III Letnia Gala Piłkarska Łuków, 07.07.2012 r.
Przedstawiciele Kapituły:
Roman Laszuk -Przewodniczący
Adam Kulik – V-ce Przewodniczący
Stanisław Lesiuk – Sekretarz
Dariusz Banaszuk
Sławomir Kociubiński
Zbigniew Lamek
NAJLEPSZA PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET
- Anna Ciupińska – AZS PSW Biała Podlaska
- Nominowana
- Katarzyna Żak – AZS PSW Biała Podlaska
NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGII
- Wojciech Hołoweńko – MKS Podlasie Biała Podlaska
- Nominowani
- Rafał Borysiuk – LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
- Paweł Komar – MKS Podlasie Biała Podlaska
- Krzysztof Stężała – LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGII
- Sylwester Buga – ŁKS Orlęta Łuków
- Nominowani
- Łukasz Sawtyruk -MKS Podlasie Biała Podlaska
- Paweł Szlaski – ŁKS Orlęta Łuków
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „O”
- Krystian Korzeniewski – Lutnia Piszczac
- Nominowani
- Adam Bujalski – Janowia Janów Podlaski
- Rafał Kajka – LKS Dwernicki Stoczek Łukowski
- Paweł Mielnik – Rokitno
- Piotr Wachnik – Unia Żabików
- Arkadiusz Wróbel – Sokół Adamów
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”
- Mateusz Wołek – Orlęta II Radzyń Podlaski
- Nominowani
- Michał Fotyga – Polesie Serokomla
- Emil Meksuła – Orzeł Czemierniki
- Wojciech Sokół – Grom Kąkolewnica
- Łukasz Sutryk – Dąb Dębowa Kłoda
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B I”
- Damian Zdunek – Huragan Międzyrzec
- Nominowani
- Jarosław Kisiel – Tytan Wisznice
- Krystian Ośkiewicz – Absolwent Domaszewnica
- Adrian Szydłowski – RED Sielczyk
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B II”
- Damian Pietrzak – Olimpia Okrzeja
- Nominowani
- Bartłomiej Krasuski – Bór Dabie
- Rafał Rybka – Gręzowia
- Łukasz Szewczak – Stanin
NAJLEPSZY TRENER SENIORÓW
- Robert Różański – ŁKS Orlęta Łuków
- Nominowani
- Grzegorz Brojek – Janowia Janów Podlaski
- Dariusz Dziuba – Orzeł Czemierniki
- Włodzimierz Gieworkian – MKS Podlasie Biała Podlaska
- Zbigniew Grzesiak – Orlęta Radzyń Podlaski
- Michał Kwiecień – Lutnia Piszczac
- Magdalena Orzyłowska – Orlęta Łuków
- Marcin Kasprowicz – AZS PSW Biała Podlaska
- Jacek Syryjczyk – Huragan Międzyrzec Podlaski
- Łukasz Włoszek – Unia Żabików
NAJLEPSZY TRENER MŁODZIEŻY
- Miłosz Storto – TOP 54 Biała Podlaska
- Nominowani
- Damian Czub – Dwernicki Stoczek Łukowski
- Henryk Grodecki – TOP 54 Biała Podlaska
- Cezary Główka – Victoria Parczew
- Wiesław Grula – ŁKS Orlęta Łuków
- Edmund Koperwas – Orlęta Radzyń Podlaski
- Andrzej Korbal – Granica Terespol
- Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
- Jarosław Romaniuk – UKS 5 PLUS Biała Podlaska
- Tomasz Tryboń – Amplus Łuków
NAJLEPSZY SĘDZIA
- Mariusz Śledź
- Nominowani
- Konrad Gąsiorowski
- Artur Krasowski
- Karol Walczuk
NADZIEJA PIŁKARSKA
Głównej nagrody nie przyznano
- Bartłomiej Guzowski – Orlęta Łuków
- Agnieszka Jędrzejewicz – Huragan Międzyrzec
- Kamil Kocoł – TOP 54 Biała Podlaska
- Piotr Kożuchowski – Granica Terespol
- Maciej Oleszczuk – Victoria Parczew
- Bartłomiej Powałka – Orlęta Radzyń Podlaski
- Paweł Zabielski – TOP 54 Biała Podlaska
NAJLEPSZY DZIAŁACZ
- Zbigniew Biaduń – Orlęta Łuków
- Nominowani
- Ireneusz Chruściel – Wólka Świątkowa
- Janusz Daniluk – MKS Podlasie Biała Podlaska
- Jarosław Kalenik – Grom Kąkolewnica
- Krzysztof Krucewicz – TOP 54 Biała Podlaska
NAJLEPSZY SAMORZĄD – MIASTO
- Urząd Miasta w Białej Podlaskiej
- Nominowani
- Urząd Miasta w Łukowie
- Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim
- Urząd Miasta w Parczewie
- Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
- Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim
NAJLEPSZY SAMORZĄD – GMINA
- Urząd Gminy w Łukowie
- Nominowani
- Urząd Gminy w Kąkolewnicy
- Urząd Gminy w Piszczacu
- Urząd Gminy w Staninie
- Urząd Gminy w Krzywdzie
NAGRODA SPECJALNA
- Sławomir Kostjan
- Jerzy Łyk
Sponsorami imprezy byli:
- Bank Spółdzielczy Biała Podlaska
- BGŻ Biała Podlaska
- Urząd Miasta Biała Podlaska
- Urząd Miasta Łuków
- Zakład Stolarki Budowlanej Zdzisław Serhej Łomazy
- Firma Jarekx Krzysztof Mućka Tuchowicz
- Janusz Daniluk Firma Plastimex Cicibór Duży
- Wschodni Ośrodek Szkolenia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników w Białej Podlaskiej
Zarząd BOZPN składa serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta w Łukowie za pomoc w zorganizowaniu spotkania dla uczestników III Letniej Gali Piłkarskiej.
Następna Gala Piłkarska odbędzie się w Łomazach