XI HALOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU GRUP MŁODZIEŻOWYCH
W PIŁCE NOŻNEJ
SEZON 2008/2009
Andrzej Zamilski trener młodzieżowej reprezentacji Polski, asystent selekcjonera Leo Beenhakkera w Terespolu
Rocznik 1998 (orlik starszy) 31.01.2009 – Łuków SP nr 1, ul. Partyzantów
gospodarz ŁSR Orlik Łuków
Wyniki spotkań eliminacyjnych:
Grupa I
1 | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | LZS Unia Krzywda | 0 :3 |
2 | GLKST Niwa Łomazy – | KP Granica Terespol | 0:0 |
3 | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | MKS Victoria Parczew | 0:1 |
4 | LZS Unia Krzywda | GLKST Niwa Łomazy | 0:1 |
5 | KP Granica Terespol | MKS Victoria Parczew | 0:1 |
6 | UKS Piątka Plus Biała Podlaska – | GLKST Niwa Łomazy | 0:1 |
7 | LZS Unia Krzywda | KP Granica Terespol | 0:3 |
8 | GLKST Niwa Łomazy | MKS Victoria Parczew | 0:0 |
9 | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | KP Granica Terespol | 0:0 |
10 | LZS Unia Krzywda | MKS Victoria Parczew | 0:0 |
Tabela końcowa grupy I
1 | MKS Victoria Parczew | 4 | 8 | 2:0 |
2 | GLKST Niwa Łomazy | 4 | 8 | 2:0 |
3 | KP Granica Terespol | 4 | 5 | 3:1 |
4 | LZS Unia Krzywda | 4 | 4 | 3:4 |
5 | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 4 | 1 | 0:5 |
Grupa II
1 | MKS Huragan Międzyrzec | UKS Rekord Cicibór | 1:0 |
2 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | UKS Orlik 2 Biała Podlaska | 4:0 |
3 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | ŁSR Orlik Łuków | 1:0 |
4 | UKS Rekord Cicibór | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:0 |
5 | UKS Orlik 2 Biała Podlaska | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:1 |
6 | MKS Huragan Międzyrzec | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:1 |
7 | UKS Rekord Cicibór | UKS Orlik 2 Biała Podlaska | 2:0 |
8 | MKS Huragan Międzyrzec | ŁSR Orlik Łuków | 0:2 |
9 | UKS Rekord Cicibór | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 1:1 |
10 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | ŁSR Orlik Łuków | 1:0 |
11 | MKS Huragan Międzyrzec | UKS Orlik 2 Biała Podlaska | 0:0 |
12 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 1:0 |
13 | UKS Rekord Cicibór | ŁSR Orlik Łuków | 0:0 |
14 | MKS Huragan Międzyrzec | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:0 |
15 | UKS Orlik 2 Biała Podlaska | ŁSR Orlik Łuków | 1:0 |
Tabela końcowa grupy II
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 5 | 13 | 7:0 |
2 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 5 | 7 | 3:2 |
3 | UKS Rekord Cicibór | 5 | 5 | 3:2 |
4 | MKS Huragan Międzyrzec | 5 | 5 | 1:3 |
5 | ŁSR Orlik Łuków | 5 | 4 | 2:3 |
6 | UKS Orlik 2 Biała Podlaska | 5 | 4 | 1:7 |
Mecze PÓŁFINAŁOWE
1 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | MKS Victoria Parczew | 2:0 | |
2 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKST Niwa Łomazy – | 0:0 | w karnych 1:2 |
Mecze FINAŁOWE
O III miejsce | UKS TOP 54 Biała Podlaska | MKS Victoria Parczew | 2:0 | |
O I miejsce | GLKST Niwa Łomazy | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:0 | w karnych 3:2 dla Niwa Łomazy |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | GLKST Niwa Łomazy |
