KLASA A GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: KLASA A GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2023/2024

  1. ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
  2. BIZON JELENIEC
  3. AR-TIG HUTA DĄBROWA
  4. ABSOLWENT DOMASZEWNICA
  5. ORLĘTA II ŁUKÓW
  6. ORLĘTA GOŁASZYN
  7. START GÓZD
  8. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI
  9. POLESIE SEROKOMLA
  10. ORKAN WOJCIESZKÓW
  11. BÓR DĄBIE
  12. OLIMPIA OKRZEJA

DEKLARACJA GRY AMATORA – JEDYNY OBOWIĄZUJĄCY WZÓR – POBIERZ DOCPOBIERZ PDF

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJ – POBIERZ

ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE  –  sezon 2023/2024 – ROCZNIKI/KATEGORIE WIEKOWE – POBIERZ

Kolejka 1 w dniach 27-08-2023

1 Orlęta Gołaszyn – AR-TIG Huta Dąbrowa 2023-08-27 13:00 Boisko w Dębowicy  
2 Start Gózd – Olimpia Okrzeja 2023-08-27 16:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
3 Absolwent Domaszewnica – Bór Dąbie 2023-08-27 11:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
4 Orlęta II Łuków  – Orkan Wojcieszków 2023-08-27 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
5 Bizon Jeleniec – Armaty Stoczek Łukowski 2023-08-27 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
6 Dwernicki Stoczek Łukowski – Polesie Serokomla 2023-08-27 16:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  

 

Kolejka 2 w dniach 03-09-2023

7 AR-TIG Huta Dąbrowa – Polesie Serokomla 2023-09-03 16:00 Huta-Dąbrowa, Żytnia 16  
8 Armaty Stoczek Łukowski – Dwernicki Stoczek Łukowski 2023-09-03 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
9 Orlęta II Łuków – Bizon Jeleniec 2023-09-03 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
10 Bór Dąbie – Orkan Wojcieszków 2023-09-03 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
11 Olimpia Okrzeja – Absolwent Domaszewnica 2023-09-03 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
12 Orlęta Gołaszyn – Start Gózd 2023-09-03 13:00 Boisko w Dębowicy  

 

Kolejka 3 w dniach 10-09-2023

13 Start Gózd – AR-TIG Huta Dąbrowa 2023-09-10 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
14 Absolwent Domaszewnica – Orlęta Gołaszyn 2023-09-10 13:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
15 Olimpia Okrzeja –  Orkan Wojcieszków 2023-09-10 13:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  
16 Bizon Jeleniec – Bór Dąbie 2023-09-10 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
17 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków 2023-09-10 16:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
18 Polesie Serokomla – Armaty Stoczek Łukowski 2023-09-10 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  

 

Kolejka 4 w dniach 17-09-2023

19 AR-TIG Huta Dąbrowa – Armaty Stoczek Łukowski 2023-09-17 13:00 Huta-Dąbrowa, Żytnia 16  
20 Orlęta II Łuków – Polesie Serokomla 2023-09-17 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
21 Bór Dąbie – Dwernicki Stoczek Łukowski 2023-09-17 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
22 Olimpia Okrzeja – Bizon Jeleniec 2023-09-17 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
23 Orlęta Gołaszyn – Orkan Wojcieszków 2023-09-17 13:00 Boisko w Dębowicy  
24 Start Gózd – Absolwent Domaszewnica 2023-09-17 16:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  

 

Kolejka 5 w dniach 24-09-2023

25 Absolwent Domaszewnica – AR-TIG Huta Dąbrowa 2023-09-23 10:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
26 Start Gózd – Orkan Wojcieszków 2023-09-24 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
27 Bizon Jeleniec – Orlęta Gołaszyn 2023-09-24 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
28 Dwernicki Stoczek Łukowski – Olimpia Okrzeja 2023-11-12 12:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
29 Polesie Serokomla – Bór Dąbie 2023-09-24 16:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
30 Armaty Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków 2023-09-24 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  

 

