BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
GRUP MŁODZIEŻOWYCH
W PIŁCE NOŻNEJ
SEZON 2013/2014
16.02.2014 r. Międzyrzec Podlaski rocznik 2006 „Żaki”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | DAF I | Orlęta II | TOP 54 II | Jagiellończyk | DAF II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | DAF I Łuków | x | 0:0 | 1:1 | 3:0 | 4:0 | 8 | 8-1 | II |
2 | Orlęta II Radzyń | 0:0 | x | 3:0 | 2:1 | 3:1 | 10 | 8-2 | I |
3 | AP TOP 54 II | 1:1 | 0:3 | x | 0:3 | 1:0 | 4 | 2-7 | IV |
4 | Jagiellończyk | 0:3 | 1:2 | 3:0 | x | 1:0 | 6 | 5-6 | III |
5 | DAF II Łuków | 0:4 | 1:3 | 0:1 | 0:1 | x | 0 | 1-9 | V |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan | Orlęta I | AP TOP 54 | AMPLUS
I |
AMPLUS II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan Międzyrzec | x | 0:0 | 0:1 | 1:0 | 2:0 | 7 | 3-1 | II |
2 | Orlęta I Radzyń | 0:0 | x | 0:0 | 0:0 | 4:0 | 6 | 4-0 | III |
3 | AP TOP 54 I | 1:0 | 0:0 | x | 1:0 | 1:0 | 10 | 3-0 | I |
4 | AMPLUS Łuków I | 0:1 | 0:1 | 0:1 | x | 1:0 | 4 | 1-3 | IV |
5 | AMPLUS Łuków II | 0:2 | 0:4 | 0:0 | 0:1 | x | 1 | 0-7 | V |
Mecze półfinałowe:
Orlęta II Radzyń – Huragan Międzyrzec – 0:1
TOP 54 I – DAF I Łuków 1:0
Mecz o III miejsce: Orlęta II Radzyń – DAF I Łuków 2:2 (karne 1:2)
Mecz o I miejsce: Huragan Międzyrzec – AP TOP 54 I 2:1
Najlepszy bramkarz: Gabryś Ignaczak (TOP 54 I)
Najlepszy zawodnik: Karol Białek( Orlęta Radzyń II)
Król strzelców: Kacper Celiński (Huragan Międzyrzec)
no images were found
15.02.2014 r. Łuków rocznik 2004 „Orlik Młodszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | AP TOP 54 | DAF | AMPLUS II | AMPLUS I | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AP TOP 54 I | x | 1:0 | 0:2 | 0:0 | 4 | 1-2 | II |
2 | DAF Łuków I | 0:1 | x | 1:2 | 1:0 | 3 | 2-3 | III |
3 | AMPLUS II Łuków | 2:0 | 2:1 | x | 0:0 | 7 | 4-1 | I |
4 | AMPLUS I Łuków | 0:0 | 0:1 | 0:0 | x | 2 | 0-1 | IV |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Jagiellończyk | Orlęta I | Huragan | Orlęta II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Jagiellończyk II | x | 0:4 | 0:8 | 2:1 | 3 | 2-13 | III |
2 | Orlęta Radzyń I | 4:0 | x | 1:0 | 4:0 | 9 | 9-0 | I |
3 | Huragan I | 8:0 | 0:1 | x | 7:0 | 6 | 15-1 | II |
4 | Orlęta Radzyń II | 1:2 | 0:4 | 0:7 | x | 0 | 1-13 | IV |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny |
TOP II |
Huragan II | DAF II | Jagiellończyk I | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AP TOP 54 II | x | 2:0 | 1:0 | 3:3 | 7 | 6-3 | I |
2 | Huragan II | 0:2 | x | 0:1 | 0:3 | 0 | 0-6 | IV |
3 | DAF Łuków II | 0:1 | 1:0 | x | 2:0 | 6 | 3-1 | II |
4 | Jagiellończyk I | 3:3 | 3:0 | 0:2 | x | 4 | 6-5 | III |
Mecze półfinałowe:
AMPLUS II – Orlęta I Radzyń 2:0
Akademia Piłkarska TOP 54 II – Huragan Międzyrzec I 0:3
Mecz o III miejsce: Orlęta Radzyń I – TOP 54 II 0:0 (karne 8:7)
Mecz o I miejsce: AMPLUS II Łuków – Huragan I Międzyrzec 4:0
Najlepszy bramkarz: SMateusz Łukasik (Huragan Międzyrzec)
Najlepszy zawodnik: Dawid Czerniewicz (AMPLUS Łuków)
Król strzelców: Mateusz kapitan (Orlęta Radzyń)
09.02.2014 r. Terespol rocznik 1997 „Junior Młodszy”
II Memoriał im. Antoniego Sosnowskiego
