BILETY NA MECZ ELIMINACJI EURO 2024, POLSKA – ALBANIA

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy 2024: Polska – Albania.

Mecz odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dnia 27 marca 2023 roku (poniedziałek), godz. 20:45.

 

Zainteresowani mogą składać zamówienia na bilety wg podanej poniżej informacji.

 

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety.

 

Lublin (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 10 powiatów lubelskich): 60 biletów

 

Oddział LZPN w Białej Podlaskiej (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów bialskopodlaskich): 47 biletów

 

Oddział LZPN w Chełmie (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 4 powiatów chełmskich): 40 biletów

 

Oddział LZPN w Zamościu (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów zamojskich): 53 biletów

Bilety wg decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:

 

Kategoria I – 240 PLN

 

Kategoria II – 180 PLN

 

Kategoria III – 120 PLN

 

Zgłoszenia w załączonej tabelce w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: bilety@lzpn.pl

ZGŁOSZ

Zgłoszenia w załączonej tabelce w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: bilety@lzpn.pl
ZGŁOSZENIE w tabelce w koniecznym formacie/wersja CSV   powinno zawierać dodatkowo: kontakt tel. i adres skrzynki do jednej upoważnionej osoby z przesyłanego zgłoszenia/zamówienia.
Przy zamówieniu w tabelce można wpisać osoby ponad ustalony limit – jako rezerwowe (oznaczając R), które otrzymają bilet, przy mniejszym zainteresowaniu środowiska z ustalonej puli 200 biletów dla każdego Woj. ZPN

Termin przesłania zgłoszeń: do 28 lutego 2023 r. (wtorek), godz. 12:00.

Bilety będą do odebrania w biurze LZPN w Lublinie i Oddziałach LZPN – Biała Podlaska, Chełm, Zamość lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową.

 

Otwarta sprzedaż rozpocznie się 7 marca 2023 r.

Sprzedaż biletów dla użytkowników aplikacji InPost Fresh to termin 3 marca 2023 r.

 

Płatność za bilety dokonywana będzie na konto LZPN podane na stronie, po zwrotnej informacji do zainteresowanego o przyjęciu zamówienia. Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na adres bilety@lzpn.pl lub tel. 607-357-517.