2 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska |
3 | UKS TOP 54 Biała Podlaska |
4 | MKS Victoria Parczew |
Najlepszy zawodnik: Kamil Pajnowski – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
Najlepszy bramkarz: Grzegorz Woźniak – GLKST Niwa Łomazy
Król Strzelców: Damian Iwańczuk – UKS TOP 54 Biała Podlaska
Rocznik 1994 (trampkarz starszy) 7.02.2009 – Kąkolewnica gospodarz ULPKS Grom
Wyniki spotkań eliminacyjnych:
Grupa I
1 | ULKPS Grom Kąkolewnica | KS Hutnik Huta Dąbrowa | 0 :1 |
2 | MKS Victoria Parczew | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:2 |
3 | ULKPS Grom Kąkolewnica | MKS Huragan Międzyrzec | 0:3 |
4 | KS Hutnik Huta Dąbrowa | MKS Victoria Parczew | 5:3 |
5 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | MKS Huragan Międzyrzec | 0:2 |
6 | ULKPS Grom Kąkolewnica | MKS Victoria Parczew | 1:3 |
7 | KS Hutnik Huta Dąbrowa | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 1:4 |
8 | MKS Victoria Parczew | MKS Huragan Międzyrzec | 1:4 |
9 | ULKPS Grom Kąkolewnica | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:1 |
10 | KS Hutnik Huta Dąbrowa | MKS Huragan Międzyrzec | 3:0 |
Tabela końcowa grupy I
1 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 4 | 9 | 7:0 |
2 | KS Hutnik Huta Dąbrowa | 4 | 9 | 10:7 |
3 | MKS Huragan Międzyrzec | 4 | 9 | 9:4 |
4 | MKS Victoria Parczew | 4 | 3 | 7:12 |
5 | ULKPS Grom Kąkolewnica | 4 | 0 | 1:8 |
Grupa II
1 | LKS Orlęta Radzyń Podlaski | KP Granica Terespol | 2:0 |
2 | LZS Tur Turze Rogi | ŁKS Orlęta Łuków | 0:7 |
3 | LKS Orlęta Radzyń Podlaski | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 1:0 |
4 | KP Granica Terespol | LZS Tur Turze Rogi | 2:0 |
5 | ŁKS Orlęta Łuków | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 2:0 |
6 | LKS Orlęta Radzyń Podlaski | LZS Tur Turze Rogi | 3:1 |
7 | KP Granica Terespol | ŁKS Orlęta Łuków | 1:3 |
8 | LZS Tur Turze Rogi | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:7 |
9 | LKS Orlęta Radzyń Podlaski | ŁKS Orlęta Łuków | 0:1 |
10 | KP Granica Terespol | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:3 |
Tabela końcowa grupy II
1 | ŁKS Orlęta Łuków | 4 | 12 | 13:1 |
2 | LKS Orlęta Radzyń Podlaski | 4 | 9 | 6:2 |
3 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 4 | 6 | 10:3 |
4 | KP Granica Terespol | 4 | 3 | 3:8 |
5 | LZS Tur Turze Rogi | 4 | 0 | 1:19 |
Mecze PÓŁFINAŁOWE
1 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | LKS Orlęta Radzyń Podl. | 0:1 |
2 | KS Hutnik Huta Dąbrowa | ŁKS Orlęta Łuków | 0:4 |
Mecze FINAŁOWE
O III miejsce | UKS Jagiellończyk Biała Podl. | KS Hutnik Huta Dąbrowa | 1:0 | |
O I miejsce | LKS Orlęta Radzyń Podlaski | ŁKS Orlęta Łuków | 0:0 | w karnych 2:3 dla Orlęta Łuków |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | ŁKS Orlęta Łuków |
2 | LKS Orlęta Radzyń Podlaski |
3 | UKS Jagiellończyk Biała Podl. |
4 | KS Hutnik Huta Dąbrowa |
Najlepszy zawodnik: Dominik Struk – LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Najlepszy bramkarz: Piotr Ciołek – ŁKS Orlęta Łuków
Król Strzelców: Mateusz Wiącek -ŁKS Orlęta Łuków
