HALOWE MISTRZOSTWA
BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
GRUP MŁODZIEŻOWYCH
W PIŁCE NOŻNEJ
SEZON 2010/2011
15.01.2011 r. Biała Podlaska rocznik 2000 „ORLIK STARSZY”
II Memoriał im. Władysława Wójcickiego
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | „Victoria” Parczew | „Lutnia” Piszczac | UKS Jagiellończyk | „Unia” Krzywda | „Huragan” Międzyrzec | „Orlęta” Radzyń Podl. | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | „Victoria” Parczew | x | 2:1 | 2:0 | 3:2 | 1:0 | 0:1 | 12 | 8-4 | II |
2 | „Lutnia” Piszczac | 1:2 | x | 0:2 | 0:1 | 0:1 | 0:5 | 0 | 1-11 | VI |
3 | UKS Jagiellończyk | 0:2 | 2:0 | x | 0:0 | 0:2 | 0:3 | 4 | 2-7 | V |
4 | „Unia” Krzywda | 2:3 | 1:0 | 0:0 | x | 0:0 | 0:2 | 5 | 3-5 | IV |
5 | „Huragan” Międzyrzec | 0:1 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | x | 1:0 | 10 | 4-1 | III |
6 | „Orlęta” Radzyń Podl. | 1:0 | 5:0 | 0:3 | 2:0 | 0:1 | x | 12 | 11-1 | I |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Niwka” Łomazy
|
„Granica” Terespol
|
TOP 54
|
AMPLUS Łuków
|
UKS 4 Łuków
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Niwka” Łomazy
|
x
|
1:0
|
0:1
|
1:0
|
0:0
|
7
|
2-1
|
II
|
2
|
„Granica” Terespol
|
0:1
|
x
|
1:0
|
0:0
|
2:0
|
7
|
3-1
|
III
|
3
|
TOP 54
|
1:0
|
0:1
|
x
|
1:0
|
3:0
|
9
|
5-1
|
I
|
4
|
AMPLUS Łuków
|
0:1
|
0:0
|
0:1
|
x
|
0:0
|
2
|
0-2
|
IV
|
5
|
UKS 4 Łuków
|
0:0
|
0:2
|
0:3
|
0:0
|
x
|
2
|
0-5
|
V
|
Mecze półfinałowe:
UKS TOP 54 Biała Podl. – Victoria 1:0
„Niwka” Łomazy – Orlęta Radzyń Podl. 2:0
Mecz o III miejsce: „Victoria” Parczew – „Niwka” Łomazy 0:0 (1:2 karne)
Mecz o I miejsce: UKS TOP 54 Biała Podl. – Orlęta Radzyń Podl. 1:0
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Olszewski (Orlęta Radzyń)
Najlepszy zawodnik: Piotr Sacewicz (UKS TOP 54 Biała Podl.).
Król strzelców: Jakub Czech (Victoria Parczew).
16.01.2011 r. Terespol rocznik 1998 „MŁODZIK STARSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
TOP 54
|
„Victoria” Parczew
|
„Granica” Terespol
|
„Huragan” Międzyrzec
|
„Orlęta” Radzyń Podl.
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
TOP 54
|
x
|
0:0
|
1:3
|
0:1
|
0:0
|
2
|
1-4
|
V
|
2
|
„Victoria” Parczew
|
0:0
|
x
|
0:1
|
1:0
|
0:3
|
4
|
1-4
|
III
|
3
|
„Granica” Terespol
|
3:1
|
1:0
|
x
|
2:1
|
3:1
|
12
|
9-2
|
I
|
4
|
„Huragan” Międzyrzec
|
1:0
|
0:1
|
0:2
|
x
|
0:2
|
3
|
1-5
|
IV
|
5
|
„Orlęta” Radzyń Podl.
