Lp. |
ROCZNIK |
Termin zawodów |
Miejsce i Gospodarz Zawodów |
1 |
Młodzik Starszy r. 2010 i młodsi |
21.01.2023 r. |
Terespol – Memoriał im. Antoniego Sosnowskiego, UKS Jedynka Terespol |
2 |
Młodzik Młodszy r. 2011 i młodsi |
22.01.2023 r. |
Komarówka Podlaska – AZ-BUD Komarówka Podlaska |
3 |
Orlik Starszy r. 2012 i młodsi |
11.02.2023 r. |
Leśna Podlaska – Agrosport Leśna Podlaska |
4 |
Orlik Młodszy r. 2013 i młodsi |
14.01.2023 r. |
Łomazy – Memoriał im. Ryszarda Rybickiego, Niwa Łomazy |
5 |
Żak Starszy r. 2014 i młodsi |
28.01.2023 r. |
ZPO Nr 2 Międzyrzec Podlaski – Memoriał im. Faustyna Petruczenko, KS MOSIR HURAGAN Międzyrzec Podlaski |
6 |
Żak Młodszy r. 2015 i młodsi |
04.02.2023 r. |
Łuków – Memoriał im. Tomasza Trybonia – ŁSR AMPLUS Łuków |
Lista Drużyn
Lp. |
Młodzik Starszy 2010 i młodsi |
Młodzik Młodszy 2011 i młodsi |
Orlik Starszy 2012 i młodsi |
Orlik Młodszy 2013 i młodsi |
Żak Starszy 2014 i młodsi |
Żak Młodszy 2015 i młodsi |
1 |
Jedynka Terespol |
AZ-BUD Komarówka Podlaska |
Krzna Rzeczyca |
Niwa Łomazy |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
AMPLUS Łuków |
2 |
Krzna Rzeczyca |
Olimpia Jabłoń |
Olimpia Jabłoń |
Tytan Wisznice |
Tytan Wisznice |
Tytan Wisznice |
3 |
Tytan Wisznice |
Red Sielczyk |
Grom Kąkolewnica |
Grom Kąkolewnica |
Olimpia Jabłoń |
Olimpia Jabłoń |
4 |
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski |
Orzeł Czemierniki |
Champion Biała Podlaska |
Champion Biała Podlaska |
Champion Biała Podlaska |
Champion Biała Podlaska |
5 |
Orlęta Łuków |
Lutnia Piszczac |
Victoria Parczew |
Red Sielczyk |
AZ-BUD Komarówka Podlaska |
AZ-BUD Komarówka Podlaska |
6 |
AZ-BUD Komarówka Podlaska |
Podlasie Biała Podlaska |
AMPLUS Łuków |
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski |
Red Sielczyk |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
7 |
Red Sielczyk |
Jedynka Terespol |
Lutnia Piszczac |
Lutnia Piszczac |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
Victoria Parczew |
8 |
Lutnia Piszczac |
|
Podlasie Biała Podlaska |
AMPLUS Łuków |
Lutnia Piszczac |
Podlasie Biała Podlaska |
9 |
Victoria Parczew |
Niwa Łomazy |
Lobos Biała Podlaska |
Podlasie Biała Podlaska |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
Lobos Biała Podlaska |
10 |
AMPLUS Łuków |
Unia Krzywda |
Jedynka Terespol |
Lobos Biała Podlaska |
Victoria Parczew |
Orlęta Łuków |
11 |
Podlasie Biała Podlaska |
|
Orlęta Łuków |
Jedynka Terespol |
AMPLUS Łuków |
Dwójka Międzyrzec Podlaski |
12 |
Lobos Biała Podlaska |
|
Dwernicki Stoczek Łukowski |
Orlęta Łuków |
Podlasie Biała Podlaska |
|
Lista rezerwowa:
- Młodzik Starszy – Twierdza Kobylany
- Młodzik Młodszy –
- Orlik Starszy – Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski, Niwa Łomazy
- Orlik Młodszy –
- Żak Starszy – Jedynka Terespol, Lobos Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
- Żak Młodszy –
Kluby mogą wystawić maksymalnie po jednej drużynie.
