HALOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU GRUP MŁODZIEŻOWYCH
W PIŁCE NOŻNEJ
SEZON 2009/2010
27.02.2010 r. Biała Podlaska rocznik 1996 „TRAMPKARZ MŁODSZY”
Memoriał im. Władysława Wójcickiego
Grupa I
Wyniki spotkań
1 | Niwa Łomazy | Orlęta Radzyń Podl. | 0:1 |
2 | Huragan Międzyrzec Podl. | UKS TOP 54 Biała Podl. | 1:1 |
3 | Niwa Łomazy | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:1 |
4 | Orlęta Radzyń Podl. | UKS TOP 54 Biała Podl. | 1:0 |
5 | Niwa Łomazy | UKS TOP 54 Biała Podl. | 1:3 |
6 | Orlęta Radzyń Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | 1:2 |
tabela
1 | Huragan Międzyrzec Podl. | 3 | 7 | 4:2 |
2 | Orlęta Radzyń Podl. | 3 | 6 | 3:2 |
3 | UKS TOP 54 Biała Podl | 3 | 4 | 4:3 |
4 | Niwa Łomazy | 3 | 0 | 1:5 |
Grupa II
Wyniki spotkań
1 | Orlęta Łuków | Unia Krzywda | 0:2 |
2 | UKS TOP 54 Biała Podl. | Jagiellończyk | 0:0 |
3 | Orlęta Łuków | UKS TOP 54 Biała Podl. | 1:2 |
4 | Unia Krzywda | Jagiellończyk | 1:1 |
5 | Orlęta Łuków | Jagiellończyk | 1:0 |
6 | Unia Krzywda | UKS TOP 54 Biała Podl. | 0:0 |
tabela
1 | Unia Krzywda | 3 | 5 | 3:1 |
2 | UKS TOP 54 Biała Podl. | 3 | 5 | 21 |
3 | Orlęta Łuków | 3 | 3 | 2:4 |
4 | Jagiellończyk | 3 | 2 | 1:2 |
Mecze półfinałowe:
Huragan Międzyrzec Podl. – UKS TOP 54 Biała Podl. 0:2
Unia Krzywda – Orlęta Radzyń Podl.2:0
Mecz o III miejsce: Huragan Międzyrzec Podl. – Orlęta Radzyń Podl. 0:0 (3:2)
Mecz o I miejsce: UKS TOP 54 Biała Podl. – Unia Krzywda 2:0
Najlepszy bramkarz: Jakub Dadasiewicz (Unia Krzywda)
Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Goździałka (UKS TOP 54 Biała Podl.).
Król strzelców: Radosław Grabowski (Huragan Międzyrzec Podl.).
21.02.2010 r. Terespol rocznik1991 „JUNIOR STARSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
1 | Huragan Międzyrzec Podl. | Wodnik Siemień | 0:0 |
2 | ŁKS Łazy | Victoria Parczew | 0:1 |
3 | GLKS Rokitno | Unia Krzywda | 0:1 |
4 | Wodnik | ŁKS Łazy | 2:3 |
5 | Victoria Parczew | GLKS Rokitno | 3:1 |
6 | Huragan Międzyrzec Podl. | ŁKS Łazy | 0:1 |
7 | Wodnik Siemień | Victoria Parczew | 0:1 |
8 | Huragan Międzyrzec Podl. | Unia Krzywda | 0:3 |
9 | Wodnik Siemień | GLKS Rokitno | 1:1 |
10 | ŁKS Łazy | Unia Krzywda | 0:0 |
11 | Huragan Międzyrzec Podl. | Victoria Parczew | 0:1 |
12 | ŁKS Łazy | GLKS Rokitno | 1:2 |
13 | Wodnik Siemień | Unia Krzywda | 0:2 |
14 | Huragan Międzyrzec Podl. | GLKS Rokitno | 1:0 |
15 | Victoria Parczew | Unia Krzywda | 1:2 |
tabela
1 | Unia Krzywda | 5 | 13 | 8:1 |