|
0:0
|
3:0
|
1:3
|
2:0
|
x
|
7
|
6-3
|
II
|
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Unia” Krzywda
|
TOP 54 I
|
UKS Jagiellończyk
|
„Orlęta” Łuków
|
AMPLUS Łuków
|
UKS „Orlik” 2 Biała
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Unia” Krzywda
|
x
|
1:3
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
1:0
|
3
|
2-6
|
V
|
2
|
TOP 54 I
|
3:1
|
x
|
1:0
|
4:1
|
0:2
|
4:0
|
12
|
12-4
|
I
|
3
|
UKS Jagiellończyk
|
1:0
|
0:1
|
x
|
1:0
|
0:0
|
2:0
|
10
|
4-1
|
III
|
4
|
„Orlęta” Łuków
|
1:0
|
1:4
|
0:1
|
x
|
0:3
|
1:1
|
4
|
3-9
|
IV
|
5
|
AMPLUS Łuków
|
1:0
|
2:0
|
0:0
|
3:0
|
x
|
0:0
|
11
|
6-0
|
II
|
6
|
UKS „Orlik” 2 Biała
|
0:1
|
0:4
|
0:2
|
1:1
|
0:0
|
x
|
2
|
1-8
|
VI
|
Mecze półfinałowe:
UKS TOP 54 Biała Podl. – Orlęta Radzyń Podl.2:0
„Granica” – AMPLUS 1:2
Mecz o III miejsce: „Granica” – Orlęta Radzyń Podl. 0:1
Mecz o I miejsce: AMPLUS – UKS TOP 54 Biała Podl. 0:2
Najlepszy bramkarz: Maciej Sawczuk (AMPLUS Łuków)
Najlepszy zawodnik: Sebastian Szymanski (UKS TOP 54 Biała Podl.).
Król strzelców: Patryk Roślik (Granica Terespol).
22.01.2011 r. Piszczac rocznik 1992 „JUNIOR STARSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Huragan” Międzyrzec
|
TOP 54
|
ŁKS Łazy
|
„Lutnia” Piszczac
|
LKS Milanów
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Huragan” Międzyrzec
|
x
|
0:1
|
0:2
|
0:1
|
0:4
|
0
|
0-8
|
V
|
2
|
TOP 54
|
1:0
|
x
|
1:0
|
2:0
|
2:0
|
12
|
6-0
|
I
|
3
|
ŁKS Łazy
|
2:0
|
0:1
|
x
|
0:2
|
1:2
|
3
|
3-5
|
IV
|
4
|
„Lutnia” Piszczac
|
1:0
|
0:2
|
2:0
|
x
|
1:0
|
9
|
4-2
|
II
|
5
|
LKS Milanów
|
4:0
|
0:2
|
2:1
|
0:1
|
x
|
6
|
6-4
|
III
|
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Grom” Sosnowica
|
GLKS Stanin
|
„Agrosport” Leśna
|
„Janovia” Janów
|
„Orlęta” Radzyń
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Grom” Sosnowica
|
x
|
0:1
|
1:0
|
1:1
|
0:0
|
5
|
2-2
|
III
|
2
|
GLKS Stanin
|
1:0
|
x
|
0:0
|
3:1
|
0:2
|
7
|
4-3
|
II
|
3
|
„Agrosport” Leśna
|
0:1
|
0:0
|
x
|
2:1
|
0:0
|
5
|
2-2
|
IV
|
4
|
„Janovia” Janów
|
1:1
|
1:3
|
1:2
|
x
|
0:4
|
1
|
3-10
|
V
|
5
|
„Orlęta” Radzyń
|
0:0
|
2:0
|
0:0
|
4:0
|
x
|
8
|
6-0
|
I
|
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Victoria” Parczew
|
„Unia” Krzywda
|
„Orlęta” Łuków
|
„Niwa” Łomazy
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Victoria” Parczew
|
x
|
0:2
|
3:1
|
0:3
|
3
|
3-6
|
III
|
2
|
„Unia” Krzywda
|
2:0
|
x
|
2:0
|
2:0
|
9
|
6-0
|
I
|
3
|
„Orlęta” Łuków
|
1:3
|
0:2
|
x
|
0:0
|
1
|
1-5
|
IV
|
4
|
„Niwa” Łomazy
|
3:0
|
0:2
|
0:0
|
x
|
4
|
3-2
|
II
|
FINAŁ
Wyniki
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
TOP 54
|
„Orlęta” Radzyń
|
„Unia” Krzywda
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
TOP 54
|
x
|
1:0
|
2:1
|
6
|
3-1
|
I
|
2
|
„Orlęta” Radzyń
|
0:1
|
x
|
1:0
|
3
|
1-1
|
II
|
3
|
„Unia” Krzywda
|
1:2
|
0:1
|
x
|
0
|
1-3
|
III
|
Najlepszy bramkarz: Fabian Ciok (Orlęta Radzyń)
Najlepszy zawodnik: Łukasz Biegajło (UKS TOP 54 Biała Podl.).
