MŁODZIK MŁODSZY GRUPA II

D2 MŁODZIK MŁODSZY LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA GRUPA II

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA
  2. UNIA KRZYWDA
  3. AMPLUS ŁUKÓW
  4. ORZEŁ CZEMIERNIKI

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJPOBIERZ DOC/ POBIERZ PDF

Kolejka 1 w dniach 03-09-2022/04-09-2022

1 AMPLUS Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__      
2 PAUZA – Wóldom Wólka Domaszewska        
3 Unia Krzywda – Orzeł Czemierniki 2022-09-03 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2022/11-09-2022

4 Orzeł Czemierniki – pauzuje w kolejce ____-__-__      
5 Unia Krzywda – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-11-05 12:30 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
6 AMPLUS Łuków PAUZA        

 

Kolejka 3 w dniach 17-09-2022/18-09-2022

7 Orlęta Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__      
8 Unia Krzywda – AMPLUS Łuków 2022-09-21 17:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
9 Orzeł Czemierniki – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-09-17 10:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  

 

Kolejka 4 w dniach 24-09-2022/25-09-2022

10 Wóldom Wólka Domaszewska – pauzuje w kolejce ____-__-__      
11 AMPLUS Łuków – Orzeł Czemierniki 2022-09-24 13:00 Turze Rogi  
12 PAUZA – Unia Krzywda        

 

Kolejka 5 w dniach 01-10-2022/02-10-2022

13 Unia Krzywda – pauzuje w kolejce ____-__-__      
14 Orzeł Czemierniki PAUZA        
15 AMPLUS Łuków – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-01 11:30 Turze Rogi  

 

Kolejka 6 w dniach 08-10-2022/09-10-2022

16 AMPLUS Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__      
17 PAUZA – Wóldom Wólka Domaszewska        
18 Orzeł Czemierniki – Unia Krzywda 2022-10-08 10:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  

 

Kolejka 7 w dniach 15-10-2022/16-10-2022

19 Orzeł Czemierniki – pauzuje w kolejce ____-__-__      
20 Unia Krzywda – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-15 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
21 PAUZA – AMPLUS Łuków        

 

Kolejka 8 w dniach 22-10-2022/23-10-2022

22 Orlęta Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__      
23 AMPLUS Łuków – Unia Krzywda 2022-10-22 13:00 TURZE ROGI  
24 Orzeł Czemierniki – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-22 10:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  

 

Kolejka 9 w dniach 29-10-2022/30-10-2022

25 Wóldom Wólka Domaszewska – pauzuje w kolejce ____-__-__      
26 Orzeł Czemierniki – AMPLUS Łuków 2022-09-10 13:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
27 Unia Krzywda PAUZA        

 

Kolejka 10 w dniach 05-11-2022/06-11-2022

28 Unia Krzywda – pauzuje w kolejce ____-__-__      
29 PAUZA – Orzeł Czemierniki        
30 AMPLUS Łuków – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-08 13:00 TURZE ROGI  

 

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.