BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
PIŁKI NOŻNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ
Żabików 05.07.2014 r. godzina 13
Srebrne Honorowe Odznaki LZPN
Złota Honorowa Odznaka LZPN
Brązowa Honorowa Odznaka PZPN
Srebrna Honorowa Odznaka PZPN
Złota Honorowa Odznaka PZPN
Medal Brązowy PZPN – Eugeniusz Kolczyk
Medal Złoty PZPN – Zbigniew Bartnik
Wyniki zakończonego sezonu piłkarskiego 2013/2014
Piłkarstwo młodzieżowe
Okręgowej Lidze Żaka
3 miejsce – AP TOP 54 Biała Podlaska
2 miejsce – Amplus Łuków
1 miejsce – DAF Łuków
Okręgowej Liga Orlika Młodszego
3 miejsce – Amplus Łuków
2 miejsce – Orlęta Radzyń Podlaski
1 miejsce – AP TOP 54 Biała Podlaska
Okręgowej Liga Młodzika Młodszego
3 miejsce – Amplus Łuków
2 miejsce – DAF Łuków
1 miejsce – Huragan Międzyrzec Podlaski
Okręgowej Liga Trampkarza Młodszego
3 miejsce – Lutnia Piszczac
2 miejsce – Huragan Międzyrzec Podlaski
1 miejsce – MKS Victoria Parczew
Okręgowej Liga Juniora Młodszego
3 miejsce – LKS Milanów
2 miejsce – Dwernicki Stoczek Łukowski
1 miejsce – Unia Krzywda
Okręgowej Liga Juniora Starszego klasy „A”
3 miejsce – Orzeł Czemierniki
2 miejsce – Agrosport Leśna Podlaska
1 miejsce – AP TOP 54 Biała Podlaska
Okręgowej Liga Juniora Starszego Klasy „O”
3 miejsce – MKS Victoria Parczew
2 miejsce – Janowia Janów Podlaski
1 miejsce – GLKS Niwa Łomazy
AP TOP 54 Biała Podlaska za zdobycie awansu do Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych w sezonie piłkarskim 2013/2014
AP TOP 54 Biała Podlaska za zdobycie awansu do Finału Rozgrywek o Puchar Tymbarku Chłopców w Warszawie w sezonie piłkarskim 2013/2014
UKS Piątka Plus Biała Podlaska za zajęcie I miejsca w Finale Mistrzostw Województwa Młodziczek w sezonie piłkarskim 2013/2014
UKS TOP 54 Białą Podlaska Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier BOZPN za zajęcie I miejsca w klasyfikacji generalnej Halowych Mistrzostw BOZPN w sezonie piłkarskim 2013/2014
Seniorzy
ŁKS Łazy za zajęcie III miejsca w rozgrywkach Klasy „O”
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski za zajęcie II miejsca w rozgrywkach Klasy „O”
KS Grom Kąkolewnica za zdobycie awansu do IV Ligi
LKS Milanów za zajęcie III miejsca w rozgrywkach klasy „A”
LKS Orzeł Czemierniki za zdobycie awansu do Kasy „O”
GLZS Dąb Dębowa Kłoda za zdobycie awansu do Kasy „O”
LKS Grom Sosnowica za zajęcie III miejsca w rozgrywkach klasy „B” grupa I
GLKS Lutnia Piszczac za zajęcie II miejsca w rozgrywkach klasy „B” grupa I
GKS Absolwent Domaszewnica za zdobycie awansu do Klasy „A” grupa I
LZS Bór Dąbie za zajęcie III miejsca w rozgrywkach Klasy „B” grupa II
ULKS Dębowica zajęcie II miejsca w rozgrywkach Klasy „B” grupa II
KS Kujawiak Stanin za zdobycie awansu do Klasy „A” grupa II
GLKS Unia Żabików Puchar Fair Play Klasy „O” za sezon piłkarski 2013/2014
GLKS Roskosz Grabanów Puchar Fair Play Klasy „A” za sezon piłkarski 2013/2014
GKS Kanasa Konstantynów Puchar Fair Play Klasy „B” gr. I za sezon piłkarski 2013/2014
LZS Bór Dąbie Puchar Fair Play Klasy „B” gr. II za sezon piłkarski 2013/2014
Sukcesy Ogólnopolskie
Szkoła Podstawowa nr 5 Biała Podlaska
za zajęcie I miejsca w Polsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt w sezonie piłkarskim 2013/2014
V Letnia Gala Piłkarska BOZPN w Żabikowie
Żabików 06.07.2014 r. godzina 13.00
Przedstawiciele Kapituły:
Roman Laszuk -Przewodniczący
Stanisław Lesiuk – Sekretarz
Dariusz Banaszuk
Zbigniew Lamek
SPONSOR V LETNIEJ GALI PIŁKARSKIEJ
Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej
Bank Gospodarki Żywnościowej w Białej Podlaskiej
GLKS Unia Żabików
Urząd Gminy w Radzyniu Podlaskim
Zakład Stolarki Budowlanej Zdzisław Serhej w Łomazach
Biuro Projektów i Wycen Majątkowych Piotr Dawidziak Piszczac
Urząd Miasta Biała Podlaska
Gospodarstwo Ogrodnicze Wiesław Sidor Parczew
Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie
Zarząd LZPN w Lublinie
FHU Janex Chłodnia Składowa Krzysztof Mućka
