HALOWE MISTRZOSTWA
BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
GRUP MŁODZIEŻOWYCH
W PIŁCE NOŻNEJ
SEZON 2011/2012
28.01.2012 r. Międzyrzec Podl. rocznik 2002 „ORLIK STARSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlęta Radzyń | TOP 54 | Niwa Łomazy | AMPLUS Łuków | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlęta Radzyń | x | 1:0 | 0:0 | 0:0 | 5 | 1-0 | II |
2 | TOP 54 | 0:1 | x | 2:0 | 0:1 | 3 | 2-2 | III |
3 | Niwa Łomazy | 0:0 | 0:2 | x | 0:1 | 0 | 0-3 | IV |
4 | AMPLUS Łuków | 0:0 | 1:0 | 1:0 | x | 7 | 2-0 | I |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | UKS Piątka PLUS Biała Podlaska(dziewczęta) | Huragan Międzyrzec | Orlik 2 Biała Podl. | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | x | 0:0 | 0:2 | 3:0 | 4 | 3-2 | III |
2 | UKS Piątka PLUS Biała Podlaska(dziewczęta) | 0:0 | x | 1:0 | 1:0 | 7 | 2-0 | I |
3 | Huragan Międzyrzec | 2:0 | 0:1 | x | 0:0 | 4 | 2-1 | II |
4 | Orlik 2 Biała Podl. | 0:3 | 0:1 | 0:0 | x | 0 | 0-4 | IV |
Mecze półfinałowe:
AMPLUS Łuków – Huragan Międzyrzec 2:0
Orlęta Radzyń – UKS Piątka PLUS Biała Podlaska (dziewczęta) 0:1
Mecz o III miejsce: Huragan Międzyrzec – Orlęta Radzyń 0:0 (1:2 k)
Mecz o I miejsce: AMPLUS Łuków – UKS Piątka PLUS Biała Podlaska (dziewczęta) 1:0
Najlepszy bramkarz: Hubert Semeniuk (Huragan Międzyrzec)
Najlepszy zawodnik: Jakub Rybka (AMPLUS Łuików.).
Król strzelców: Wiktoria Kołakowska (UKS Piątka PLUS Biała Podlaska)
29.01.2012 r. Komarówka rocznik 1995 „JUNIOR MŁODSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlęta Radzyń Podl. | Grom Kąkolewnica | Huragan Międzyrzec Podl. | Unia Krzywda | Stanin | Niwa Łomazy | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlęta Radzyń Podl. | x | 0:2 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 7 | 3-4 | IV |
2 | Grom Kąkolewnica | 2:0 | x | 1:1 | 3:0 | 0:1 | 1:1 | 8 | 7-3 | II |
3 | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:1 | 1:1 | x | 1:0 | 1:0 | 0:2 | 7 | 3-4 | V |
4 | Unia Krzywda | 0:1 | 0:3 | 0:1 | x | 1:4 | 1:1 | 1 | 2-10 | VI |
5 | Stanin | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 4:1 | x | 1:1 | 10 | 7-3 | I |
6 | Niwa Łomazy | 1:1 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | x | 7 | 6:4 | III |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | TOP 54 | Orlęta Łuków | Victoria Parczew | LKS Milanów | Orkan Wojcieszków | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | TOP 54 | x | 3:0 | 3:0 | 1:2 | 3:0 | 9 | 10-2 | II |
2 | Orlęta Łuków | 0:3 | x | 0:1 | 0:1 | 4:0 | 3 | 4-5 | IV |
3 | Victoria Parczew | 0:3 | 1:0 | x | 0:1 | 5:0 | 6 | 6-4 | III |
4 | LKS Milanów | 2:1 | 1:0 | 1:0 | x | 6:0 | 12 | 10-1 | I |
5 | Orkan Wojcieszków | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | x | 0 | 0-18 | V |
Mecze półfinałowe:
Stanin -UKS TOP 54 Biała Podl. 0:2
Milanów – Grom Kąkolewnica 0:0 (4:5 K)
Mecz o III miejsce: Stanin – Grom Kąkolewnica 0:0 (0:2 k)
Mecz o I miejsce: UKS TOP 54 Biała Podl. – Milanów 3:0
Najlepszy bramkarz: Bartosz Bijata (LKS Milanów)
Najlepszy zawodnik: Jakub Magier (TOP 54)
Król strzelców: Hubert Sierpień (Grom Kąkolewnica).