Kolejka 6 w dniach 01-10-2023

31 AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta II Łuków 2023-10-01 13:00 Huta-Dąbrowa, Żytnia 16  
32 Bór Dąbie – Armaty Stoczek Łukowski 2023-10-01 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
33 Olimpia Okrzeja – Polesie Serokomla 2023-10-01 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
34 Orlęta Gołaszyn – Dwernicki Stoczek Łukowski 2023-10-01 16:00 Boisko w Dębowicy  
35 Start Gózd – Bizon Jeleniec 2023-10-01 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
36 Absolwent Domaszewnica – Orkan Wojcieszków 2023-10-01 13:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  

 

Kolejka 7 w dniach 08-10-2023

37 AR-TIG Huta Dąbrowa – Orkan Wojcieszków 2023-10-08 14:00 Huta-Dąbrowa, Żytnia 16  
38 Bizon Jeleniec – Absolwent Domaszewnica 2023-10-08 12:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
39 Dwernicki Stoczek Łukowski – Start Gózd 2023-10-08 15:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
40 Polesie Serokomla – Orlęta Gołaszyn 2023-10-08 12:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
41 Armaty Stoczek Łukowski – Olimpia Okrzeja 2023-10-08 12:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
42 Orlęta II Łuków – Bór Dąbie 2023-10-08 12:00 Boisko OSiR przy ul. Browarnej 63  

 

Kolejka 8 w dniach 15-10-2023

43 AR-TIG Huta Dąbrowa – Bór Dąbie 2023-10-15 12:00 Huta-Dąbrowa, Żytnia 16  
44 Olimpia Okrzeja – Orlęta II Łuków 2023-10-15 12:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
45 Orlęta Gołaszyn – Armaty Stoczek Łukowski 2023-10-15 10:00 Boisko w Dębowicy  
46 Start Gózd – Polesie Serokomla 2023-10-15 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
47 Absolwent Domaszewnica – Dwernicki Stoczek Łukowski 2023-10-15 15:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
48 Orkan Wojcieszków – Bizon Jeleniec 2023-10-15 14:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  

 

Kolejka 9 w dniach 22-10-2023

49 Bizon Jeleniec – AR-TIG Huta Dąbrowa 2023-10-22 12:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
50 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków 2023-10-22 15:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
51 Polesie Serokomla – Absolwent Domaszewnica 2023-10-22 12:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
52 Armaty Stoczek Łukowski – Start Gózd 2023-10-22 12:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
53 Orlęta II Łuków – Orlęta Gołaszyn 2023-10-22 12:00 Łuków, OSiR  Browarna 63  
54 Bór Dąbie – Olimpia Okrzeja 2023-10-22 12:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  

 

Kolejka 10 w dniach 29-10-2023

55 AR-TIG Huta Dąbrowa – Olimpia Okrzeja 2023-10-29 11:00 Huta-Dąbrowa, Żytnia 16  
56 Orlęta Gołaszyn – Bór Dąbie 2023-10-29 14:00 Boisko w Dębowicy  
57 Start Gózd – Orlęta II Łuków 2023-10-29 11:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
58 Absolwent Domaszewnica – Armaty Stoczek Łukowski 2023-10-29 11:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
59 Orkan Wojcieszków – Polesie Serokomla 2023-10-29 11:00 Gminny Stadion Sportowy (Wojcieszków, Parkowa 1)  
60 Bizon Jeleniec – Dwernicki Stoczek Łukowski 2023-10-29 11:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  

 

Kolejka 11 w dniach 05-11-2023

61 Dwernicki Stoczek Łukowski – AR-TIG Huta Dąbrowa 2023-11-05 11:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
62 Polesie Serokomla – Bizon Jeleniec 2023-11-05 14:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
63 Armaty Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków 2023-11-05 14:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
64 Orlęta II Łuków – Absolwent Domaszewnica 2023-11-05 11:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
65 Bór Dąbie – Start Gózd 2023-11-05 10:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
66 Olimpia Okrzeja – Orlęta Gołaszyn 2023-11-05 11:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Komisji Gier LZPN Oddział w Białej Podlaskiej. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Komisja Gier LZPN Oddział w Białej Podlaskiej.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.