Król strzelców: Gajownik Jakub (Unia Krzywda).
23.01.2011 r. Stanin rocznik 1994 „JUNIOR MŁODSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Huragan” Międzyrzec
|
„Unia” Krzywda
|
LKS Milanów
|
„Victoria” Parczew
|
UKS Jagiellończyk
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Huragan” Międzyrzec
|
x
|
1:0
|
2:1
|
0:6
|
2:4
|
6
|
5-11
|
III
|
2
|
„Unia” Krzywda
|
0:1
|
x
|
0:0
|
0:2
|
1:3
|
1
|
1-6
|
V
|
3
|
LKS Milanów
|
1:2
|
0:0
|
x
|
1:0
|
0:5
|
4
|
2-7
|
IV
|
4
|
„Victoria” Parczew
|
6:0
|
2:0
|
0:1
|
x
|
1:4
|
6
|
9-5
|
II
|
5
|
UKS Jagiellończyk
|
4:2
|
3:1
|
5:0
|
4:1
|
x
|
12
|
16-4
|
I
|
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Orlęta” Radzyń
|
„Bizon” Jeleniec
|
TOP 54
|
GLKS Stanin
|
„Orleta” Łuków
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Orlęta” Radzyń
|
x
|
2:0
|
1:0
|
6:0
|
3:0
|
12
|
12-0
|
I
|
2
|
„Bizon” Jeleniec
|
0:2
|
x
|
0:0
|
0:1
|
1:3
|
1
|
1-6
|
V
|
3
|
TOP 54
|
0:1
|
0:0
|
x
|
2:2
|
2:0
|
5
|
4-3
|
III
|
4
|
GLKS Stanin
|
0:6
|
1:0
|
2:2
|
x
|
2:1
|
7
|
5-9
|
II
|
5
|
„Orlęta” Łuków
|
0:3
|
3:1
|
0:2
|
1:2
|
x
|
3
|
4-7
|
IV
|
Mecze półfinałowe:
Orlęta Radzyń Podl – „Victoria” Parczew 3:0
„Jagiellończyk” -GLKS Stanin 7:0
Mecz o III miejsce: GLKS Stanin – „Victoria” Parczew 3:3 (3:1 karne)
Mecz o I miejsce: Orlęta Radzyń Podl -„Jagiellończyk” 1:0
Najlepszy bramkarz: Łukasz Mitura (Orlęta Radzyń)
Najlepszy zawodnik: Michał Adameczek (Jagiellończyk).
Król strzelców: Daniel Wróblewski (Orlęta Radzyń).