zdjęcia – Aleksander Szczurowski
04.02.2012 r. Biała Podlaska rocznik 1997 „TRAMPKARZ”
III Memoriał im. W. Wójcickiego
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Unia Krzywda | Huragan Międzyrzec | Niwa Łomazy | UKS TOP 54 | Orlęta Łuków | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Unia Krzywda | x | 1:0 | 1:1 | 0:3 | 0:0 | 5 | 2-3 | IV |
2 | Huragan Międzyrzec | 0:1 | x | 0:1 | 1:0 | 1:2 | 3 | 2:3 | V |
3 | Niwa Łomazy | 1:1 | 1:0 | x | 1:1 | 0:2 | 5 | 3-4 | III |
4 | UKS TOP 54 | 3:0 | 0:1 | 1:1 | x | 3:0 | 7 | 7:2 | I |
5 | Orlęta Łuków | 0:0 | 2:1 | 2:0 | 0:3 | x | 7 | 4:4 | II |
Najlepszy bramkarz: Grzegorz Kulawiec (Niwa Łomazy)
Najlepszy zawodnik: Jarosław Kosieradzki (TOP 54)
Król strzelców: Bartosz Guzowski (Orlęta Łuków).
05.02.2012 r. Łuków rocznik 2000 „MŁODZIK”
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlik Łuków | AMPLUS Łuków | Victoria Parczew | Orlęta Radzyń | Niwa Łomazy | UKS TOP 54 I | UKS TOP 54 II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlik Łuków | x | 0:1 | 0:0 | 0:1 | 4:0 | 0:1 | 0:1 | 4 | 4-4 | VII |
2 | AMPLUS Łuków | 1:0 | x | 1:0 | 0:1 | 1:4 | 2:2 | 1:0 | 10 | 6-7 | III |
3 | Victoria Parczew | 0:0 | 0:1 | x | 2:0 | 0:3 | 0:1 | 1:1 | 5 | 3-6 | V |
4 | Orlęta Radzyń | 1:0 | 1:0 | 0:2 | x | 1:2 | 0:2 | 1:1 | 7 | 4-7 | IV |
5 | Niwa Łomazy | 0:4 | 4:1 | 3:0 | 2:1 | x | 0:0 | 2:0 | 13 | 11-6 | II |
6 | UKS TOP 54 I | 1:0 | 2:2 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | x | 2:0 | 14 | 8-2 | I |
7 | UKS TOP 54 II | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | x | 5 | 3-7 | VI |
Najlepszy bramkarz: Adam Bohonko (TOP 54)
Najlepszy zawodnik: Kamil Kowieski (Niwa Łomazy)
Król strzelców: Damian Kalata (AMPLUS Łuków)
11.02.2012 r. Terespol rocznik 1998 „TRAMPKARZ MŁODSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | TOP 54 I | Orlęta Radzyń Podl. | Huragan Międzyrzec Podl. | Orlęta Łuków II | Granica Terespol | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | TOP 54 I | x | 0:1 | 2:0 | 5:1 | 0:0 | 7 | 7-2 | II |
2 | Orlęta Radzyń Podl. | 1:0 | x | 0:3 | 1:0 | 0:3 | 6 | 2-6 | III |
3 | Huragan Międzyrzec Podl. | 0:2 | 3:0 | x | 0:2 | 0:1 | 3 | 3-5 | V |
4 | Orlęta Łuków II | 1:5 | 0:1 | 2:0 | x | 0:0 | 4 | 3-6 | IV |
5 | Granica Terespol | 0:0 | 3:0 | 1:0 | 0:0 | x | 8 | 4-0 | I |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Victoria Parczew | Orlęta Łuków I | TOP 54 II | Unia Krzywda | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Victoria Parczew | x | 2;0 | 1:3 | 0:1 | 3 | 3-4 | IV |
2 | Orlęta Łuków I | 0:2 | x | 3:0 | 2:1 | 6 | 5-3 | I |
3 | TOP 54 II | 3:1 | 0:3 | x | 0:4 | 3 | 3-8 | III |
4 | Unia Krzywda | 1:0 | 1:2 | 4:0 | x | 6 | 6-2 | II |
Mecze półfinałowe:
Orlęta Łuków I – UKS TOP 54 I Biała Podl. 0:5
Granica Terespol – Unia Krzywda 0:0 (4:3 K)
Mecz o V miejsce: Orlęta Radzyń Podl.- UKS TOP 54 II Biała Podl 3:1
Mecz o III miejsce: Orlęta Łuków I – Unia Krzywda 0:1
Mecz o I miejsce: UKS TOP 54 I Biała Podl. – Granica Terespol 0:0 (2:3 k)
Najlepszy bramkarz: Hubert Knigawka (Granica Terespo)
Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Pastuszewski (TOP 54)
Król strzelców: Szymon Kamiński (Unia Krzywda).
