XXIII HALOWE MISTRZOSTWA BIALSKOPODLASKIEGO ODDZIAŁU LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ GRUP MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2022/2023

Lp.

ROCZNIK

Termin zawodów

Miejsce i Gospodarz Zawodów

1

Młodzik Starszy r. 2010 i młodsi

21.01.2023 r.

Terespol – Memoriał im. Antoniego Sosnowskiego, UKS Jedynka Terespol

2

Młodzik Młodszy r. 2011 i młodsi

22.01.2023 r.

Komarówka Podlaska – AZ-BUD Komarówka Podlaska

3

Orlik Starszy r. 2012 i młodsi

11.02.2023 r.

Leśna Podlaska – Agrosport Leśna Podlaska

4

Orlik Młodszy r. 2013 i młodsi

14.01.2023 r.

Łomazy – Memoriał im. Ryszarda Rybickiego, Niwa Łomazy

5

Żak Starszy r. 2014 i młodsi

28.01.2023 r.

ZPO Nr 2 Międzyrzec Podlaski – Memoriał im. Faustyna Petruczenko, KS MOSIR HURAGAN Międzyrzec Podlaski

6

Żak Młodszy r. 2015 i młodsi

04.02.2023 r.

Łuków – Memoriał im. Tomasza Trybonia – ŁSR AMPLUS Łuków

 

Lista Drużyn

Lp.

Młodzik Starszy 2010 i młodsi

Młodzik Młodszy 2011 i młodsi

Orlik Starszy 2012 i młodsi

Orlik Młodszy 2013 i młodsi

Żak Starszy 2014 i młodsi

Żak Młodszy 2015 i młodsi

1

Jedynka Terespol

AZ-BUD Komarówka Podlaska

Krzna Rzeczyca

Niwa Łomazy

Huragan Międzyrzec Podlaski

AMPLUS Łuków

2

Krzna Rzeczyca

Olimpia Jabłoń

Olimpia Jabłoń

Tytan Wisznice

Tytan Wisznice

Tytan Wisznice

3

Tytan Wisznice

Red Sielczyk

Grom Kąkolewnica

Grom Kąkolewnica

Olimpia Jabłoń

Olimpia Jabłoń

4

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

Orzeł Czemierniki

Champion Biała Podlaska

Champion Biała Podlaska

Champion Biała Podlaska

Champion Biała Podlaska

5

Orlęta Łuków

Lutnia Piszczac

Victoria Parczew

Red Sielczyk

AZ-BUD Komarówka Podlaska

AZ-BUD Komarówka Podlaska

6

AZ-BUD Komarówka Podlaska

Podlasie Biała Podlaska

AMPLUS Łuków

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

Red Sielczyk

Młodzieżówka Radzyń Podlaski

7

Red Sielczyk

Jedynka Terespol

Lutnia Piszczac

Lutnia Piszczac

Młodzieżówka Radzyń Podlaski

Victoria Parczew

8

Lutnia Piszczac

 

Podlasie Biała Podlaska

AMPLUS Łuków

Lutnia Piszczac

Podlasie Biała Podlaska

9

Victoria Parczew

Niwa Łomazy

Lobos Biała Podlaska

Podlasie Biała Podlaska

Dwernicki Stoczek Łukowski

Lobos Biała Podlaska

10

AMPLUS Łuków

Unia Krzywda

Jedynka Terespol

Lobos Biała Podlaska

Victoria Parczew

Orlęta Łuków

11

Podlasie Biała Podlaska

 

Orlęta Łuków

Jedynka Terespol

AMPLUS Łuków

Dwójka Międzyrzec Podlaski

12

Lobos Biała Podlaska

 

Dwernicki Stoczek Łukowski

Orlęta Łuków

Podlasie Biała Podlaska

 

Lista rezerwowa:

  1. Młodzik Starszy –  Twierdza Kobylany
  2. Młodzik Młodszy –
  3. Orlik Starszy – Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski, Niwa Łomazy
  4. Orlik Młodszy –
  5. Żak Starszy – Jedynka Terespol, Lobos Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
  6. Żak Młodszy –

 

Kluby mogą wystawić maksymalnie po jednej drużynie.

 

POBIERZ DOKUMENTY:

1. REGULAMIN I ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU

2. DRUŻYNA PROTOKÓŁ PDF

3. DRUŻYNA PROTOKÓŁ DOC

I. ŁOMAZY, 14.01.2023 r. – KATEGORIA ORLIK MŁODSZY E2 ROCZNIK 2013 i MŁODSI

MEMORIAŁ Ś.P. RYSZARDA RYBICKIEGO

GRUPA A

 

Lp.