2 | Victoria Parczew | 5 | 12 | 7:3 |
3 | ŁKS Łazy | 5 | 7 | 5:5 |
4 | Huragan Międzyrzec Podl. | 5 | 4 | 1:5 |
5 | GLKS Rokitno | 5 | 4 | 4:7 |
6 | Wodnik Siemień | 5 | 2 | 3:7 |
Grupa II
Wyniki spotkań
1 | Janovia Janów Podl. | Niwa Łomazy | 1:0 |
2 | Granica | Orlęta Radzyń Podl | 1:0 |
3 | Janovia Janów Podl. | Orlęta Łuków | 1:1 |
4 | Niwa Łomazy | Granica | 0:1 |
5 | Orlęta Radzyń Podl | Orlęta Łuków | 0:2 |
6 | Janovia Janów Podl. | Granica | 0:2 |
7 | Niwa Łomazy | Orlęta Radzyń Podl | 0:0 |
8 | Granica | Orlęta Łuków | 0:1 |
9 | Janovia Janów Podl. | Orlęta Radzyń Podl | 2:1 |
10 | Niwa Łomazy | Orlęta Łuków | 0:2 |
tabela
1 | Orlęta Łuków | 4 | 10 | 4:4 |
2 | Granica | 4 | 9 | 4:1 |
3 | Janovia Janów Podl. | 4 | 7 | 4:4 |
4 | Orlęta Radzyń Podl | 4 | 1 | 1:5 |
5 | Niwa Łomazy | 4 | 1 | 0:4 |
Mecze półfinałowe:
Unia Krzywda – Granica Terespol 0:1
Orlęta Łuków – Victoria Parczew 0:2
Mecz o III miejsce: Orlęta Łuków – Unia Krzywda 3:1
Mecz o I miejsce: Victoria Parczew – Granica Terespol 0:2
Najlepszy bramkarz: Konrad Białach (Unia Krzywda)
Najlepszy zawodnik: Marcin Karpiński (Victoria Parczew).
Król strzelców: Artur Trochimiuk (Granica Terespol).
14.02.2010 r. Parczew rocznik 2000 „ORLIK MŁODSZY”
Wyniki spotkań
1 | Orlik 2 Biała Podl. | Orlęta Spomlek | 0:3 |
2 | Victoria Parczew | Huragan Międzyrzec Podl. | 2:0 |
3 | TOP 54 Biała Podl. | Niwa Łomazy | 0:0 |
4 | Orlęta Spomlek | Victoria Parczew | 1:0 |
5 | Huragan Międzyrzec Podl. | TOP 54 Biała Podl. | 0:3 |
6 | Orlik 2 Biała Podl. | Victoria Parczew | 0:2 |
7 | Orlęta Spomlek | Huragan Międzyrzec Podl | 1:0 |
8 | Orlik 2 Biała Podl. | Niwa Łomazy | 0:1 |
9 | Orlęta Spomlek | TOP 54 Biała Podl. | 1:0 |
10 | Victoria Parczew | Niwa Łomazy | 1:0 |
11 | Orlik 2 Biała Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:1 |
12 | Victoria Parczew | TOP 54 Biała Podl. | 0:0 |
13 | Orlęta Spomlek | Niwa Łomazy | 0:0 |
14 | Orlik 2 Biała Podl. | TOP 54 Biała Podl. | 0:3 |
15 | Huragan Międzyrzec Podl. | Niwa Łomazy | 0:1 |
tabela
1 | Orlęta Spomlek | 5 | 13 | 6:0 |
2 | Victoria Parczew | 5 | 10 | 5:0 |
3 | TOP 54 Biała Podl. | 5 | 8 | 6:0 |
4 | Niwa Łomazy | 5 | 8 | 2:1 |
5 | Huragan Międzyrzec Podl | 5 | 3 | 1:7 |
6 | Orlik 2 Biała Podl. | 5 | 0 | 0:10 |
Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz: Adrian Siemieniuk (TOP 54)
Najlepszy zawodnik: Kacper Walicki (Victoria Parczew).
Król strzelców: Oskar Siwek (Orlęta Spomlek).
Puchar „Fair Play” otrzymała drużyna z UKS Niwa Łomazy.
