STOWARZYSZENIE WCZORAJ DZISIAJ JUTRO ORAZ LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ ZORGANIZUJĄ PIŁKARSKIE TURNIEJE WOLNOŚCI

Stowarzyszenie Wczoraj Dzisiaj Jutro oraz Lubelski Związek Piłki Nożnej serdecznie zapraszają do udziału w Piłkarskich Turniejach Wolności.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz objęty patronatem Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w kategorii wiekowej U11. Turnieje będą zorganizowane na najwyższym poziomie nawiązującym do prawdziwych profesjonalnych turniejów piłkarskich. Pierwszy turniej już 18.09 w Tomaszowie Lubelskim. Pozostałe imprezy odbędą się w wybranych miejscowościach województwa lubelskiego i mazowieckiego:

19.09 – Hrubieszów
25.09 – Tarnogród
26.09 – Krasnystaw
1.10 – Biłgoraj
3.10 – Warszawa
9.10 – Chełm (finał)

Zgłoszenia do udziału w turniejach są przyjmowane drogą elektroniczną pod adresem mailowym zgloszenia@wczorajdzisiajjutro.pl.

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń nastąpi na dzień przed planowanym turniejem do godziny 16:00. Wszelkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia znajdują się na końcu artykułu oraz na stronie stowarzyszenia.

WAŻNE: Aby zgłosić drużynę należy przesłać na podany adres załącznik nr 1, natomiast pozostałe załączniki mogą zostać przedstawione w dniu rozgrywania turnieju.

W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość dokonania zgłoszenia po terminie za zgodą Organizatora. Turnieje zakładają rywalizację systemem grupowo – pucharowym. Każdy mecz będzie trwał 20 minut. Mecze będą sędziowane przez licencjonowanych sędziów.

Pełna informacja znajduje się na stronie internetowej https://wczorajdzisiajjutro.pl/pilkarskie-turnieje-wolnosci 

Załączniki:

Regulamin turnieju – POBIERZ
Formularz zgłoszeniowy – POBIERZ
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – POBIERZ
Zgoda opiekuna prawnego – POBIERZ
Oświadczenie COVID – POBIERZ