I RUNDA
30.07.2023 r. /NIEDZIELA/
- TWIERDZA KOBYLANY – LZS DOBRYŃ 2:2 (rz.k.: 5:4)
- GRANICA TERESPOL – GLKS ROKITNO 3:0 walkower
- DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – KUJAWIAK STANIN 1:6
- ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – BAD BOYS ZASTAWIE 2:0
- HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – PODLASIE II BIAŁA PODLASKA 0:5
- KS DRELÓW – AZ-BUD I KOMARÓWKA PODLASKA 2:5
- TUR TURZE ROGI – ORLĘTA GOŁASZYN 4:7
- GRĘZOVIA GRĘZÓWKA – BÓR DĄBIE 0:1
- UNIA II ŻABIKÓW – ORLĘTA II ŁUKÓW 0:3 WALKOWER
- KRZNA RZECZYCA – UNIA I ŻABIKÓW 2:3
- OLIMPIA JABŁOŃ – ORZEŁ I CZEMIERNIKI 0:2
- AZ-BUD II KOMARÓWKA PODLASKA – DĄB DĘBOWA KŁODA 1:1 (rz.k.: 0:3)
- WENUS OSZCZEPALIN – ORKAN WOJCIESZKÓW 2:3
- BYSTRZYCA BORKI – ORZEŁ II CZEMIERNIKI 0:3
- LUTNIA II PISZCZAC – RED SIELCZYK 2:7
- NIWA ŁOMAZY – TYTAN WISZNICE 4:0
- KUJAWIAK II STANIN – AR-TIG HUTA DĄBORWA 6:0
- START GÓZD – ŁKS ŁAZY 0:6
- MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI 1:5
- LKS MILANÓW – VICTORIA PARCZEW 2:3
- OLIMPIA OKRZEJA – UNIA KRZYWDA 4:1
- POLESIE SEROKOMLA – SOKÓŁ ADAMÓW 2:3
- AGROSPORT LEŚNA PODLASKA – LUTNIA I PISZCZAC 0:6
- BIZON JELENIEC – ORLĘTA I ŁUKÓW 1:8
II RUNDA
06.08.2023 r. /NIEDZIELA/
- GRANICA TERESPOL – RED SIELCZYK 1:0
- TWIERDZA KOBYLANY – LUTNIA PISZCZAC 1:4
- NIWA ŁOMAZY – ORZEŁ CZEMIERNIKI 0:2
- AZ-BUD I KOMARÓWKA PODLASKA – MKS PODLASIE II BIAŁA PODLASKA 2:1
- DĄB DĘBOWA KŁODA – VICTORIA PARCZEW 1:2
- ORZEŁ II CZEMIERNIKI – UNIA I ŻABIKÓW 0:8
- KUJAWIAK II STANIN – SOKÓŁ ADAMÓW 3:1
- ORLĘTA GOŁASZYN – ŁKS ŁAZY 2:4
- OLIMPIA OKRZEJA – ORKAN WOJCIESZKÓW 6:2
- ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – KUJAWIAK I STANIN 1:7
- BÓR DĄBIE – ORLĘTA I ŁUKÓW 2:9
- ORLĘTA II ŁUKÓW – ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI 0:14
III RUNDA
13.09.2023 r. /ŚRODA/ GODZINA 16:30
- ORLĘTA I ŁUKÓW – ŁKS ŁAZY 4:0
- OLIMPIA OKRZEJA – ORLĘTA-SPOMLEK I RADZYŃ PODLASKI 0:13
- KUJAWIAK II STANIN – VICTORIA PARCZEW 0:6
- ORZEŁ I CZEMIERNIKI – UNIA I ŻABIKÓW 2:2 (rz.k.: 3:4)
- GRANICA TERESPOL – GROM KĄKOLEWNICA 1:1 (rz.k.: 8:9)
- KUJAWIAK I STANIN – HURAGAN I MIĘDZYRZEC PODLASKI 0:2
- LUTNIA PISZCZAC – AZ-BUD I KOMARÓWKA PODLASKA 3:3 (rz.k.: 3:4)
- ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI – PODLASIE I BIAŁA PODLASKA 1:1 (rz.k.: 4:1)
ĆWIERĆFINAŁ
RUNDA WIOSENNA 2024 ROKU
- ORLĘTA I ŁUKÓW – GROM KĄKOLEWNICA
- ORLĘTA-SPOMLEK II RADZYŃ PODLASKI – ORLĘTA-SPOMLEK I RADZYŃ PODLASKI
- AZ-BUD I KOMARÓWKA PODLASKA – UNIA I ŻABIKÓW
- VICTORIA PARCZEW – KS MOSIR HURAGAN I MIĘDZYRZEC PODLASKI
Zawody na poziomie LZPN (10 powiatów) i Oddziałów trwają 2 x 45 minut z przerwą
do 15 minut. W przypadku braku rozstrzygnięcia, wykonywana jest seria rzutów karnych (po 5)
i ewentualnie dalej aż do wyłonienia zwycięzcy. Prawo do wykonania rzutów karnych mają
wszyscy zawodnicy którzy brali udział w grze w momencie zakończenia meczu.
Od tzw. finałów na poziomie LZPN (wyłonienie zwycięskiej drużyny z 10 powiatów)
i Oddziałów (w meczu o wyłonienie zwycięskiej drużyny w każdym Oddziale), do finału
wojewódzkiego – przy remisie w podstawowym czasie gry zarządzana jest dogrywka 2 x 15
minut, a przy dalszym braku rozstrzygnięcia wykonywana jest seria rzutów karnych.