IV Letnia Gala Piłkarska BOZPN w Łomazach
Łomazy (Park Jagielloński) 06.07.2013 r. godzina 12
Wyniki zakończonego sezonu piłkarskiego 2012/2013
NAGRODZENI
Piłkarstwo młodzieżowe
Okręgowej Lidze Żaka
3 miejsce – LKS Orlęta Radzyń
2 miejsce – Amplus Łuków
1 miejsce – TOP 54 Biała Podlaska
Okręgowej Liga Orlika Starszego
3 miejsce – Huragan Międzyrzec Podlaski
2 miejsce – TOP 54 Biała Podlaska
1 miejsce – Orlęta Radzyń Podlaski
Okręgowej Liga Młodzika Starszego
3 miejsce – Granica Terespol
2 miejsce – Orlęta Radzyń Podlaski
1 miejsce – Amplus Łuków
Okręgowej Liga Trampkarza Starszego
3 miejsce – Dwernicki Stoczek Łukowski
2 miejsce – Unia Krzywda
1 miejsce – Orlęta Radzyń Podlaski
Okręgowej Liga Juniora Młodszego
3 miejsce – LKS Milanów
2 miejsce – UKS TOP 54 Biała Podlaska
1 miejsce – Bizon Jeleniec
Okręgowej Liga Juniora Starszego klasy „A”
3 miejsce – Olimpia Okrzeja
2 miejsce – Orzeł Czemierniki
1 miejsce – Niwa Łomazy
Okręgowej Liga Juniora Starszego Klasy „O”
3 miejsce – Orkan Wojcieszków
2 miejsce – Sokół Adamów
1 miejsce – Janowia Janów Podlaski
UKS TOP 54 Biała Podlaska za zajęcie I miejsca w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych
UKS TOP 54 Biała Podlaska za zajęcie I miejsca w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego
KS Huragan Międzyrzec Podlaski za zdobycie awansu do I Wojewódzkiej ligi juniorów Starszych
UKS TOP 54 Białą Podlaska Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier BOZPN za zajęcie I miejsca w klasyfikacji generalnej Halowych Mistrzostw BOZPN w sezonie piłkarskim 2012/2013
Seniorzy
ŁKS Łazy za zajęcie III miejsca w rozgrywkach Klasy „O”
LKP Orkan Wojcieszków za zajęcie II miejsca w rozgrywkach Klasy „O”
LKS Unia Krzywda za zdobycie awansu do IV Ligi
Orzeł Czemierniki za zajęcie III miejsca w rozgrywkach klasy „A”
GLKST Niwa Łomazy za zdobycie awansu do Kasy „O”
Klub Sportowy MOSiR Huragan Międzyrzec za zdobycie awansu do Kasy „O”
Absolwent Domaszewnica za zajęcie III miejsca w rozgrywkach klasy „B” grupa I
Wodnik Siemień za zajęcie II miejsca w rozgrywkach klasy „B” grupa I
GLKS Roszkosz Grabanów za zdobycie awansu do Klasy „A” grupa I
Bór Dąbie za zajęcie III miejsca w rozgrywkach Klasy „B” grupa II
Start Gózd zajęcie II miejsca w rozgrywkach Klasy „B” grupa II
Gręzovia Gręzówka za zdobycie awansu do Klasy „A” grupa II
Puchar fair play klasa „O”- LZS Dobryń
Puchar fair play klasa „A” – GLKST Tytan Wisznice
Puchar fair play klasa „B” gr. I – GLKS Roskosz Grabanów
Puchar fair play klasa „B” gr. II – KP Start Gózd
Sukcesy Ogólnopolskie
UKS Piątka Plus Biała Podlaska
za zajęcie III miejsca w Finale Mistrzostw Polski Młodziczek
w sezonie 2012/2013
Gimnazjum nr 4 Biała Podlaska
za zajęcie II miejsca w Finale Krajowym Chłopców
Coca-cola Cup 2013 w Krakowie
Szkoła Podstawowa w Łomazach
za zajęcie I miejsca w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt
w sezonie 2012/2013
IV Letnia Gala Piłkarska BOZPN w Łomazach
Przedstawiciele Kapituły:
Roman Laszuk -Przewodniczący
Stanisław Lesiuk – Sekretarz
Dariusz Banaszuk
Zbigniew Lamek
SPONSOR IV LETNIEJ GALI PIŁKARSKIEJ
Bank Spółdzielczy w Łomazach
Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej
Bank Gospodarki Żywnościowej w Białej Podlaskiej
GLKST Niwa Łomazy
Urząd Gminy w Łomazach
Zakład Stolarki Budowlanej Zdzisław Serhej w Łomazach
Biuro Projektów i Wycen Majątkowych Piotr Dawidziak Piszczac
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik w Białej Podlaskiej
Ogólnopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Przewoźników’
Urząd Miasta Biała Podlaska
Maciej Jaroszuk Łomazy
Piekarnia Bagietka Waldemar Czępiński Międzyrzec Podlaski
Gospodarstwo Ogrodnicze Wiesław Sidor Parczew
Gospodarstwo Rybackie Polesie w Sosnowicy
Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie
NAJLEPSZA PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET
Magda Konieczna – AZS PSW Biała Podlaska
Ewelina Bolko – AZS PSW Biała Podlaska
NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGII
Rafał Borysiuk – LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
Adrian Jesionek – MKS Podlasie Biała Podlaska
Robert Wołoszka – LKS Orlęta Łuków
Adam Wasiluk- MKS Podlasie Biała Podlaska
NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGII
Damian Artymiuk – Lutnia Piszczac
Kamil Kocoł – MKS Podlasie Biała Podlaska
Adam Wiraszka – MKS Podlasie Biała Podlaska
Piotr Kurowski – Lutnia Piszczac
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „O”
Michał Łukasik – Unia Krzywda
Marcin Bodzak – Janowia Janów Podlaski
Andrzej Głowniak – Grom Kakolewnica
Sebastian Izdebski – Orkan Wojcieszków
Kamil Kopeć – Łazy
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”
Jakub Zaniewicz – Huragan Międzyrzec
Rafał Bocian – Orzeł Czemierniki
Sebastian Magier- Milanów
Kamil Ochnik – Olimpia Okrzeja
Kamil Staszczuk – Niwa Łomazy
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B”
Przemysław Rybka – Gręzowia
Artur Barszcz – Start Gózd
Kamil Krasiński – Wodnik Siemień
Jacek Kuźmiński – Roskosz Grabanów
Krzysztof Nurzynski – Dębowica
Marcin Pasztaleniec – Bór Dabie
Łukasz Sledź – Absolwent Domaszewnica
NAJLEPSZY TRENER SENIORÓW nagrody głównej nie przyznano
Andrzej Czubaszek – Bór Dabie
Włodzimierz Gieworkian – MKS Podlasie Biała Podlaska
Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
Marcin Patynowski – Niwa Łomazy
Jarosław Pieńkus – Orkan Wojcieszków
Paweł Sych – Łazy
Jacek Syryjczyk Huragan Międzyrzec Podlaski
Daniel Wajszczuk – Grom Kąkolewnica
NAJLEPSZY TRENER MŁODZIEŻY nagrody głównej nie przyznano
Damian Czub – Dwernicki Stoczek Łukowski
Henryk Grodecki – TOP 54 Biała Podlaska
Damian Panek – Orlęta Radzyń
Andrzej Korbal – Granica Terespol
Ireneusz Korszeń – Niwa Łomazy
Jarosław Romaniuk – UKS 5 PLUS Biała Podlaska
Przemysław Sałański – TOP 54 Biała Podlaska
Miłosz Storto – TOP 54 Biała Podlaska
Andrzej Suchodolski – Orlęta Łuków
Tomasz Tryboń – Amplus Łuków
Dariusz Wołek – Orlęta Spomlek Radzyń
NAJLEPSZY SĘDZIA
Konrad Gąsiorowski
Maciej Panasiuk
Paweł Sitkowski
Karol Walczuk
Małgorzata Drosio – wyróżnienie specjalne wręcza Prezes BOZPN Witold Wójtowicz
NADZIEJA PIŁKARSKA
Agnieszka Jędrzejewicz – AZS PSW Biała Podlaska
Anita Bosak – Niwka Łomazy
Sebastian Czapski – TOP 54 Biała Podlaska
Jakub Dołęga – Orlęta Łuków
Piotr Kożuchowski – Granica Terespol
Robert Nowacki – Orlęta Radzyń Podlaski
Maciej Oleszczuk – Victoria Parczew
Michał Pyrka – TOP 54 Biała Podlaska
Albert Strzyżewski – Unia Krzywda
NAJLEPSZY DZIAŁACZ PIŁKARSKI nagrody głównej nie przyznano
Roman Belniak – Tornado Branica
Andrzej Bujalski – Janowia Janów Podlaski
Piotr Dawidziuk – Lutnia Piszczac
Michał Ignatiuk – Victoria Parczew
Jarosław Kalenik – Grom Kąkolewnica
Krzysztof Krucewicz – TOP 54 Biała Podlaska
Stanisław Lewczuk – Podlasie Biała Podlaska
Krzysztof Mućka – Stanin
Marian Palica – Unia Żabików
Wiesław Wawrzaszek – Orlęta Radzyń Podlaski
NAJLEPSZY SAMORZĄD MIASTO
Urząd Miasta w Białej Podlaskiej
Urząd Miasta w Łukowie
Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
Urząd Miasta w Parczewie
Urząd Miasta w Międzyrzecu
Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim
NAJLEPSZY SAMORZĄD GMINA
Urząd Gminy w Łukowie
Urząd Gminy w Piszczacu
Urząd Gminy w Staninie
Urząd Gminy w Krzywdzie
Urząd Gminy w Wisznicach
Urząd Gminy w Łomazach
Urząd Gminy w Radzyniu Podlaskim
Urząd Gminy w Wojcieszkowie
Urząd Gminy w Rokitnie
Urząd Gminy w Janowie Podlaskim
Nagroda Specjalna
Świętej Pamięci Antoni Sosnowski
Zdzisław Serhej Łomazy