA
25.08.2021 r. /ŚRODA/ godzina 17:00
- PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – ŁKS ŁAZY 2:2 (rz.k. 4:3)
- UNIA ŻABIKÓW – AR-TIG HUTA DĄBROWA 4:2
- GROM KĄKOLEWNICA – wolny los
Do kolejnego etapu dochodzą kluby występujące w III i IV Lidze
ĆWIERĆFINAŁ
15.09.2021 r. /ŚRODA/ godzina 17:00
- UNIA ŻABIKÓW – LUTNIA PISZCZAC 1:5
- PODLASIE I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:2
- KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW 2:2 (rz.k.: 9:8)
- PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – KS GROM KĄKOLEWNICA 3:0 walkower
PÓŁFINAŁ
06.04.2022 r. /ŚRODA/ godzina 16:00
- MKS PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 2:1
- KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – LUTNIA PISZCZAC 2:0
FINAŁ
10.05.2022 r. /WTOREK/ godzina 17:00
OBIEKTY AP PODLASIE BIAŁA PODLASKA przy ul. ZDANOWSKIEGO
MKS PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:0
Warda 15 (s), Szatała 22, Buraczewski 30, Kosieradzki 78