II Letnia Gala Piłkarska Parczew, 02.07.2011 r.
Przedstawiciele Kapituły:
- Roman Laszuk
- Stanisław Lesiuk
- Zbigniew Lamek
- Andrzej Biernat
Sponsorzy imprezy:
- Urząd Miasta i Gminy w Parczewie
- Urząd Miasta Biała Podlaska
- Starostwo Powiatowe w Parczewie
- Zdzisław Serhej – Zakład Stolarki Budowlanej w Łomazach
- Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej
- Bank Gospodarki Żywnościowej w Białej Podlaskiej
- „PLASTIMEX” Sp. zo.o. Cicibór Duży – Janusz Daniluk
- Piekarnia „Bagietka” Międzyrzec Podlaski
- Gospodarstwo Ogrodnicze Pana Sidora z Parczewa
- „Alma” Parczew – Włodzimierz Sidor
- Hurtownia Spożywcza – Piotr Piskorski, Parczew
- Masarnia – Ubojnia – Zdzisław Trościańczyk
- Wytwórnia Octu i Musztardy – Parczew
WYNIKI
NAJLEPSZA PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET
Katarzyna Żak – AZS PSW Biała Podlaska
NOMINOWANA
Sylwia Gorbacewicz – AZS PSW Biała Podlask
NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGII
Arkadiusz Maksymiuk – MKS Podlasie Biała Podlaska
NOMINOWANI
- Mateusz Bojarczuk – MKS Podlasie Biała Podlaska
- Adam Wasiluk – MKS Podlasie Biała Podlaska
NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGII
Paweł Pliszka – Orlęta Radzyń Podlaski
NOMINOWANI
- Sylwester Buga – Orlęta Łuków
- Włodzimierz Lisiewicz – Orlęta Łuków
- Krzysztof Stęźała – Orlęta Radzyń Podlaski
- Paweł Trojanek – Dwernicki
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „O”
Kamil Kopeć – ŁKS Łazy
NOMINOWANI
- Tomasz Kaczorowski – Victoria Parczew
- Piotr Kurowski – Lutnia Piszczac
- Mieczysław Rybaczuk -LZS Dobryń
- Bartosz Więckowski – Podlasie Biała Podlaska
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”
Dawid Haraszkiewicz – Janovia
NOMINOWANI
- Tomasz Kaczorek – Orzeł Czemierniki
- Tomasz Sokołowski – Bizon Jeleniec
- Łukasz Stryk – Dąb Dębowa Kłoda
- Michał Sypniewski – Polesie Serokomla
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B I”
Paweł Madejski – Absolwent Domaszewnica
NOMINOWANI
- Tomasz Jaroszkiewicz – Tytan Wisznice
- Jacek Kutnik – RED Sielczyk
- Karol Kaczanowski – Krzna Rzeczyca
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B II”
Marek Grzesiak – Olimpia Okrzeja
NOMINOWANI
- Marcin Król – Armaty Stoczek
- Damian Michalik – Bór Dąbie
- Michał Skwarek – Stanin
- Marcin Wójcik – Wenus Oszczepalin
NAJLEPSZY TRENER SENIORÓW (ex aequo)
Miłosz Storto Podlasie – Biała Podlaska
Rafał Wójcik Orlęta – Radzyń Radzyń
NOMINOWANI
- Marcin Kasprowicz – AZS PSW Biała Podlaska
- Dawid Kasprzak – Polesie Serokomla
- Michał Kwiecień – Lutnia Piszczac
- Jan Mroczek – Olimpia Okrzeja
- Robert Różański – Orlęta Łuków
- Zbigniew Smoliński – Victoria Parczew
- Michał Szczuchniak – Absolwent Domaszewnica
- Przemysław Tryboń – Bizon Jeleniec
NAJLEPSZY TRENER MŁODZIEŻY
( nagrody głównej kapituła nie przyznała)
NOMINOWANI
- Maciej Biegało – UKS TOP 54 Biała Podlaska
- Henryk Grodecki – UKS TOP 54 Biała Podlaska
- Edmund Koperwas – Orlęta Radzyń
- Andrzej Kopiński – Victoria Parczew
- Andrzej Korbal – Granica Terespol
- Ireneusz Korszeń – Niwka Łomazy
- Wojciech Krzystanek – UKS TOP 54 Biała Podlaska
- Andrzej Suchodolski – Orlęta Łuków
- Ryszard Więcierzewski – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
NAJLEPSZY SĘDZIA
Konrad Gąsiorowski
NOMINOWANI
- Małgorzata Drosio
- Grzegorz Jakuszko
- Artur Krasowski
NADZIEJA PIŁKARSKA
Wojciech Hołoweńko – Podlasie Biała Podlaska
NOMINOWANI
- Michał Botwina – Bizon Jeleniec, Orlęta Łuków
- Mateusz Hołownia – UKS TOP 54 Biała Podlaska
- Michał Iwańczuk – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
- Mateusz Puła – Orlęta Radzyń
- Dominik Struk – Orlęta Radzyń
- Bartłomiej Wasiluk – UKS TOP 54 Biała Podlaska
NAJLEPSZY DZIAŁACZ ( nagrody głównej kapituła nie przyznała)
NOMINOWANI
- Krzysztof Andrzej – LZS Dobryń
- Witold Bekulard – Dwernicki
- Zbigniew Biaduń – ŁKS Łazy
- ks. Andrzej Biernat – Victoria Parczew
- Janusz Daniluk – Podlasie Biała Podlaska
- Zbigniew Dębski – Victoria Parczew
- Ryszard Kaszubski – Polesie Serokomla
- Krzysztof Krucewicz – UKS TOP 54 Biała Podlaska
- Leszek Petruczenko – AZS PWS
- Andrzej Sadło – LZS Bór Dąbie
- Stanisław Stępniewski – LZS Gręzowia
- Andrzej Tarkowski – LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
- Tomasz Tryboń – AMPLUS Łuków
NAJLEPSZY SPONSOR
Urząd Miasta Biała Podlaska
NAJLEPSZY SAMORZĄD – URZĄD MIASTA ( nagrody głównej kapituła nie przyznała)
NOMINOWANI
- Urząd Miasta w Białej Podlasce
- Urząd Miasta w Łukowie
- Urząd Miasta w Parczewie
- Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
- Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim
NAJLEPSZY SAMORZĄD – GMINA ( nagrody głównej kapituła nie przyznała)
NOMINOWANI
- Urząd Gminy w Łukowie
- Urząd Gminy w Serokomli
- Urząd Gminy w Staninie
- Urząd Gminy w Zalesiu
NAGRODA SPECJALNA
- Sławomir Nazaruk – Victoria Parczew /były piłkarz/
-
Tomasz Ogrdnik – sędzia piłkarski