JUNIOR STARSZY GRUPA I

A1 JUNIOR STARSZY GRUPA I „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. VICTORIA PARCZEW
  2. TWIERDZA KOBYLANY
  3. OLIMPIA JABŁOŃ
  4. GROM KĄKOLEWNICA
  5. LUTNIA PISZCZAC

Zawodnicy urodzeni w 2007 roku mogą być uprawnieni do rozgrywek za zgodą lekarza sportowego

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJPOBIERZ DOC/ POBIERZ PDF

Kolejka 1 w dniach 03-09-2022/04-09-2022

1 Victoria Parczew – pauzuje w kolejce ____-__-__      
2 Twierdza Kobylany – Olimpia Jabłoń 2022-09-03 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
3 Lutnia Piszczac – Grom Kąkolewnica 2022-09-03 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2022/11-09-2022

4 Lutnia Piszczac – pauzuje w kolejce ____-__-__      
5 Olimpia Jabłoń – Grom Kąkolewnica 2022-09-10 13:00 Jabłoń  
6 Victoria Parczew – Twierdza Kobylany 2022-09-10 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  

 

Kolejka 3 w dniach 17-09-2022/18-09-2022

7 Twierdza Kobylany – pauzuje w kolejce ____-__-__      
8 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2022-09-17 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
9 Lutnia Piszczac – Olimpia Jabłoń 2022-09-17 14:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  

 

Kolejka 4 w dniach 24-09-2022/25-09-2022

10 Olimpia Jabłoń – pauzuje w kolejce ____-__-__      
11 Victoria Parczew – Lutnia Piszczac 2022-09-24 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
12 Twierdza Kobylany – Grom Kąkolewnica 2022-09-24 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  

 

Kolejka 5 w dniach 01-10-2022/02-10-2022

13 Grom Kąkolewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__      
14 Lutnia Piszczac – Twierdza Kobylany 2022-10-01 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
15 Olimpia Jabłoń – Victoria Parczew 2022-10-01 16:00 Jabłoń  

 

Kolejka 6 w dniach 08-10-2022/09-10-2022

16 Victoria Parczew – pauzuje w kolejce ____-__-__      
17 Olimpia Jabłoń – Twierdza Kobylany 2022-10-08 13:00 Jabłoń  
18 Grom Kąkolewnica – Lutnia Piszczac 2022-10-08 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  

 

Kolejka 7 w dniach 15-10-2022/16-10-2022

19 Lutnia Piszczac – pauzuje w kolejce ____-__-__      
20 Grom Kąkolewnica – Olimpia Jabłoń 2022-10-15 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
21 Twierdza Kobylany – Victoria Parczew 2022-10-15 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  

 

Kolejka 8 w dniach 22-10-2022/23-10-2022

22 Twierdza Kobylany – pauzuje w kolejce ____-__-__      
23 Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica 2022-10-22 15:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
24 Olimpia Jabłoń – Lutnia Piszczac 2022-10-22 13:00 Jabłoń  

 

Kolejka 9 w dniach 29-10-2022/30-10-2022

25 Olimpia Jabłoń – pauzuje w kolejce ____-__-__      
26 Lutnia Piszczac – Victoria Parczew 2022-10-29 13:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
27 Grom Kąkolewnica – Twierdza Kobylany 2022-10-29 13:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  

 

Kolejka 10 w dniach 05-11-2022/06-11-2022

28 Grom Kąkolewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__      
29 Twierdza Kobylany – Lutnia Piszczac 2022-11-05 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
30 Victoria Parczew – Olimpia Jabłoń 2022-11-05 13:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.