13.02.2010 r. Terespol rocznik 1998 „MŁODZIK MŁODSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
1 | Piatka Plus Biała Podl. | TOP 54 II Biała Podl. | 0:1 |
2 | Jagiellończyk Biała Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:0 |
3 | Piatka Plus Biała Podl. | Victoria Parczew | 0:1 |
4 | TOP 54 II Biała Podl. | Jagiellończyk Biała Podl | 0:0 |
5 | Huragan Międzyrzec Podl. | Victoria Parczew | 1:2 |
6 | Piatka Plus Biała Podl. | Jagiellończyk Biała Podl | 0:2 |
7 | TOP 54 II Biała Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:1 |
8 | Jagiellończyk Biała Podl | Victoria Parczew | 0:0 |
9 | Piatka Plus Biała Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | 1:2 |
10 | TOP 54 II Biała Podl. | Victoria Parczew | 0:0 |
tabela
1 | Victoria Parczew | 4 | 8 | 3:1 |
2 | Huragan Międzyrzec Podl. | 4 | 7 | 4:3 |
3 | Jagiellończyk Biała Podl. | 4 | 6 | 2:0 |
4 | TOP 54 Biała Podl. II | 4 | 5 | 1:1 |
5 | Piatka Plus Biała Podl. | 4 | 0 | 1:6 |
Grupa II
Wyniki spotkań
1 | TOP 54 I Biała Podl. | Orlęta Spomlek | 2:0 |
2 | Granica Terespol | Unia Krzywda | 1:1 |
3 | TOP 54 I Biała Podl. | Orlik 2 Biała Podl. | 0:1 |
4 | Orlęta Spomlek | Granica Terespol | 0:1 |
5 | Unia Krzywda | Orlik 2 Biała Podl. | 1:0 |
6 | TOP 54 I Biała Podl. | Granica Terespol | 1:0 |
7 | Orlęta Spomlek | Unia Krzywda | 0:4 |
8 | Granica Terespol | Orlik 2 Biała Podl. | 0:1 |
9 | TOP 54 I Biała Podl. | Unia Krzywda | 1:0 |
10 | Orlęta Spomlek | Orlik 2 Biała Podl. | 0:3 |
tabela
1 | Orlik 2 Biała Podl. | 4 | 9 | 5:1 |
2 | TOP 54 I Biała Podl. | 4 | 9 | 4:1 |
3 | Unia Krzywda | 4 | 7 | 6:2 |
4 | Granica Terespol | 4 | 4 | 2:3 |
5 | Orlęta Spomlek | 4 | 0 | 0:1 |
Mecze półfinałowe
Victoria Parczew | TOP 54 I Biała Podl. | 0:1 |
Huragan Międzyrzec Podl. | Orlik 2 Biała Podl. | 2:0 |
Mecze finałowe
o III miejsce | Victoria Parczew | Orlik 2 Biała Podl. | 4:0 |
o I miejsce | TOP 54 I Biała Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | 2:1 |
Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Sobczyński (Huragan)
Najlepszy zawodnik: Sebastian Szymański (TOP 54)
Król strzelców: Kacper Waniowski (Victoria Parczew).
7.02.2010 r. Stanin rocznik 1993 „JUNIOR MŁODSZY”.