POBIERZ DOKUMENTY:
1. REGULAMIN I ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU
I. ŁOMAZY, 14.01.2023 r. – KATEGORIA ORLIK MŁODSZY E2 ROCZNIK 2013 i MŁODSI
MEMORIAŁ Ś.P. RYSZARDA RYBICKIEGO
GRUPA A
Lp. |
DRUŻYNA |
NIWA ŁOMAZY |
TYTAN WISZNICE |
GROM KĄKOLEWNICA |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
RED SIELCZYK |
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
NIWA ŁOMAZY |
X |
9:0 |
3:0 |
3:0 |
5:0 |
2:1 |
15 |
22:1 |
I |
2 |
TYTAN WISZNICE |
0:9 |
X |
1:1 |
0:7 |
1:0 |
0:9 |
4 |
2:26 |
IV |
3 |
GROM KĄKOLEWNICA |
0:3 |
1:1 |
X |
0:2 |
2:0 |
1:10 |
4 |
4:16 |
V |
4 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
0:3 |
7:0 |
2:0 |
X |
3:1 |
0:6 |
9 |
12:10 |
III |
5 |
RED SIELCZYK |
0:5 |
0:1 |
0:2 |
1:3 |
X |
0:9 |
0 |
1:20 |
VI |
6 |
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI |
1:2 |
9:0 |
10:1 |
6:0 |
9:0 |
X |
12 |
35:3 |
II |
GRUPA B
Lp. |
DRUŻYNA |
LUTNIA PISZCZAC |
AMPLUS ŁUKÓW |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
ORLĘTA ŁUKÓW |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
LUTNIA PISZCZAC |
X |
1:1 |
0:3 |
1:0 |
2:1 |
7 |
4:6 |
III |
2 |
AMPLUS ŁUKÓW |
1:1 |
X |
1:2 |
3:1 |
1:0 |
7 |
6:4 |
II |
3 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
3:0 |
2:1 |
X |
4:0 |
2:1 |
12 |
11:2 |
I |
4 |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
0:1 |
1:3 |
0:4 |
X |
2:1 |
4 |
3:9 |
IV |
5 |
ORLĘTA ŁUKÓW |
1:2 |
0:1 |
1:2 |
1:2 |
X |
0 |
3:7 |
V |
RUNDA FINAŁOWA
Lp. |
DRUŻYNA |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
AMPLUS ŁUKÓW |
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI |
NIWA ŁOMAZY |
LUTNIA PISZCZAC |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
X |
5:0 |
4:0 |
0:0 |
5:0 |
0:1 |
10 |
14:1 |
II |
2 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
0:5 |
X |
1:1 |
0:5 |
0:1 |
1:0 |
4 |
2:12 |
V |
3 |
AMPLUS ŁUKÓW |
0:4 |
1:1 |
X |
0:2 |
0:0 |
0:0 |
3 |
1:7 |
VI |
4 |
ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI |
0:0 |
5:0 |
2:0 |
X |
3:0 |
3:0 |
13 |
13:0 |
I |
5 |
NIWA ŁOMAZY |
0:5 |
1:0 |
0:0 |
0:3 |
X |
3:1 |
7 |
4:9 |
III |
6 |
LUTNIA PISZCZAC |
1:0 |
0:1 |
0:0 |
0:3 |
1:3 |
X |
4 |
2:7 |
IV |
NAJLEPSZY ZAWODNIK – KUBA KUBLICKI (ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JULIA ŁĄCZEK (AMPLUS ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – MIŁOSZ JAKUBIUK (NIWA ŁOMAZY)
REPORTAŻ Z TURNIEJU DZIĘKI UPRZEJMOŚCI RADIOBIPER
FOTO: pan Artur Gruszka
II. TERESPOL, 21.01.2023 r. – KATEGORIA MŁODZIK STARSZY D1 ROCZNIK 2010 i MŁODSI
MEMORIAŁ Ś.P. ANTONIEGO SOSNOWSKIEGO
GRUPA A
Lp. |
DRUŻYNA |
JEDYNKA TERESPOL |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
TYTAN WISZNICE |
LUTNIA PISZCZAC |
AMPLUS ŁUKÓW |
VICTORIA PARCZEW |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
JEDYNKA TERESPOL |
X |
3:0 |
1:0 |
0:1 |
0:1 |
0:0 |
7 |
4:2 |
IV |
2 |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
0:3 |
X |
5:1 |
1:1 |
0:3 |
0:2 |
4 |
6:10 |