Rocznik1996 (młodzik młodszy) 8.02.2009 – SP nr 1 Parczew gospodarz MKS Victoria
Wyniki rozgrywek „każdy z każdym”
1 | ŁKS Orlęta Łuków | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 1:0 |
2 | LZS Unia Krzywda | MKS Victoria Parczew | 0:3 |
3 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | GLKST Niwa Łomazy | 3:0 |
4 | ŁKS Orlęta Łuków | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 4:2 |
5 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | LZS Unia Krzywda | 3:1 |
6 | MKS Victoria Parczew | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:2 |
7 | GLKST Niwa Łomazy | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 0:3 |
8 | ŁKS Orlęta Łuków | LZS Unia Krzywda | 1:0 |
9 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | MKS Victoria Parczew | 2:1 |
10 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 2:1 |
11 | GLKST Niwa Łomazy | ŁKS Orlęta Łuków | 0:6 |
12 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 5:1 |
13 | LZS Unia Krzywda | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 0:2 |
14 | ŁKS Orlęta Łuków | MKS Victoria Parczew | 1:0 |
15 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKST Niwa Łomazy | 1:2 |
16 | LZS Unia Krzywda | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 0:5 |
17 | MKS Victoria Parczew | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 1:2 |
18 | LZS Unia Krzywda | GLKST Niwa Łomazy | 1:1 |
19 | ŁKS Orlęta Łuków | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 3:0 |
20 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 3:0 |
21 | MKS Victoria Parczew | GLKST Niwa Łomazy | 3:0 |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | ŁKS Orlęta Łuków | 6 | 18 | 16:2 |
2 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 6 | 12 | 14:6 |
3 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 6 | 12 | 13:9 |
4 | UKS Piątka Plus Biała Podlaska | 6 | 9 | 10:10 |
5 | MKS Victoria Parczew | 6 | 6 | 8:7 |
6 | GLKST Niwa Łomazy | 6 | 4 | 3:17 |
7 | LZS Unia Krzywda | 6 | 1 | 2:13 |
Puchar „Fair Play” ufundowany przez Prezesa MKS Victoria Parczew otrzymała drużyna GLKST Niwa Łomazy.
Najlepszy zawodnik: Grzegorz Kuflewski – MKS Victoria Parczew
Najlepszy bramkarz: Zuzanna Maksymiuk – UKS TOP 54 Biała Podlaska
Król Strzelców: Dorian Buczek – ŁKS Orlęta Łuków
Rocznik1990 (junior starszy) 14.02.2009 – Terespol gospodarz KP Granica
Wyniki spotkań eliminacyjnych:
Grupa I
1 | GLKS Roskosz – Grabanów | Unia Krzywda | 2:1 |
2 | MKS Victoria Parczew | GKLST Lutnia Piszczac | 0:3vo |
3 | GLKS Roskosz – Grabanów | LZS Tur Turze Rogi | 0:1 |
4 | Unia Krzywda | MKS Victoria Parczew | 0:3vo |
5 | GKLST Lutnia Piszczac | LZS Tur Turze Rogi | 1:0 |
6 | GLKS Roskosz – Grabanów | MKS Victoria Parczew | 3:0vo |
7 | Unia Krzywda | GKLST Lutnia Piszczac | 3:0 |
8 | MKS Victoria Parczew | LZS Tur Turze Rogi | 0:3vo |
9 | GLKS Roskosz – Grabanów | GKLST Lutnia Piszczac | 0:1 |
10 | Unia Krzywda | LZS Tur Turze Rogi | 1:1 |
Tabela końcowa grupy I
1 | GKLST Lutnia Piszczac | 4 | 9 | 5:3 |
2 | Unia Krzywda | 4 | 7 | 8:3 |
3 | LZS Tur Turze Rogi | 4 | 7 | 5:2 |
4 | GLKS Roskosz – Grabanów | 4 | 6 | 5:3 |
5 | MKS Victoria Parczew | 4 | 0 | 0:12 |