29.01.2011 r. Biała Podlaska rocznik 1996 „Trampkarz”
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
TOP 54
|
„Huragan” M-c
|
UKS Jagiellończyk
|
„Orlęta” Łuków
|
„Orlęta” Radzyń
|
„Niwa” Łomazy
|
„Unia” Krzywda
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
TOP 54
|
x
|
1:0
|
0:0
|
1:1
|
6:0
|
1:0
|
1:0
|
14
|
10-1
|
I
|
2
|
„Huragan” M-c
|
0:1
|
x
|
1:2
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
0:2
|
0
|
2-8
|
VII
|
3
|
UKS Jagiellończyk
|
0:0
|
2:1
|
x
|
3:1
|
1:1
|
2:1
|
1:0
|
14
|
9-4
|
II
|
4
|
„Orlęta” Łuków
|
1:1
|
1:0
|
1:3
|
x
|
3:1
|
3:0
|
1:0
|
13
|
10-5
|
III
|
5
|
„Orlęta” Radzyń
|
0:6
|
1:0
|
1:1
|
1:3
|
x
|
1:1
|
1:0
|
8
|
5-11
|
IV
|
6
|
„Niwa” Łomazy
|
0:1
|
1:0
|
1:2
|
0:3
|
1:1
|
x
|
0:1
|
4
|
3-8
|
VI
|
7
|
„Unia” Krzywda
|
0:1
|
2:1
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
1:0
|
x
|
6
|
3-5
|
V
|
Najlepszy bramkarz: Jakub Dadasiewicz (Unia Krzywda)
Najlepszy zawodnik: Daniel Rycerski (Jagiellonczyk Biała Podl.).
Król strzelców: Michał Kurenda (TOP 54 Biała Podlaska).
30.01.2011 r. Radzyń Podlaski rocznik 2002 „Żaki”
Wyniki spotkań
Lp.
|
Nazwa drużyny
|
„Orlęta” Radzyń I
|
„Huragan” M-c
|
TOP 54 I
|
AMPLUS Łuków I
|
„Orlęta” RadzyńII
|
TOP 54 II
|
AMPLUS Łuków II
|
Punkty
|
Bramki
|
Miejsce
|
1
|
„Orlęta” Radzyń I
|
x
|
0:0
|
0:0
|
0:2
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
11
|
3-2
|
III
|
2
|
„Huragan” M-c
|
0:0
|
x
|
0:0
|
0:0
|
1:0
|
1:0
|
0:1
|
9
|
2-1
|
IV
|
3
|
TOP 54 I
|
0:0
|
0:0
|
x
|
1:0
|
1:0
|
0:1
|
2:0
|
11
|
4-1
|
I
|
4
|
AMPLUS Łuków I
|
2:0
|
0:0
|
0:1
|
x
|
2:0
|
0:0
|
1:0
|
11
|
5-1
|
II
|
5
|
„Orlęta” Radzyń II
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
0:2
|
x
|
0:0
|
0:0
|
2
|
0-5
|
VII
|
6
|
TOP 54 II
|
0:1
|
0:1
|
1:0
|
0:0
|
0:0
|
x
|
1:0
|
6
|
2-2
|
V
|
7
|
AMPLUS Łuków I
|
0:1
|
1:0
|
0:2
|
0:1
|
0:0
|
0:1
|
x
|
4
|
1-5
|
VI
|
Najlepszy bramkarz: Daniel Żuk (TOP 54)
Najlepszy zawodnik: Dominik Marczuk (Huragan Międzyrzec Podl.).
Król strzelców: Jakub Rybka (AMPLUS Łuków I).
Klasyfikacja klubów po IV turniejach:
1 TOP 54 Biała Podlaska – 20 pkt
2 Orlęta Radzyń – 14 pkt
3 -4 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – 6 pkt
AMPLUS Łuków – 6 pkt
5 – 8 UKS Niwka Łomazy – 2 pkt
Victoria Parczew – 2 pkt
GLKS Stanin – 2 pkt
„Orlęta” Łuków – 2 pkt
9- 12 KP Granica Terespol – 1 pkt
Unia Krzywda – 1pkt
Lutnia Piszczac – 1 pkt
Huragan Międzyrzec Podl.
Za zajęcie I miejsca najlepszy klub Halowych Mistrzostw BOZPN otrzyma Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier, który zostanie wręczony podczas II Letniej Gali Piłkarskiej.
Do klasyfikacji klubowej kluby otrzymują następującą ilość punktów:
1 miejsce w turnieju 4 pkt
2 miejsce w turnieju 3 pkt
3 miejsce w turnieju 2 pkt
4 miejsce w turnieju 1pkt
Statystyka Halowych Mistrzostw
- Liczba Klubów – 22
- Liczba zawodników – 715
- Liczba drużyn – 60
- Liczba rozegranych meczy – 153
- liczba strzelonych bramek – 289