ZWYCIĘZCA KATEGORII NADZIEJA PIŁKARSKA
Anita Bosak – GLKST Niwa Łomazy
Sebastian Czapski – AP TOP 54 Biała Podlaska
Adam Czemierowski – AP TOP 54 Biała Podlaska
Łukasz Ebert – ŁKS Orlęta Łuków
Robert Nowacki – Orlęta Radzyń Podlaski
Adrian Hołownia – AP TOP 54 Biała Podlaska
Piotr Krzewski – Victoria Parczew
Julia Kobylińska – UKS Piątka Plus Biała Podlaska
Szymon Kamiński – Unia Krzywda
Adrian Lubka – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Jakub Rybka – DAF Łuków
Kacper Śledź – Huragan Międzyrzec Podlaski
Piotr Wojtczuk – Huragan Międzyrzec Podlaski
Mateusz Zarzycki – Amplus Łuków
NAJLEPSZY TRENER MŁODZIEŻY
Miłosz Storto – AP TOP 54 Biała Podlaska
Jarosław Romaniuk – UKS 5 PLUS Biała Podlaska
Przemysław Sałański – AP TOP 54 Biała Podlaska
Przemysław Wereszczyński – DAF Łuków
Michał Tusz – Huragan Międzyrzec Podlaski
Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
Piotr Kurowski – Lutnia Piszczac
Zbigniew Drosio – Dwernicki Stoczek Łukowski
Wojciech Krzystanek – AP TOP 54 Biała Podlaska
NAJLEPSZY TRENER SENIORÓW
Damian Panek – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Daniel Wajszczuk – Grom Kąkolewnica
Zbigniew Smoliński – Tytan Wisznice
Robert Różański – MKS Podlasie Biała Podlaska
Paweł Grula – ŁKS Orlęta Łuków
Andrzej Zarzycki – KS Kujawiak Stanin
NAJLEPSZY SĘDZIA
Konrad Gąsiorowski
Paweł Sitkowski
Małgorzata Drosio
Paweł Smyk
NAJLEPSZY DZIAŁACZ PIŁKARSKI
Jan Baniak – ŁKS Łazy
Wiesław Wawrzaszek – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Andrzej Dadasiewicz – Unia Krzywda
Krzysztof Mućka – Kujawiak Stanin]
Marian Palica – Unia Żabików
Roman Belniak – Tornado Branica
Piotr Dawidziuk – Lutnia Piszczac
Jarosław Kalenik – Grom Kąkolewnica
Zbigniew Barszcz _ MKS Podlasie Biała Podlaska
Jan Jakubiec – AP TOP 54 Biała Podlaska
Stanisław Panasiuk – Kanasa Konstantynów
Grzegorz Golian – Sokół Adamów
NAJLEPSZY SAMORZĄD MIASTO
Urząd Miasta w Białej Podlaskiej
Urząd Miasta w Łukowie
Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
Urząd Miasta w Parczewie
Urząd Miasta w Międzyrzecu
Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim
NAJLEPSZY SAMORZĄD GMINA
Urząd Gminy w Łukowie
Urząd Gminy w Piszczacu
Urząd Gminy w Staninie
Urząd Gminy w Krzywdzie
Urząd Gminy w Wisznicach
Urząd Gminy w Łomazach
Urząd Gminy w Radzyniu Podlaskim
Urząd Gminy w Kąkolewnicy
Urząd Gminy w Milanowie
Urząd Gminy w Konstantynowie
Urząd Gminy w Czemiernikach
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „B”
Łukasz Szewczak – KS Kujawiak Stanin
Mariusz Nurzyński – Dębowica
Konrad Sadło – LZS Bór Dąbie
Kazimierz Górski – GKS Absolwent Domaszewnica
Marcin Bartoszewski – Lutnia Piszczac
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „A”
Andrzej Turowski – GLZS Dąb Dębowa Kłoda
Łukasz Sobieszek – Orzeł Czemierniki
Kamil Romaniuk – Milanów
Hubert Kopiś – GLKS Tytan Wisznice
Andrzej Goć – GLKST Agrosport Leśna Podlaska
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY „O”
Bartłomiej Sokołowski – KS Grom Kąkolewnica
Kamil Starostka – Janowia Janów Podlaski
Krzysztof Paskudzki – Unia Żabików
Hubert Łukanowski – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Michał Gryczka – Łazy
NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGII
Michał Botwina – LKS Orlęta Łuków
Michał Łukasik – Unia Krzywda
Paweł Matłacz – LKS Orlęta Łuków
Łukasz Jaszczyński – Lutnia Piszczac
NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGII
Rafał Borysiuk – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Kamil Kocoł – MKS Podlasie Biała Podlaskaiotr Zmorzyński – LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
Adam Wirażka – MKS Podlasie Biała Podlaska
NAJLEPSZA PIŁKARKA EKSTRAKLASY KOBIET
Ewelina Bolko – AZS PSW Biała Podlaska
Kinga Szumiło – AZS PSW Biała Podlaska
Nagroda Specjalna
Świętej Pamięci Krzysztof Dawidziak GLKS
Lutnia Piszczac były Prezes Honorowy
Edward Wachnik Prezes Honorowy GLKS Unia Żabików