Grupa I
Wyniki spotkań
1 | Tur Turze Rogi | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:0 |
2 | Unia Krzywda | ŁKS Milanów | 3:0 |
3 | Tur Turze Rogi | Unia Krzywda | 0:2 |
4 | Huragan Międzyrzec Podl. | ŁKS Milanów | 0:1 |
5 | Huragan Międzyrzec Podl. | Unia Krzywda | 0:0 |
6 | Tur Turze Rogi | ŁKS Milanów | 1:2 |
tabela
1 | Unia Krzywda | 3 | 7 | 5:0 |
2 | ŁKS Milanów | 3 | 6 | 3:4 |
3 | Huragan Międzyrzec Podl. | 3 | 2 | 0:1 |
4 | Tur Turze Rogi | 3 | 1 | 1:4 |
Grupa II
Wyniki spotkań
1 | Orlęta Łuków | Orlęta Radzyń Podl. | 1:1 |
2 | Orlęta Łuków | Granica Terespol | 4:0 |
3 | Orlęta Łuków | Hutnik Huta Dąbrowa | 4:0 |
4 | Orlęta Radzyń Podl. | Granica Terespol | 3:0 |
5 | Orlęta Radzyń Podl. | Hutnik Huta Dąbrowa | 4:0 |
6 | Granica Terespol | Hutnik Huta Dąbrowa | 0:2 |
tabela
1 | Orlęta Łuków | 3 | 7 | 9:1 |
2 | Orlęta Radzyń Podl. | 3 | 7 | 8:1 |
3 | Hutnik Huta Dąbrowa | 3 | 3 | 2:8 |
4 | Granica Terespol | 3 | 0 | 0:9 |
Grupa III
Wyniki spotkań
1 | Victoria Parczew | UKS Jagiellończyk | 7:1 |
2 | Victoria Parczew | UKS TOP 54 Biała Podl. | 2:1 |
3 | Victoria Parczew | Bizon Jeleniec | 0:2 |
4 | UKS Jagiellończyk | UKS TOP 54 Biała Podl. | 1:3 |
5 | UKS Jagiellończyk | Bizon Jeleniec | 3:3 |
6 | UKS TOP 54 Biała Podl. | Bizon Jeleniec | 1:1 |
tabela
1 | Victoria Parczew | 3 | 6 | 9:4 |
2 | Bizon Jeleniec | 3 | 5 | 6:4 |
3 | UKS TOP 54 Biała Podl. | 3 | 4 | 5:4 |
4 | UKS Jagiellończyk | 3 | 1 | 5:15 |
Mecze półfinałowe: Unia Krzywda – Orlęta Łuków 0:5, Victoria Parczew – Orlęta Radzyń Podlaski 0:3
Mecz o III miejsce: Unia – Victoria 0:3
Mecz o I miejsce: Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń Podlaski 2:2, 3:1 w karnych
Wyróżnienia:
Najlepszy bramkarz: Łukasz Kaczor (Orlęta Łuków)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Puła (Orlęta Radzyń Podlaski)
Król strzelców: Marcin Karpiński (Victoria Parczew).
Rocznik 1995 (TRAMPKARZ STARSZY) 31.01.2010 – Międzyrzec Podl. SP nr 3,
gospodarz MKS Huragan Międzyrzec Podl.
Wyniki spotkań
1 | UKS TOP 54 | Victoria | 7:2 |
2 | Orlęta Łuków | Huragan | 2:0 |
3 | Unia | Orlęta Spomlek | 1:1 |
4 | Victoria Parczew | Orlęta Łuków | 1:1 |
5 | Huragan | Unia | 2:3 |
6 | UKS TOP 54 | Orlęta Łuków | 2:2 |
7 | Victoria | Huragan | 2:1 |
8 | UKS TOP 54 | Orlęta Spomlek | 3:0 |
9 | Victoria | Unia | 1:1 |
10 | Orlęta Łuków | Orlęta Spomlek | 1:3 |
11 | UKS TOP 54 | Huragan | 1:1 |
12 | Orlęta Łuków | Unia | 3:0 |
13 | Victoria | Orlęta Spomlek | 1:4 |
14 | UKS TOP 54 | Unia | 1:0 |
15 | Huragan | Orlęta Spomlek | 0:5 |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1 | UKS TOP 54 Biała Podlaska | 5 | 11 | 14:5 |
2 | Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski | 5 | 10 | 13:6 |
3 | Orlęta Łuków | 5 | 8 | 9:6 |
4 | Unia Krzywda | 5 | 5 | 5:8 |
5 | Victoria Parczew | 5 | 5 | 7:14 |
6 | Huragan Międzyrzec Podlaski | 5 | 1 | 4:13 |
Najlepszym zawodnikiem został wybrany Bartosz Kaliszuk -UKS TOP 54.
Najlepszym bramkarzem został wybrany Jakub Dadasiewicz -Unia Krzywda.
Królem strzelców został Patryk Wiśniewski -Orleta Radzyń Podl. zdobywca 8 bramek.