INFORMACJA DOTYCZĄCA SPRZEDAŻY BILETÓW NA MARCOWY MECZ REPREZENTACJI POLSKI NA STADIONIE ŚLĄSKIM

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje zainteresowanych – można składać zamówienia i zakupić bilety na mecz reprezentacji Polski w Chorzowie rozgrywany na Stadionie Śląskim w dniu 29 marca 2022 roku.

Prosimy o zapoznanie się z sytuacją, która warunkować będzie Państwa wybór przy zamawianiu biletów na ten mecz.

Spotkanie pierwszej rundy baraży o awans do mistrzostw świata 2022, w którym Polska zagra z Rosją, odbędzie się 24 marca (czwartek) o godzinie 18:00 (czasu polskiego) na stadionie Dinama w Moskwie. PZPN nie przewiduje sprzedaży biletów na ten mecz.

Jeśli biało-czerwoni wygrają, to w decydującym meczu o awans na mundial zmierzą się w dniu 29.03 br. na Stadionie Śląskim ze zwycięzcą innej pary barażowej pierwszej rundy Szwecja – Czechy.
Mecz będzie miał wymiar zawodów barażowych drugiej rundy (finałowej) o awans do MS w Katarze lub przy innych wcześniejszych rozstrzygnięciach na boisku – jako zawody towarzyskie.

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji i wzięcie pod uwagę, iż w chwili zakupu nie będzie znany przeciwnik i stawka meczu.

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 1 bilet. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres bilety@lzpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 21 lutego br., godz. 12:00.

Następnie zainteresowany otrzyma wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności PILNEGO dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu.
Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 28 lutego br.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (właściwe dane, przesłanie we właściwej wersji CSV – jak załącznik zgłoszenia), opłatę za bilety należy wnieść na numer konta LZPN: 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330.

W temacie przelewu prosimy wpisać: Szwecja/Czechy oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz ze Szwecją lub Czechami rusza 10 marca.
Lubelski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób
ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów/kolorystyka w powiązaniu z wizualizacją Stadionu Śląskiego:
– I kategoria: 240 zł
– II kategoria: 180 zł
– III kategoria: 120 zł

PRAWIDŁOWO wypełniony formularz CSV (w załączeniu) należy wysłać na adres bilety@lzpn.pl
KONIECZNY JEST WPIS/WYSŁANIE DANYCH W FORMACIE CSV

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na adres bilety@lzpn.pl lub tel. 607-357-517.

WAŻNE
Mecze odbędą się z uwzględnieniem aktualnych wymagań sanitarnych i związanych z tym ograniczeń dot. liczby kibiców na stadionach. Może być wymagana konieczność okazania potwierdzenia pełnego zaszczepienia przy wejściu na stadion.

W załączeniu tabelka na zamówienie biletów, harmonogram sprzedaży biletów, oraz wizualizacja Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
ZAMÓWIENIA/PRZYDZIELONA LICZB BILETÓW DLA OSÓB, KLUBÓW Z DANEGO TERENU: LUBLIN (10 POWIATÓW) – 73 SZT., ODDZIAŁY LZPN: BIAŁA PODLASKA (5 POWIATÓW) – 45 SZT., CHEŁM (4 POWIATY) – 35 SZT., ZAMOŚĆ (5 POWIATÓW) – 47 SZT.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Formularz/tabelka zamówienia biletów (format CSV)

Ceny biletów i harmonogram sprzedaży na mecz w dniu 29.03.2022 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Makieta stadionu: ⤵