V |
3 |
TYTAN WISZNICE |
0:1 |
1:5 |
X |
1:2 |
1:7 |
0:2 |
0 |
3:17 |
VI |
4 |
LUTNIA PISZCZAC |
1:0 |
1:1 |
2:1 |
X |
1:0 |
0:2 |
10 |
5:4 |
II |
5 |
AMPLUS ŁUKÓW |
1:0 |
3:0 |
7:1 |
0:1 |
X |
0:0 |
10 |
11:2 |
III |
6 |
VICTORIA PARCZEW |
0:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
0:0 |
X |
11 |
6:0 |
I |
GRUPA B
Lp. |
DRUŻYNA |
ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI |
ORLĘTA ŁUKÓW |
KRZNA RZECZYCA |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
RED SIELCZYK |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI |
X |
0:1 |
0:1 |
0:1 |
0:3 |
0:0 |
1 |
0:6 |
VI |
2 |
ORLĘTA ŁUKÓW |
1:0 |
X |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
5:0 |
13 |
9:1 |
II |
3 |
KRZNA RZECZYCA |
DYSKWALIFIKACJA – NIEUPRAWNIENI ZAWODNICY | ||||||||
4 |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
1:0 |
0:1 |
0:2 |
X |
1:2 |
3:1 |
6 |
5:6 |
IV |
5 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
3:0 |
1:1 |
3:2 |
2:1 |
X |
3:0 |
13 |
12:4 |
I |
6 |
RED SIELCZYK |
0:0 |
0:5 |
0:0 |
1:3 |
0:3 |
X |
2 |
1:11 |
V |
PÓŁFINAŁ
VICTORIA PARCZEW – ORLĘTA ŁUKÓW (1:0)
LUTNIA PISZCZAC – PODLASIE BIAŁA PODLASKA (0:3)
MECZ O III MIEJSCE
ORLĘTA ŁUKÓW – LUTNIA PISZCZAC (1:2)
MECZ FINAŁOWY
VICTORIA PARCZEW – PODLASIE BIAŁA PODLASKA (0:3)
NAJLEPSZY ZAWODNIK – MAKSYM NAKONECHNYI (VICTORIA PARCZEW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – BARTOSZ MIREK (ORLĘTA ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – SZYMON OSYPIUK (PODLASIE BIAŁA PODLASKA
Foto: Michał Tusz LZPN
III. KOMARÓWKA PODLASKA, 22.01.2023 r. – KATEGORIA MŁODZIK MŁODSZY D2 ROCZNIK 2011 i MŁODSI
GRUPA A
Lp. |
DRUŻYNA |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
OLIMPIA JABŁOŃ |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
X |
1:3 |
0:6 |
0 |
1:9 |
III |
2 |
OLIMPIA JABŁOŃ |
3:1 |
X |
0:4 |
3 |
3:5 |
II |
3 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
6:0 |
4:0 |
X |
6 |
10:0 |
I |
GRUPA B
Lp. |
DRUŻYNA |
UNIA KRZYWDA |
JEDYNKA TERESPOL |
RED SIELCZYK |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
UNIA KRZYWDA |
X |
2:2 |
3:1 |
4 |
5:3 |
I |
2 |
JEDYNKA TERESPOL |
2:2 |
X |
4:3 |
4 |
6:5 |
II |
3 |
RED SIELCZYK |
1:3 |
3:4 |
X |
0 |
4:7 |
III |
GRUPA C
Lp. |
DRUŻYNA |
ORZEŁ CZEMIERNIKI |
NIWA ŁOMAZY |
LUTNIA PISZCZAC |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
ORZEŁ CZEMIERNIKI |
X |
0:3 |
0:2 |
0 |
0:5 |
III |
2 |
NIWA ŁOMAZY |
3:0 |
X |
1:2 |
3 |
4:2 |
II |
3 |
LUTNIA PISZCZAC |
2:0 |
2:1 |
X |
6 |
4:1 |
I |
MIEJSCE 1-3
Lp. |
DRUŻYNA |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
UNIA KRZYWDA |
LUTNIA PISZCZAC |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
A |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
X |
5:0 |
8:0 |
6 |
13:0 |
I |
B |
UNIA KRZYWDA |
0:5 |
X |
1:0 |
3 |
1:5 |
II |
C |
LUTNIA PISZCZAC |
0:8 |
0:1 |
X |
0 |
0:9 |
III |
MIEJSCE 4-6
Lp. |
DRUŻYNA |
OLIMPIA JABŁOŃ |
JEDYNKA TERESPOL |