 

DRUŻYNA

 

NIWA ŁOMAZY

 

TYTAN WISZNICE

 

GROM KĄKOLEWNICA

 

CHAMPION BIAŁA PODLASKA

 

RED SIELCZYK

 

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

NIWA

ŁOMAZY

X

9:0

3:0

3:0

5:0

2:1

15

22:1

I

2

TYTAN

WISZNICE

0:9

X

1:1

0:7

1:0

0:9

4

2:26

IV

3

GROM KĄKOLEWNICA

0:3

1:1

X

0:2

2:0

1:10

4

4:16

V

4

CHAMPION BIAŁA PODLASKA

0:3

7:0

2:0

X

3:1

0:6

9

12:10

III

5

RED

SIELCZYK

0:5

0:1

0:2

1:3

X

0:9

0

1:20

VI

6

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

1:2

9:0

10:1

6:0

9:0

X

12

35:3

II

GRUPA B

 

Lp.

 

DRUŻYNA

 

LUTNIA PISZCZAC

 

AMPLUS ŁUKÓW

 

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

 

LOBOS BIAŁA PODLASKA

 

ORLĘTA ŁUKÓW

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

LUTNIA PISZCZAC

X

1:1

0:3

1:0

2:1

7

4:6

III

2

AMPLUS ŁUKÓW

1:1

X

1:2

3:1

1:0

7

6:4

II

3

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

3:0

2:1

X

4:0

2:1

12

11:2

I

4

LOBOS BIAŁA PODLASKA

0:1

1:3

0:4

X

2:1

4

3:9

IV

5

ORLĘTA ŁUKÓW

1:2

0:1

1:2

1:2

X

0

3:7

V

RUNDA FINAŁOWA

 

Lp.

 

DRUŻYNA

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

CHAMPION BIAŁA PODLASKA

AMPLUS ŁUKÓW

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

NIWA ŁOMAZY

LUTNIA PISZCZAC

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

 

1

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

X

5:0

4:0

0:0

5:0

0:1

10

14:1

II

 

2

CHAMPION BIAŁA PODLASKA

0:5

X

1:1

0:5

0:1

1:0

4

2:12

V

 

3

AMPLUS ŁUKÓW

0:4

1:1

X

0:2

0:0

0:0

3

1:7

VI

 

4

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

0:0

5:0

2:0

X

3:0

3:0

13

13:0

I

 

5

NIWA ŁOMAZY

0:5

1:0

0:0

0:3

X

3:1

7

4:9

III

 

6

LUTNIA PISZCZAC

1:0

0:1

0:0

0:3

1:3

X

4

2:7

IV

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KUBA KUBLICKI (ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – JULIA ŁĄCZEK (AMPLUS ŁUKÓW)

KRÓL STRZELCÓW – MIŁOSZ JAKUBIUK (NIWA ŁOMAZY)

 

REPORTAŻ Z TURNIEJU DZIĘKI UPRZEJMOŚCI RADIOBIPER

FOTO: pan Artur Gruszka

 

II. TERESPOL, 21.01.2023 r. – KATEGORIA MŁODZIK STARSZY D1 ROCZNIK 2010 i MŁODSI

MEMORIAŁ Ś.P. ANTONIEGO SOSNOWSKIEGO

 

GRUPA A

 

Lp.

 

DRUŻYNA

JEDYNKA TERESPOL

LOBOS BIAŁA PODLASKA

TYTAN WISZNICE

LUTNIA PISZCZAC

AMPLUS ŁUKÓW

VICTORIA PARCZEW

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

JEDYNKA TERESPOL

X

3:0

1:0

0:1

0:1

0:0

7

4:2

IV

2

LOBOS BIAŁA PODLASKA

0:3

X

5:1

1:1

0:3

0:2

4

6:10

V

3

TYTAN WISZNICE

0:1

1:5

X

1:2

1:7

0:2

0

3:17

VI

4

LUTNIA PISZCZAC

1:0

1:1

2:1

X

1:0

0:2

10

5:4

II

5

AMPLUS ŁUKÓW

1:0

3:0

7:1

0:1

X

0:0

10

11:2

III

6

VICTORIA PARCZEW

0:0

2:0

2:0

2:0

0:0

X

11

6:0

I

GRUPA B

 

Lp.