Grupa II
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | ŁKS Łazy | 5:0 |
2 | GLKST Niwa Łomazy | KP Granica Terespol | 0:2 |
3 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKS Rokitno | 2:0 |
4 | ŁKS Łazy | GLKST Niwa Łomazy | 1:2 |
5 | KP Granica Terespol | GLKS Rokitno | 2:1 |
6 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKST Niwa Łomazy | 2:0 |
7 | ŁKS Łazy | KP Granica Terespol | 0:3 |
8 | GLKST Niwa Łomazy | GLKS Rokitno | 2:0 |
9 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | KP Granica Terespol | 1:0 |
10 | ŁKS Łazy | GLKS Rokitno | 2:1 |
Tabela końcowa grupy II
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 4 | 12 | 10:0 |
2 | KP Granica Terespol | 4 | 9 | 7:2 |
3 | GLKST Niwa Łomazy | 4 | 6 | 4:5 |
4 | ŁKS Łazy | 4 | 3 | 3:11 |
5 | GLKS Rokitno | 4 | 0 | 2:8 |
Mecze PÓŁFINAŁOWE
1 | GKLST Lutnia Piszczac | KP Granica Terespol | 0:4 |
2 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | Unia Krzywda | 1:1 / 2:0 rzuty karne |
Mecze FINAŁOWE
O III miejsce | GKLST Lutnia Piszczac | Unia Krzywda | 0:1 |
O I miejsce | KP Granica Terespol | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:1 |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska |
2 | KP Granica Terespol |
3 | Unia Krzywda |
4 | GKLST Lutnia Piszczac |
Najlepszy zawodnik: Artur Trochimiuk – KP Granica Terespol
Najlepszy bramkarz: Adam Wasiluk – UKS TOP 54 Biała Podlaska
Król Strzelców: Mateusz Malczuk – KP Granica Terespol
Rocznik1992 (junior młodszy) 15.02.2009 – Piszczac gospodarz GLKS Lutnia
Wyniki spotkań eliminacyjnych:
Grupa I
1 | GLKS Roskosz – Grabanów | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:3 |
2 | GLKS Wodnik Siemień | ŁKS Orlęta Łuków | 0:0 |
3 | GLKS Roskosz – Grabanów | GLKS Wodnik Siemień | 1:2 |
4 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | ŁKS Orlęta Łuków | 2:1 |
5 | GLKS Roskosz – Grabanów | ŁKS Orlęta Łuków | 0:4 |
6 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKS Wodnik Siemień | 2:0 |
Tabela końcowa grupy I
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 3 | 9 | 7:1 |
2 | ŁKS Orlęta Łuków | 3 | 4 | 5:2 |
3 | GLKS Wodnik Siemień | 3 | 4 | 2:3 |
4 | GLKS Roskosz – Grabanów | 3 | 0 | 1:9 |
Grupa II
1 | Grom Kąkolewnica | KP Granica Terespol | 0:0 |
2 | GKLST Lutnia Piszczac | GLKS Grom Sosnowica | 2:0 |
3 | Grom Kąkolewnica | GKLST Lutnia Piszczac | 1:0 |
4 | KP Granica Terespol | GLKS Grom Sosnowica | 0:0 |
5 | Grom Kąkolewnica | GLKS Grom Sosnowica | 1:0 |
6 | KP Granica Terespol | GKLST Lutnia Piszczac | 0:3 |
Tabela końcowa grupy II
1 | Grom Kąkolewnica | 3 | 7 | 2:0 |
2 | GKLST Lutnia Piszczac | 3 | 6 | 5:1 |
3 | KP Granica Terespol | 3 | 2 | 0:3 |
4 | GLKS Grom Sosnowica | 3 | 1 | 0:3 |
Mecze PÓŁFINAŁOWE
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GKLST Lutnia Piszczac | 0:0 / 3:2 rzuty karne |
2 | Grom Kąkolewnica | ŁKS Orlęta Łuków | 1:3 |
Mecze FINAŁOWE
O III miejsce | Grom Kąkolewnica | GKLST Lutnia Piszczac | 2:1 |
O I miejsce | ŁKS Orlęta Łuków | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 1:2 |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska |
2 | ŁKS Orlęta Łuków |
