MŁODZIK STARSZY GRUPA II

D1 MŁODZIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
  2. ORLĘTA ŁUKÓW
  3. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
  4. KUJAWIAK STANIN
  5. ABSOLWENT DOMASZEWNICA
  6. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI
  7. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
  8. DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI
  9. DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJPOBIERZ DOC/ POBIERZ PDF

Kolejka 1 w dniach 03-09-2022/04-09-2022

1

Dwójka I Międzyrzec Podlaski

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

2

Dwójka II Międzyrzec Podlaski

– Armaty Stoczek Łukowski

2022-10-22

13:00

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

3

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2022-09-03

10:00

Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)

 

4

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Orlęta Łuków

2022-09-03

11:30

KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

5

Absolwent Domaszewnica

– KS Kujawiak Stanin

2022-09-03

10:00

GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)

 

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2022/11-09-2022

6

KS Kujawiak Stanin

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

7

Orlęta Łuków

– Absolwent Domaszewnica

2022-09-10

10:00

Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)

 

8

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2022-09-10

10:00

LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

9

Armaty Stoczek Łukowski

– Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

2022-09-10

10:00

Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)

 

10

Dwójka I Międzyrzec Podlaski

– Dwójka II Międzyrzec Podlaski

2022-09-10

10:00

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

 

Kolejka 3 w dniach 17-09-2022/18-09-2022

11

Dwójka II Międzyrzec Podlaski

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

12

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

– Dwójka I Międzyrzec Podlaski

2022-09-17

10:00

Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)

 

13

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Armaty Stoczek Łukowski

2022-09-17

10:00

KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

14

Absolwent Domaszewnica

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2022-09-17

10:00

GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)

 

15

KS Kujawiak Stanin

– Orlęta Łuków

2022-09-17

10:00

Tuchowicz 79

 

 

Kolejka 4 w dniach 24-09-2022/25-09-2022

16

Orlęta Łuków

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

17

Dwernicki Stoczek Łukowski

– KS Kujawiak Stanin

2022-09-24

10:00

LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

18

Armaty Stoczek Łukowski

– Absolwent Domaszewnica

2022-09-24

10:00

Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)

 

19

Dwójka I Międzyrzec Podlaski

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2022-09-24

9:00

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

20

Dwójka II Międzyrzec Podlaski

– Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

2022-09-24

10:30

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

 

Kolejka 5 w dniach 01-10-2022/02-10-2022

21

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

22

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Dwójka II Międzyrzec Podlaski

2022-10-03

17:00

KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

23

Absolwent Domaszewnica

– Dwójka I Międzyrzec Podlaski

2022-10-01

13:00

GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)

 

24

KS Kujawiak Stanin

– Armaty Stoczek Łukowski

2022-10-01

10:00

Tuchowicz 79

 

25

Orlęta Łuków

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2022-10-01

10:00

Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)

 

 

Kolejka 6 w dniach 08-10-2022/09-10-2022

26

Dwernicki Stoczek Łukowski

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

27

Armaty Stoczek Łukowski

– Orlęta Łuków

2022-10-08

10:00

Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)

 

28

Dwójka I Międzyrzec Podlaski

– KS Kujawiak Stanin

2022-10-08

10:00

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

29

Dwójka II Międzyrzec Podlaski

– Absolwent Domaszewnica

2022-10-08

11:30

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

30

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2022-10-08

10:00

Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)

 

 

Kolejka 7 w dniach 15-10-2022/16-10-2022

31

Huragan Międzyrzec Podlaski

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

32

Absolwent Domaszewnica

– Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

2022-10-15

10:00

GKS Absolwent Domaszewnica (Domaszewnica 1)

 

33

KS Kujawiak Stanin

– Dwójka II Międzyrzec Podlaski

2022-10-15

10:00

Tuchowicz 79

 

34

Orlęta Łuków

– Dwójka I Międzyrzec Podlaski

2022-10-15

13:00

Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)

 

35

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Armaty Stoczek Łukowski

2022-10-15

10:00

LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

 

Kolejka 8 w dniach 22-10-2022/23-10-2022

36

Armaty Stoczek Łukowski

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

37

Dwójka I Międzyrzec Podlaski

– Dwernicki Stoczek Łukowski

2022-10-22

11:30

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

38

Dwójka II Międzyrzec Podlaski

– Orlęta Łuków

2022-10-19

17:30

Stadion (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

39

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

– KS Kujawiak Stanin

2022-10-22

10:00

Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)

 

40

Huragan Międzyrzec Podlaski

– Absolwent Domaszewnica

2022-10-22

10:00

KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)

 

 

Kolejka 9 w dniach 29-10-2022/30-10-2022

41

Absolwent Domaszewnica

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

42

KS Kujawiak Stanin

– Huragan Międzyrzec Podlaski

2022-10-29

10:00

Tuchowicz 79

 

43

Orlęta Łuków

– Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

2022-10-29

10:00

Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)

 

44

Dwernicki Stoczek Łukowski

– Dwójka II Międzyrzec Podlaski

2022-10-29

10:00

LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)

 

45

Armaty Stoczek Łukowski

– Dwójka I Międzyrzec Podlaski

2022-10-29

12:00

Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)

 

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.