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Unia | Niwa | Milanów | Orlęta | Huragan | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Unia Krzywda | x | 0:1 | 1:0 | 0:2 | 2:1 | 6 | 3-4 | III |
2 | Niwa Łomazy | 1:0 | x | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 7 | 4-3 | II |
3 | LKS Milanów | 0:1 | 0:1 | x | 0:0 | 2:1 | 4 | 2-3 | IV |
4 | Orlęta Łuków | 2:0 | 1:1 | 0:0 | x | 1:0 | 8 | 4-1 | I |
5 | Huragan Międzyrzec | 1:2 | 2:1 | 1:2 | 0:1 | x | 3 | 4-6 | V |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Lutnia | Vctoria | AP TOP 54 | Kujawiak | Orlęta | Granica | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Lutnia Piszczac | x | 3:0 | 0:0 | 1:0 | 0:1 | 0:0 | 8 | 4-1 | II |
2 | Victoria Parczew | 0:3 | x | 1:3 | 0:1 | 0:2 | 0:1 | 0 | 1-9 | VI |
3 | AP TOP 54 | 0:0 | 3:1 | x | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 7 | 3-1 | IV |
4 | Kujawiak Stanin | 0:1 | 1:0 | 0:0 | x | 0:4 | 1:0 | 7 | 2-2 | V |
5 | Orlęta Radzyń | 1:0 | 2:0 | 0:0 | 4:0 | x | 0:3 | 10 | 4-3 | I |
6 | Granica Terespol | 0:0 | 1:0 | 0;0 | 0:1 | 3:0 | x | 8 | 4-1 | III |
Mecz barażowy o II miejsce – rzuty karne Lutnia – Granica 3-2
Mecze półfinałowe:
Orlęta Łuków – Lutnia Piszczac – 1:1 (karne 2:1)
Orlęta Radzyń – Niwa Łomazy 1:0
Mecz o III miejsce: Lutnia Piszczac – Niwa Łomazy 0:2
Mecz o I miejsce: Orlęta Radzyń – Orlęta Łuków 1:0
Najlepszy bramkarz: Wojciech Sobiech (Kujawiak Stanin)
Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Kozłowski ( Orlęta Łuków)
Król strzelców: Marcin Piotrowicz (Lutnia Piszczac)
no images were found
08.02.2014 r. Łuków rocznik 1999 „Trampkarz Starszy”
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlęta I | Huragan | Orlęta II | Victoria | TOP | Unia | Łazy | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlęta Łuków I | x | 4:1 | 1:0 | 10:0 | 2:3 | 0:1 | 3:0 | 12 | 20-5 | II |
2 | Huragan Międzyrzec | 1:4 | x | 1:0 | 4:0 | 1:1 | 0:1 | 0:2 | 7 | 7-8 | V |
3 | Orlęta Łuków II | 0:1 | 0:1 | x | 4:0 | 4:0 | 1:1 | 4:0 | 10 | 13-3 | III |
4 | Victoria Parczew | 0:3 | 2:0 | 0:4 | x | 3:1 | 3:2 | 0:0 | 10 | 8-10 | IV |
5 | AP TOP 54 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 5:0 | x | 3:2 | 0:0 | 14 | 11-3 | I |
6 | Unia Krzywda | 3:2 | 1:1 | 0:4 | 2:0 | 2:3 | x | 2:3 | 7 | 10-13 | VI |
7 | ŁKS Łazy | 0:10 | 0:4 | 0:4 | 0:2 | 0:5 | 1:3 | x | 0 | 1-28 | VII |
Najlepszy bramkarz: Piotr Wojtaszak (Orlęta II Łuków)
Najlepszy zawodnik: Adam Czemierowski ( AP TOP 54)
Król strzelców: Szymon Domański (Orlęta I Łuków)
02.02.2014 r. Biała Podlaska rocznik 1995 „Junior Starszy”
IV Memoriał im. Władysława Wójcickiego
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Niwa | Orlęta | Milanów | Victoria | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Niwa Łomazy | x | 0:5 | 0:2 | 0:4 | 0 | 2-15 | IV |
2 | Orlęta Łuków | 5:0 | x | 3:0 | 5:2 | 9 | 13-2 | I |
3 | LKS Milanów | 6-2 | 0:3 | x | 4:3 | 6 | 10-8 | II |
4 | Victoria Parczew | 4:0 | 2:5 | 3:4 | x | 3 | 9-9 | III |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan | Tur | AP TOP 54 | Grom | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan Międzyrzec | x | 9:3 | 2:1 | 4:2 | 9 | 15-6 | I |
