KLASA A GRUPA I

 KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI
  2. MKS PODLASIE II BIAŁA PODLASKA
  3. GRANICA TERESPOL
  4. AGROSPORT LEŚNA PODLASKA
  5. MKS ROGO ROGOŹNICA
  6. RED SIELCZYK
  7. DĄB DĘBOWA KŁODA
  8. GLKS ROKITNO
  9. NIWA ŁOMAZY
  10. KRZNA RZECZYCA
  11. TWIERDZA KOBYLANY
  12. OLIMPIA JABŁOŃ

 

Kolejka 1 w dniach 21-08-2022

1 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Red Sielczyk 2022-08-21 13:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
2 Podlasie II Biała Podlaska – Krzna Rzeczyca 2022-08-21 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
3 Granica Terespol – Rogo Rogoźnica 2022-08-21 13:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)  
4 Agrosport Leśna Podlaska – Twierdza Kobylany 2022-08-21 16:00 GLKST Agrosport Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Bialska 7G)  
5 Dąb Dębowa Kłoda – Niwa Łomazy 2022-08-21 13:00 GLZS Dąb II Dębowa Kłoda (Dębowa Kłoda 2)  
6 Olimpia Jabłoń – GLKS Rokitno 2022-08-21 13:00 Jabłoń  

 

Kolejka 2 w dniach 28-08-2022

7 Red Sielczyk – GLKS Rokitno 2022-08-28 13:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
8 Niwa Łomazy – Olimpia Jabłoń 2022-08-28 13:00 GLKST Niwa Łomazy (Łomazy, Sportowa 1)  
9 Twierdza Kobylany – Dąb Dębowa Kłoda 2022-08-28 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
10 Rogo Rogoźnica – Agrosport Leśna Podlaska 2022-08-28 13:00 Szachy 6  
11 Krzna Rzeczyca – Granica Terespol 2022-08-28 13:00 Rzeczyca, Gościniec 74  
12 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Podlasie II Biała Podlaska 2022-08-28 13:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  

 

Kolejka 3 w dniach 04-09-2022

13 Podlasie II Biała Podlaska – Red Sielczyk 2022-09-04 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
14 Granica Terespol – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-09-04 13:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)  
15 Agrosport Leśna Podlaska – Krzna Rzeczyca 2022-09-04 13:00 GLKST Agrosport Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Bialska 7G)  
16 Dąb Dębowa Kłoda – Rogo Rogoźnica 2022-09-04 13:00 GLZS Dąb II Dębowa Kłoda (Dębowa Kłoda 2)  
17 Olimpia Jabłoń – Twierdza Kobylany 2022-09-04 13:00 Jabłoń  
18 GLKS Rokitno – Niwa Łomazy 2022-09-04 13:00 GLKS Rokitno (Rokitno 57)  

 

Kolejka 4 w dniach 11-09-2022

19 Red Sielczyk – Niwa Łomazy 2022-09-11 13:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
20 Twierdza Kobylany – GLKS Rokitno 2022-09-11 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
21 Rogo Rogoźnica – Olimpia Jabłoń 2022-09-11 13:00 Szachy 6  
22 Krzna Rzeczyca – Dąb Dębowa Kłoda 2022-09-11 13:00 Rzeczyca, Gościniec 74  
23 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Agrosport Leśna Podlaska 2022-09-11 13:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
24 Podlasie II Biała Podlaska – Granica Terespol 2022-09-11 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  

 

Kolejka 5 w dniach 18-09-2022

25 Granica Terespol – Red Sielczyk 2022-09-18 13:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)  
26 Agrosport Leśna Podlaska – Podlasie II Biała Podlaska 2022-09-18 13:00 GLKST Agrosport Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Bialska 7G)  
27 Dąb Dębowa Kłoda – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-09-18 13:00 GLZS Dąb II Dębowa Kłoda (Dębowa Kłoda 2)  
28 Olimpia Jabłoń – Krzna Rzeczyca 2022-09-18 13:00 Jabłoń  
29 GLKS Rokitno – Rogo Rogoźnica 2022-09-18 13:00 GLKS Rokitno (Rokitno 57)  
30 Niwa Łomazy – Twierdza Kobylany 2022-09-18 13:00 GLKST Niwa Łomazy (Łomazy, Sportowa 1)  