NIWA ŁOMAZY |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
D |
OLIMPIA JABŁOŃ |
X |
2:1 |
1:1 |
4 |
3:2 |
IV |
E |
JEDYNKA TERESPOL |
1:2 |
X |
0:1 |
0 |
1:3 |
VI |
F |
NIWA ŁOMAZY |
1:1 |
1:0 |
X |
4 |
2:1 |
V |
MIEJSCE 7-9
Lp. |
DRUŻYNA |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
RED SIELCZYK |
ORZEŁ CZEMIERNIKI |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
G |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
X |
3:3 |
9:0 |
4 |
12:3 |
VII |
H |
RED SIELCZYK |
3:3 |
X |
3:0 |
4 |
6:3 |
VIII |
I |
ORZEŁ CZEMIERNIKI |
0:9 |
0:3 |
X |
0 |
0:12 |
IX |
NAJLEPSZY ZAWODNIK –KACPER DENISIUK (PODLASIE BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MICHAŁ KOT (UNIA KRZYWDA)
KRÓL STRZELCÓW – SZYMON MELNIK (AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA)
Foto: Michał Tusz LZPN
IV. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 28.01.2023 r. – KATEGORIA ŻAK STARSZY F1 ROCZNIK 2014 i MŁODSI
MEMORIAŁ Ś.P. FAUSTYNA PETRUCZENKO
GRUPA A
Lp. |
DRUŻYNA |
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI |
TYTAN WISZNICE |
OLIMPIA JABŁOŃ |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
RED SIELCZYK |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI |
X |
5:0 |
7:2 |
4:1 |
4:1 |
4:1 |
15 |
24:5 |
I |
2 |
TYTAN WISZNICE |
0:5 |
X |
0:2 |
0:5 |
0:10 |
0:4 |
0 |
0:26 |
VI |
3 |
OLIMPIA JABŁOŃ |
2:7 |
2:0 |
X |
2:2 |
3:4 |
2:2 |
5 |
11:15 |
IV |
4 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
1:4 |
5:0 |
2:2 |
X |
1:3 |
3:4 |
4 |
12:13 |
V |
5 |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
1:4 |
10:0 |
4:3 |
3:1 |
X |
4:0 |
12 |
22:8 |
II |
6 |
RED SIELCZYK |
1:4 |
4:0 |
2:2 |
4:3 |
0:4 |
X |
7 |
11:13 |
III |
GRUPA B
Lp. |
DRUŻYNA |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
LUTNIA PISZCZAC |
DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI |
VICTORIA PARCZEW |
AMPLUS ŁUKÓW |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
X |
3:4 |
7:1 |
5:0 |
4:3 |
2:3 |
9 |
21:11 |
III |
2 |
LUTNIA PISZCZAC |
4:3 |
X |
5:1 |
9:0 |
3:2 |
1:4 |
12 |
24:9 |
II |
3 |
DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI |
1:7 |
1:5 |
X |
2:1 |
0:7 |
4:8 |
3 |
8:28 |
V |
4 |
VICTORIA PARCZEW |
0:5 |
0:9 |
1:2 |
X |
1:6 |
0:10 |
0 |
2:32 |
VI |
5 |
AMPLUS ŁUKÓW |
3:4 |
2:3 |
7:0 |
6:1 |
X |
1:9 |
6 |
19:17 |
IV |
6 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
3:2 |
4:1 |
8:4 |
10:0 |
9:1 |
X |
15 |
34:8 |
I |
RUNDA FINAŁOWA
Lp. |
DRUŻYNA |
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
RED SIELCZYK |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
LUTNIA PISZCZAC |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
|
X |
1:0 |
6:0 |
0:6 |
1:0 |
2:0 |
12 |
10:6 |
II |
2 |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
|
0:1 |
X |
3:1 |
0:3 |
1:2 |
0:2 |
3 |
4:9 |
V |
3 |
RED SIELCZYK |
0:6 |
1:3 |
X |
0:4 |
0:5 |
0:3 |
0 |
1:21 |
VI |
4 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA
|
6:0 |
3:0 |
4:0 |
X |
3:0 |
1:1 |