12.02.2012 r. Janów Podlaski rocznik 1993 „JUNIOR STARSZY”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | TOP 54 I | Orlęta Radzyń Podl. | Agrosport | Unia Krzywda | Victoria Parczew | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | TOP 54 I | x | 1:1 | 4:0 | 2:0 | 5:0 | 10 | 12-1 | II |
2 | Orlęta Radzyń Podl. | 1:1 | x | 8:0 | 2:1 | 2:0 | 10 | 13-2 | I |
3 | Agrosport | 0:4 | 0:8 | x | 0:2 | 0:4 | 0 | 0-18 | V |
4 | Unia Krzywda | 0:2 | 1:2 | 2:0 | x | 1:0 | 6 | 4-4 | III |
5 | Victoria Parczew | 0:5 | 0:2 | 4:0 | 0:1 | x | 3 | 4-8 | IV |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Łazy | Rokitno | Milanów | Stanin | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Łazy | x | 0:2 | 1:4 | 1:2 | 0 | 2-8 | IV |
2 | Rokitno | 2:0 | x | 1:4 | 0:2 | 3 | 3-6 | III |
3 | Milanów | 4:1 | 4:1 | x | 0:1 | 6 | 8-3 | II |
4 | Stanin | 2:1 | 2:0 | 1:0 | x | 9 | 5-1 | I |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orkan Wojcieszków | Orlęta Łuków | Huragan | Janovia | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orkan Wojcieszków | x | 0:2 | 2:0 | 0:1 | 3 | 2-3 | III |
2 | Orlęta Łuków | 2:0 | x | 2:1 | 0:3 | 6 | 4-4 | II |
3 | Huragan | 0:2 | 1:2 | x | 0:1 | 0 | 1-5 | IV |
4 | Janovia | 1:0 | 3:0 | 1:0 | x | 9 | 5-0 | I |
Mecze półfinałowe:
UKS TOP 54 I Biała Podl. – Stanin 2:0
Janovia – Orlęta Radzyń 2:0
Mecz o III miejsce: Stanin – Orlęta Radzyń 2:4
Mecz o I miejsce: UKS TOP 54 I Biała Podl. – Janovia 2:0
Najlepszy bramkarz: Robert Kijora (TOP 54)
Najlepszy zawodnik: Kamil Starostka (Janovia)
Król strzelców: Piotr Zmorzyński (Orlęta Radzyń).
Klasyfikacja klubów po VI turniejach:
1 TOP 54 Biała Podlaska – 19 pkt
2 AMPLUS – 6 pkt
3 -4 Niwa Łomazy – 5 pkt
Orlęta Radzyń – 5 pkt
5 – 6 Orlęta Łuków – 4 pkt
Granica Terespol – 4pkt
7- 10 Unia Krzywda – 3 pkt
Janovia – 3pkt
Milanów – 3 pkt
UKS Piątka Plus – 3 pkt
11-12 Stanin – 2 pkt
Grom Kąkolewnica – 2 pkt
13 Huragan Międzyrzec – 1 pkt
Za zajęcie I miejsca najlepszy klub Halowych Mistrzostw BOZPN otrzyma Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier, który zostanie wręczony podczas III Letniej Gali Piłkarskiej w Łukowie
Do klasyfikacji klubowej kluby otrzymują następującą ilość punktów:
1 miejsce w turnieju 4 pkt
2 miejsce w turnieju 3 pkt
3 miejsce w turnieju 2 pkt
4 miejsce w turnieju 1pkt
Statystyka Halowych Mistrzostw
- Liczba Klubów – 21
- Liczba zawodników – 640
- Liczba drużyn – 53
- Liczba rozegranych meczy – 123
- liczba strzelonych bramek – 404
Obsadę sędziowską zabezpieczyli społecznie sędziowie naszego związku, którym serdeczne dziękujemy.
Przewodniczący Wydziału Gier
mgr Stanisław Lesiuk