Kolejka 6 w dniach 25-09-2022

31 Red Sielczyk – Twierdza Kobylany 2022-09-25 13:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
32 Rogo Rogoźnica – Niwa Łomazy 2022-09-25 13:00 Szachy 6  
33 Krzna Rzeczyca – GLKS Rokitno 2022-09-25 13:00 Rzeczyca, Gościniec 74  
34 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Olimpia Jabłoń 2022-09-25 13:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
35 Podlasie II Biała Podlaska – Dąb Dębowa Kłoda 2022-09-25 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
36 Granica Terespol – Agrosport Leśna Podlaska 2022-09-25 13:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)  

 

Kolejka 7 w dniach 02-10-2022

37 Agrosport Leśna Podlaska – Red Sielczyk 2022-10-02 13:00 GLKST Agrosport Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Bialska 7G)  
38 Dąb Dębowa Kłoda – Granica Terespol 2022-10-02 13:00 GLZS Dąb II Dębowa Kłoda (Dębowa Kłoda 2)  
39 Olimpia Jabłoń – Podlasie II Biała Podlaska 2022-10-02 13:00 Jabłoń  
40 GLKS Rokitno – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-10-02 13:00 GLKS Rokitno (Rokitno 57)  
41 Niwa Łomazy – Krzna Rzeczyca 2022-10-02 13:00 GLKST Niwa Łomazy (Łomazy, Sportowa 1)  
42 Twierdza Kobylany – Rogo Rogoźnica 2022-10-02 13:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  

 

Kolejka 8 w dniach 09-10-2022

43 Red Sielczyk – Rogo Rogoźnica 2022-10-09 12:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
44 Krzna Rzeczyca – Twierdza Kobylany 2022-10-09 12:00 Rzeczyca, Gościniec 74  
45 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Niwa Łomazy 2022-10-09 12:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
46 Podlasie II Biała Podlaska – GLKS Rokitno 2022-10-09 12:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
47 Granica Terespol – Olimpia Jabłoń 2022-10-09 12:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)  
48 Agrosport Leśna Podlaska – Dąb Dębowa Kłoda 2022-10-09 12:00 GLKST Agrosport Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Bialska 7G)  

 

Kolejka 9 w dniach 16-10-2022

49 Dąb Dębowa Kłoda – Red Sielczyk 2022-10-16 12:00 GLZS Dąb II Dębowa Kłoda (Dębowa Kłoda 2)  
50 Olimpia Jabłoń – Agrosport Leśna Podlaska 2022-10-16 12:00 Jabłoń  
51 GLKS Rokitno – Granica Terespol 2022-10-16 12:00 GLKS Rokitno (Rokitno 57)  
52 Niwa Łomazy – Podlasie II Biała Podlaska 2022-10-16 12:00 GLKST Niwa Łomazy (Łomazy, Sportowa 1)  
53 Twierdza Kobylany – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-10-16 12:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
54 Rogo Rogoźnica – Krzna Rzeczyca 2022-10-16 12:00 Szachy 6  

 

Kolejka 10 w dniach 23-10-2022

55 Red Sielczyk – Krzna Rzeczyca 2022-10-23 11:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
56 Huragan II Międzyrzec Podlaski – Rogo Rogoźnica 2022-10-23 11:00 KS Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski, Pszenna 3)  
57 Podlasie II Biała Podlaska – Twierdza Kobylany 2022-10-23 11:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
58 Granica Terespol – Niwa Łomazy 2022-10-23 11:00 K P Granica Terespol (Terespol, Wojska Polskiego 217)  
59 Agrosport Leśna Podlaska – GLKS Rokitno 2022-10-23 11:00 GLKST Agrosport Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Bialska 7G)  
60 Dąb Dębowa Kłoda – Olimpia Jabłoń 2022-10-23 11:00 GLZS Dąb II Dębowa Kłoda (Dębowa Kłoda 2)  

 

Kolejka 11 w dniach 30-10-2022

61 Olimpia Jabłoń – Red Sielczyk 2022-10-30 11:00 Jabłoń  
62 GLKS Rokitno – Dąb Dębowa Kłoda 2022-10-30 11:00 GLKS Rokitno (Rokitno 57)  
63 Niwa Łomazy – Agrosport Leśna Podlaska 2022-10-30 11:00 GLKST Niwa Łomazy (Łomazy, Sportowa 1)  
64 Twierdza Kobylany – Granica Terespol 2022-10-30 11:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
65 Rogo Rogoźnica – Podlasie II Biała Podlaska 2022-10-30 11:00 Szachy 6  
66 Krzna Rzeczyca – Huragan II Międzyrzec Podlaski 2022-10-30 11:00 Rzeczyca, Gościniec 74  

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.