13 |
17:1 |
I |
5 |
LUTNIA PISZCZAC
|
0:1 |
2:1 |
5:0 |
0:3 |
X |
2:1 |
9 |
9:6 |
III |
6 |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI
|
0:2 |
2:0 |
3:0 |
1:1 |
1:2 |
X |
7 |
7:5 |
IV |
NAJLEPSZY ZAWODNIK – ADAM CHRUŚCIEL (HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – ALEKSANDER CHWALCZUK (PODLASIE BIAŁA PODLASKA)
KRÓL STRZELCÓW – FILIP MUĆKO (LUTNIA PISZCZAC)
Foto: Michał Tusz LZPN
V. ŁUKÓW, 04.02.2023 r. – KATEGORIA ŻAK MŁODSZY F2 ROCZNIK 2015 i MŁODSI
MEMORIAŁ Ś.P. TOMASZA TRYBONIA
GRUPA A
Lp. |
DRUŻYNA |
AMPLUS I ŁUKÓW |
OLIMPIA JABŁOŃ |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AMPLUS I ŁUKÓW |
X |
3:0 |
2:3 |
2:1 |
2:4 |
6 |
9:8 |
III |
2 |
OLIMPIA JABŁOŃ |
0:3 |
X |
0:6 |
0:2 |
0:6 |
0 |
0:17 |
V |
3 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
3:2 |
6:0 |
X |
5:0 |
2:4 |
10 |
16:6 |
II |
4 |
AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA |
1:2 |
2:0 |
0:5 |
X |
1:1 |
4 |
4:8 |
IV |
5 |
DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI |
4:2 |
6:0 |
4:2 |
1:1 |
X |
10 |
15:5 |
I |
GRUPA B
Lp. |
DRUŻYNA |
AMPLUS II ŁUKÓW |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
VICTORIA PARCZEW |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
ORLĘTA ŁUKÓW |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
AMPLUS II ŁUKÓW |
X |
0:5 |
2:0 |
0:5 |
1:0 |
2:2 |
7 |
5:12 |
IV |
2 |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
5:0 |
X |
11:0 |
4:2 |
3:1 |
2:1 |
15 |
25:4 |
I |
3 |
VICTORIA PARCZEW |
0:2 |
0:11 |
X |
0:8 |
1:6 |
0:6 |
0 |
1:33 |
IV |
4 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
5:0 |
2:4 |
8:0 |
X |
3:1 |
2:4 |
9 |
20:9 |
II |
5 |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
0:1 |
1:3 |
6:1 |
1:3 |
X |
2:1 |
6 |
10:9 |
V |
6 |
ORLĘTA ŁUKÓW |
2:2 |
1:2 |
6:0 |
4:2 |
1:2 |
X |
7 |
14:8 |
III |
RUNDA FINAŁOWA
Lp. |
DRUŻYNA |
DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
ORLĘTA ŁUKÓW |
AMPLUS I ŁUKÓW |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI |
X |
0:3 |
0:1 |
0:3 |
0:5 |
0:2 |
0 |
0:14 |
VI |
2 |
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI |
3:0 |
X |
1:0 |
3:0 |
3:1 |
0:2 |
12 |
10:3 |
II |
3 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
1:0 |
0:1 |
X |
4:0 |
1:4 |
0:2 |
6 |
6:7 |
IV |
4 |
ORLĘTA ŁUKÓW |
3:0 |
0:3 |
0:4 |
X |
1:3 |
0:2 |
3 |
4:12 |
V |
5 |
AMPLUS I ŁUKÓW |
5:0 |
1:3 |
4:1 |
3:1 |
X |
1:3 |
9 |
14:8 |
III |
6 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
3:1 |
X |
15 |
11:1 |
I |
NAJLEPSZY ZAWODNIK – ZIEMOWIT ANDRUSIUK (PODLASIE BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAN CHROMIŃSKI (AMPLUS I ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – MIKOŁAJ BORYSIUK (MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI)
VI. LEŚNA PODLASKA, 11.02.2023 r. – KATEGORIA ORLIK STARSZY E1 ROCZNIK 2012 i MŁODSI
GRUPA A
Lp. |
DRUŻYNA |
KRZNA RZECZYCA |
GROM KĄKOLEWNICA |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