2 | Tur Turze Rogi | 3:9 | x | 0:5 | 1:1 | 1 | 4-15 | IV |
3 | AP TOP 54 I | 1:2 | 5:0 | x | 3:2 | 6 | 9-4 | II |
4 | Grom Kąkolewnica | 2:4 | 1:1 | 2:3 | x | 1 | 5-8 | III |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny |
Unia |
Orlęta | Rokitno | TOP 54 | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Unia Krzywda | x | 2:7 | 2:2 | 0:4 | 1 | 4-13 | IV |
2 | Orlęta Radzyń | 7:2 | x | 4:0 | 1:2 | 6 | 12-4 | II |
3 | Rokitno | 2:2 | 0:4 | x | 0:6 | 1 | 2-12 | III |
4 | AP TOP 54 II | 4:0 | 2:1 | 6:0 | x | 9 | 12-1 | I |
Mecze półfinałowe:
Orlęta Łuków – Huragan Międzyrzec – 0:4
Akademia Piłkarska TOP 54 II – Orlęta Radzyń 3:1
Mecz o III miejsce: Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń 2:6
Mecz o I miejsce: Huragan Międzyrzec – AP TOP 54 II 2:0
Najlepszy bramkarz: Sebastian Nowachowicz (TOP 54 II)
Najlepszy zawodnik: Piotr Wojtczuk( Huragan Międzyrzec)
Król strzelców: Grzegorz Romaniuk (LKS Milanów.)
no images were found
01.02.2014 r. Biała Podlaska rocznik 2000 „Trampkarz Młodszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Jagiellończyk | AMPLUS II | Lutnia | Unia Krzywda | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Jagiellończyk | x | 4:1 | 3:0 | 1:1 | 7 | 8-2 | I |
2 | Amplus II Łuków | 1:4 | x | 4:0 | 1:1 | 4 | 6-5 | III |
3 | Lutnia Piszczac | 0:3 | 0:4 | x | 0:6 | 0 | 0-13 | IV |
4 | Unia Krzywda | 1:1 | 1:1 | 6:0 | x | 5 | 8-2 | II |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Milanów | Huragan I | Victoria
Parczew |
AP TOP 54 I | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Milanów | x | 1:6 | 2:4 | 0:8 | 0 | 3-18 | IV |
2 | Huragan I | 6:1 | x | 1:2 | 2:3 | 3 | 9-6 | III |
3 | Victoria Parczew | 4:2 | 2:1 | x | 0:2 | 6 | 5-5 | II |
4 | AP TOP 54 I | 8:0 | 3:2 | 2:0 | x | 9 | 13-2 | I |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlęta
Łuków |
Kanzas | Orlęta II
Radzyń |
Huragan II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlęta Łuków | x | 5:0 | 1:3 | 10:0 | 6 | 16-3 | II |
2 | Kanzas Konstantynów | 0:5 | x | 0:2 | 3:0 | 3 | 3-7 | III |
3 | Orlęta II Radzyń | 3:1 | 2:0 | x | 5:0 | 9 | 10-1 | I |
4 | Huragan Międzyrzec II | 0:10 | 0:3 | 0:5 | x | 0 | 0-18 | IV |
Grupa IV
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | AMPLUS | Orlęta I | AP TOP II | Niwa | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AMPLUS Łuków I | x | 0:7 | 1:2 | 2:3 | 0 | 3-12 | IV |
2 | Orlęta Radzyń I | 7:0 | x | 1:0 | 4:0 | 9 | 12-0 | I |
3 | AP TOP 54 II | 2:1 | 0:1 | x | 3:2 | 6 | 6-4 | II |
4 | Niwa Łomazy | 3:2 | 0:4 | 2:3 | x | 3 | 5-9 | III |
Mecze 1/4 finału:
Jagiellończyk – Victoria
Akademia Piłkarska TOP 54 I – Unia Krzywda
Orlęta II Radzyń – Akademia Piłkarska TOP 54 II 0:0 (k 5:6)
Orlęta Radzyń I – Orlęta Łuków 1:2
Mecze półfinałowe:
Victoria Parczew – TOP 54 II – 0:3
Akademia Piłkarska TOP 54 I – Orlęta Łuków 0:1
Mecz o III miejsce: Victoria Parczew – TOP 54 I 0:1
Mecz o I miejsce: – Akademia Piłkarska TOP 54 I – Orlęta Łuków 0:2
Najlepszy bramkarz: Brodzicki Adrian (TOP 54 II)
Najlepszy zawodnik: Sacewicz Piotr( TOP 54 I)
Król strzelców: Pioruński Konrad (Orlęta Łuków.)