 

DRUŻYNA

ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI

ORLĘTA ŁUKÓW

KRZNA RZECZYCA

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

RED SIELCZYK

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI

X

0:1

0:1

0:1

0:3

0:0

1

0:6

VI

2

ORLĘTA ŁUKÓW

1:0

X

1:0

1:0

1:1

5:0

13

9:1

II

3

KRZNA RZECZYCA

DYSKWALIFIKACJA – NIEUPRAWNIENI ZAWODNICY

4

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

1:0

0:1

0:2

X

1:2

3:1

6

5:6

IV

5

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

3:0

1:1

3:2

2:1

X

3:0

13

12:4

I

6

RED SIELCZYK

0:0

0:5

0:0

1:3

0:3

X

2

1:11

V

PÓŁFINAŁ

VICTORIA PARCZEW – ORLĘTA ŁUKÓW (1:0)

LUTNIA PISZCZAC – PODLASIE BIAŁA PODLASKA (0:3)

 MECZ O III MIEJSCE

ORLĘTA ŁUKÓW – LUTNIA PISZCZAC (1:2)

 MECZ FINAŁOWY

VICTORIA PARCZEW – PODLASIE BIAŁA PODLASKA (0:3)

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MAKSYM NAKONECHNYI (VICTORIA PARCZEW)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – BARTOSZ MIREK (ORLĘTA ŁUKÓW)

KRÓL STRZELCÓW – SZYMON OSYPIUK (PODLASIE BIAŁA PODLASKA

Foto: Michał Tusz LZPN

 

III. KOMARÓWKA PODLASKA, 22.01.2023 r. – KATEGORIA MŁODZIK MŁODSZY D2 ROCZNIK 2011 i MŁODSI

GRUPA A

 

Lp.

 

DRUŻYNA

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

OLIMPIA JABŁOŃ

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

X

1:3

0:6

0

1:9

III

2

OLIMPIA JABŁOŃ

3:1

X

0:4

3

3:5

II

3

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

6:0

4:0

X

6

10:0

I

 GRUPA B

 

Lp.

 

DRUŻYNA

UNIA KRZYWDA

JEDYNKA TERESPOL

RED SIELCZYK

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

UNIA KRZYWDA

X

2:2

3:1

4

5:3

I

2

JEDYNKA TERESPOL

2:2

X

4:3

4

6:5

II

3

RED SIELCZYK

1:3

3:4

X

0

4:7

III

GRUPA C

 

Lp.

 

DRUŻYNA

ORZEŁ CZEMIERNIKI

NIWA ŁOMAZY

LUTNIA PISZCZAC

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

1

ORZEŁ CZEMIERNIKI

X

0:3

0:2

0

0:5

III

2

NIWA ŁOMAZY

3:0

X

1:2

3

4:2

II

3

LUTNIA PISZCZAC

2:0

2:1

X

6

4:1

I

MIEJSCE 1-3

 

Lp.

 

DRUŻYNA

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

UNIA KRZYWDA

LUTNIA PISZCZAC

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

A

PODLASIE BIAŁA PODLASKA

X

5:0

8:0

6

13:0

I

B

UNIA KRZYWDA

0:5

X

1:0

3

1:5

II

C

LUTNIA PISZCZAC

0:8

0:1

X

0

0:9

III

MIEJSCE 4-6

 

Lp.

 

DRUŻYNA

OLIMPIA JABŁOŃ

JEDYNKA TERESPOL

NIWA ŁOMAZY

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

D

OLIMPIA JABŁOŃ

X

2:1

1:1

4

3:2

IV

E

JEDYNKA TERESPOL

1:2

X

0:1

0

1:3

VI

F

NIWA

 ŁOMAZY

1:1

1:0

X

4

2:1

V

 MIEJSCE 7-9

 

Lp.

 

DRUŻYNA

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

RED SIELCZYK

ORZEŁ CZEMIERNIKI

 

PUNKTY

 

BRAMKI

 

MIEJSCE

G

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

X

3:3

9:0

4

12:3

VII

H

RED SIELCZYK

3:3

X

3:0

4

6:3

VIII

I

ORZEŁ CZEMIERNIKI

0:9

0:3

X

0

0:12

IX

NAJLEPSZY ZAWODNIK –KACPER DENISIUK (PODLASIE BIAŁA PODLASKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ – MICHAŁ KOT (UNIA KRZYWDA)

KRÓL STRZELCÓW – SZYMON MELNIK (AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA)

Foto: Michał Tusz LZPN