VICTORIA PARCZEW |
AMPLUS ŁUKÓW |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
KRZNA RZECZYCA |
X |
0:4 |
0:5 |
0:9 |
0:5 |
0 |
0:23 |
V |
2 |
GROM KĄKOLEWNICA |
4:0 |
X |
2:3 |
1:3 |
1:5 |
3 |
8:11 |
IV |
3 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
5:0 |
3:2 |
X |
1:1 |
3:1 |
10 |
12:4 |
I |
4 |
VICTORIA PARCZEW |
9:0 |
3:1 |
1:1 |
X |
1:1 |
8 |
14:3 |
II |
5 |
AMPLUS ŁUKÓW |
5:0 |
5:1 |
1:3 |
1:1 |
X |
7 |
12:5 |
III |
GRUPA B
Lp. |
DRUŻYNA |
LUTNIA PISZCZAC |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
JEDYNKA TERESPOL |
ORLĘTA ŁUKÓW |
DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
LUTNIA PISZCZAC |
X |
0:6 |
1:3 |
2:3 |
3:2 |
0:3 |
3 |
6:17 |
VI |
2 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
6:0 |
X |
2:0 |
3:1 |
6:2 |
2:2 |
13 |
19:5 |
I |
3 |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
3:1 |
0:2 |
X |
1:2 |
2:2 |
1:0 |
7 |
7:5 |
III |
4 |
JEDYNKA TERESPOL |
3:2 |
1:3 |
2:1 |
X |
4:1 |
3:0 |
12 |
13:7 |
II |
5 |
ORLĘTA ŁUKÓW |
2:3 |
2:6 |
2:2 |
1:4 |
X |
3:2 |
4 |
10:17 |
IV |
6 |
DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI |
3:0 |
2:2 |
0:1 |
0:3 |
2:3 |
X |
4 |
7:6 |
V |
RUNDA FINAŁOWA
Lp. |
DRUŻYNA |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
JEDYNKA TERESPOL |
VICTORIA PARCZEW |
AMPLUS ŁUKÓW |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
PUNKTY |
BRAMKI |
MIEJSCE |
1 |
CHAMPION BIAŁA PODLASKA |
X |
0:2 |
0:0 |
1:0 |
0:0 |
3:1 |
8 |
4:3 |
III |
2 |
PODLASIE BIAŁA PODLASKA |
2:0 |
X |
0:1 |
2:0 |
4:0 |
7:0 |
12 |
15:1 |
I |
3 |
JEDYNKA TERESPOL |
0:0 |
1:0 |
X |
2:0 |
0:3 |
2:0 |
10 |
5:3 |
II |
4 |
VICTORIA PARCZEW |
0:1 |
0:2 |
0:2 |
X |
1:1 |
1:1 |
2 |
2:7 |
VI |
5 |
AMPLUS ŁUKÓW |
0:0 |
0:4 |
3:0 |
1:1 |
X |
1:1 |
6 |
5:6 |
IV |
6 |
LOBOS BIAŁA PODLASKA |
1:3 |
0:7 |
0:2 |
1:1 |
1:1 |
X |
2 |
3:14 |
V |
NAJLEPSZY ZAWODNIK – NIKOLA ZASIUK (UKS JEDYNKA TERESPOL)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – KRYSTIAN BURDZICKI (AP CHAMPION BIAŁA PODLASKA)
KRÓL STRZELCÓW – ANTONI BŁASZCZYK (AP PODLASIE BIAŁA PODLASKA)
Foto: Pan Artur Gruszka
Podsumowanie:
Liczba klubów: 20
Liczba drużyn: 66
Liczba zawodników: 639
Strzelone bramki: 823
Rozegrane mecze: 217
PODSUMOWANIE XXIII HALOWYCH MISTRZOSTW BIALSKOPODLASKIEGO ODDZIAŁU LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ GRUP MŁODZIEŻOWYCH
- AP PODLASIE BIAŁA PODLASKA – 23 PUNKTY
- LUTNIA PISZCZAC – 7 PUNKTÓW
- ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – 4 PUNKTY
- MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – 4 PUNKTY
- AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – 3 PUNKTY
- UKS JEDYNKA TERESPOL – 3 PUNKTY
- MKS VICTORIA PARCZEW – 3 PUNKTY
- ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – 3 PUNKTY
- KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – 3 PUNKTY
- UNIA KRZYWDA – 3 PUNKTY
- NIWA ŁOMAZY – 2 PUNKTY
- ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 1 PUNKT
- OLIMPIA JABŁOŃ – 1 PUNKT