BILETY NA MECZ REPREZENTACJI W RAMACH ELIMINACJI DO MISTRZOSTW EUROPY 2024 – POLSKA – MOŁDAWIA

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz eliminacji Euro 2024: Polska – Mołdawia. Mecz odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dnia 15 października 2023 roku (niedziela), godz. 20:45.
Zainteresowani mogą składać zamówienia na bilety wg podanej poniżej informacji. W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej  może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety.
 
Lublin (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 10 powiatów lubelskich): 65 biletów
Oddział LZPN w Białej Podlaskiej (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów bialskopodlaskich): 45 biletów
Oddział LZPN w Chełmie (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 4 powiatów chełmskich): 40 biletów
Oddział LZPN w Zamościu (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów zamojskich): 50 biletów
 
Bilety wg decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:
Kategoria I – 240 PLN
Kategoria II – 180 PLN
Kategoria III – 120 PLN

Zgłoszenia w załączonej tabelce – wyłącznie w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: bilety@lzpn.pl

ZGŁOSZENIE w tabelce w koniecznym format/wersja CSV   powinno zawierać dodatkowo: kontakt tel. i adres skrzynki do jednej upoważnionej osoby z grupy.
Przy zamówieniu w tabelce można wpisać osoby ponad ustalony limit – jako rezerwowe (oznaczając R), które otrzymają bilet, przy mniejszym zainteresowaniu środowiska z ustalonej puli 100 biletów dla każdego Woj. ZPN.
Termin przesłania zgłoszeń: do 31.08.2023 r. (poniedziałek), godz. 12:00.
Bilety będą do odebrania w biurze LZPN w Lublinie i Oddziałach LZPN – Biała Podlaska, Chełm, Zamość lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową.
Sprzedaż InPost Fresh, dostępna dla użytkowników aplikacji InPost Fresh, rozpocznie się 01.08.2023 roku o godzinie 10:00.
Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców rozpocznie się 04.08.2023 roku.
Płatność za bilety dokonywana będzie na konto LZPN podane na stronie, po zwrotnej informacji do zainteresowanego o przyjęciu zamówienia. Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na adres bilety@lzpn.pl lub tel. 607-357-517.
 
 
Lubelski Związek Piłki Nożnej