19.01.2014 r. Łomazy rocznik 2002 „Młodzik Młodszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny |
Lutnia Piszczac |
Orlęta Radzyń |
Huragan I |
Unia Krzywda | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Lutnia Piszczac | x | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 2 | 2-1 | III |
2 | Orlęta Radzyń | 1:0 | x | 1:0 | 0:0 | 7 | 2-0 | I |
3 | Huragan Międzyrzec I | 1:1 | 0:1 | x | 0:1 | 1 | 1-2 | IV |
4 | Unia Krzywda | 0:0 | 0:0 | 1:0 | x | 5 | 1-0 | II |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | DAF | Niwa | Akademia | Piątka
Plus |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | DAF Łuków II | x | 1:1 | 0:1 | 0:1 | 1 | 1-3 | IV |
2 | Niwa Łomazy | 1:1 | x | 0:4 | 0:0 | 2 | 1-4 | III |
3 | Akademia Piłkarska
TOP 54 I |
1:0 | 4:0 | x | 1:0 | 9 | 6-0 | I |
4 | UKS Piątka Plus dziewczęta
rocznik 2000 |
1:0 | 0:0 | 0:1 | x | 4 | 1-1 | II |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny |
Huragan I |
Jagiellończyk |
AMPLUS
|
Akademia II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan I | x | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 7 | 3-0 | I |
2 | UKS Jagiellonczyk | 0:0 | x | 1:0 | 0:0 | 5 | 1:0 | II |
3 | AMPLUS Łuków II | 0:1 | 0:1 | x | 0:1 | 0 | 0-3 | IV |
4 | Akademia Piłkarska
TOP 54 II |
0:2 | 0:0 | 1:0 | x | 4 | 1:2 | III |
Grupa IV
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny |
Victoria |
Huragan |
DAF
|
AMPLUS | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Victoria Parczew | x | 1:0 | 0:2 | 3:0 | 6 | 4-2 | II |
2 | Huragan Międzyrzec dziewczyny | 0:1 | x | 0:2 | 1:0 | 3 | 1-3 | III |
3 | DAF Łuków I | 2:0 | 2:0 | x | 2:0 | 9 | 6-0 | I |
4 | AMPLUS Łuków I | 0:3 | 0:1 | 0:2 | x | 0 | 0-6 | IV |
Mecze 1/4 finału:
Orlęta Radzyń – Piątka Plus – 1:0
Akademia Piłkarska TOP 54 I – Unia Krzywda 1:0
Huragan Międzyrzec I – Victoria Parczew 0:0 (k 2:1)
DAF Łuków I – Jagiellonczyk 1:0
Mecze półfinałowe:
Orlęta Radzyń – Huragan Międzyrzec I – 0:0 (k 3:2)
Akademia Piłkarska TOP 54 I – DAF Łuków I 0:0 (k 2:1)
Mecz o III miejsce: Huragan Międzyrzec I – DAF Łuków I 1:2
Mecz o I miejsce: – Orlęta Radzyń – Akademia Piłkarska TOP 54 I 0:0 (k 0:2)
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Białecki (DAF Łuków)
Najlepszy zawodnik: Jakub Osypiuk(Akademia Piłkarska TOP 54)
Król strzelców: Korolczuk Arkadiusz (Orlęta Radzyń.)
Klasyfikacja klubów po VII turniejach:
1 TOP 54 Biała Podlaska – 20 pkt
2 Orlęta Łuków -13 pkt
3 – 4 KS Huragan Międzyrzec Podlaki – 12 pkt
Orlęta Radzyń – 12 pkt
5 -6 DAF Łuków – 4pkt
AMPLUS Łuków – 4 pkt
7 – 8 Niwa Łomazy – 2 pkt
Victoria Parczew – 2 pkt
9 Lutnia Piszczac – 1 pkt
Za zajęcie I miejsca najlepszy klub Halowych Mistrzostw BOZPN otrzyma Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier,
który zostanie wręczony podczas V Letniej Gali Piłkarskiej w Żabikowie 5 lipca 2014 r.
Do klasyfikacji klubowej kluby otrzymują następującą ilość punktów:
1 miejsce w turnieju 4 pkt
2 miejsce w turnieju 3 pkt
3 miejsce w turnieju 2 pkt
4 miejsce w turnieju 1pkt
Statystyka Halowych Mistrzostw
- Liczba Klubów – 20
- Liczba zawodników – 1007
- Liczba drużyn – 84
- Liczba rozegranych meczy – 177
- liczba strzelonych bramek – 480