3 | Grom Kąkolewnica |
4 | GKLS Lutnia Piszczac |
Najlepszy zawodnik: Przemysław Sezoniuk – UKS TOP 54 Biała Podlaska
Najlepszy bramkarz: Emil Wawryszuk- GKLS Lutnia Piszczac
Król Strzelców: Rafał Kudlak- ŁKS Orlęta Łuków
Rocznik 1995 (trampkarz młodszy) –21.02.2009 –M-ec Podl. gospodarz MKS Huragan
Uczestnicy:
1 ŁKS Orlęta Łuków | 4 MKS Huragan Międzyrzec |
2 UKS TOP 54 Biała Podlaska | 5 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska |
3 GLKS Grom Sosnowica | 6 GLKS Lutnia Piszczac |
Wyniki rozgrywek „każdy z każdym”
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | ŁKS Orlęta Łuków | 0:1 |
2 | GLKS Grom Sosnowica | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 1:3 |
3 | MKS Huragan Międzyrzec | GLKS Lutnia Piszczac | 1:0 |
4 | ŁKS Orlęta Łuków | GLKS Grom Sosnowica | 9:0 |
5 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | MKS Huragan Międzyrzec | 0:0 |
6 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKS Grom Sosnowica | 1:0 |
7 | ŁKS Orlęta Łuków | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 3:1 |
8 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | GLKS Lutnia Piszczac | 1:0 |
9 | ŁKS Orlęta Łuków | MKS Huragan Międzyrzec | 3:0 |
10 | GLKS Grom Sosnowica | GLKS Lutnia Piszczac | 2:2 |
11 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 2:1 |
12 | GLKS Grom Sosnowica | MKS Huragan Międzyrzec | 0:4 |
13 | ŁKS Orlęta Łuków | GLKS Lutnia Piszczac | 3:0 |
14 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | MKS Huragan Międzyrzec | 0:1 |
15 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | GLKS Lutnia Piszczac | 6:0 |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | ŁKS Orlęta Łuków | 5 | 15 | 19:1 |
2 | MKS Huragan Międzyrzec | 5 | 10 | 6:3 |
3 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 5 | 9 | 4:3 |
4 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | 5 | 7 | 11:6 |
5 | GLKS Lutnia Piszczac | 5 | 1 | 2:13 |
6 | GLKS Grom Sosnowica | 5 | 1 | 1:17 |
Najlepszy zawodnik: Przemysław Kuźnia – UKS TOP 54 Biała Podlaska
Najlepszy bramkarz: Jakub Czaban- MKS Huragan Międzyrzec
Król Strzelców: Dorian Buczek – ŁKS Orlęta Łuków
Rocznik 2000 (żak) ––21.02.2009 –Międzyrzec Podl. gospodarz MKS Huragan
Uczestnicy:
1 ŁKS Orlik Łuków | 3 UKS Orlik 4 Łuków |
2 UKS TOP 54 Biała Podlaska | 4 MKS Huragan Międzyrzec |
Wyniki rozgrywek „każdy z każdym”
1 | MKS Huragan Międzyrzec | UKS Orlik 4 Łuków | 0:2 |
2 | ŁKS Orlik Łuków | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:5 |
3 | UKS Orlik 4 Łuków | ŁKS Orlik Łuków | 0:2 |
4 | MKS Huragan Międzyrzec | ŁKS Orlik Łuków | 0:2 |
5 | UKS Orlik 4 Łuków | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:3 |
6 | MKS Huragan Międzyrzec | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 0:2 |
TABELA KOŃCOWA MISTRZOSTW
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 3 | 9 | 10:0 |
2 | ŁKS Orlik Łuków | 3 | 6 | 4:5 |
3 | UKS Orlik 4 Łuków | 3 | 3 | 2:5 |
4 | MKS Huragan Międzyrzec | 3 | 0 | 0:6 |
Najlepszy zawodnik: Mateusz Pykacz- UKS TOP 54 Biała Podlaska
Najlepszy bramkarz: Mateusz Miłkowski- ŁKS Orlik Łuków
Król Strzelców: Mateusz Pykacz – UKS TOP 54 Biała Podlaska