KLASA B

KLASA B „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. TUR TURZE ROGI
  2. ORZEŁ II CZEMIERNIKI
  3. GRĘZOVIA GRĘZÓWKA
  4. WENUS OSZCZEPALIN
  5. LKS II MILANÓW
  6. AZ-BUD II KOMARÓWKA PODLASKA
  7. ORLĘTA GOŁASZYN
  8. BYSTRZYCA BORKI
  9. UNIA II ŻABIKÓW

Kolejka 1 w dniach 04-09-2022

1 Orlęta Gołaszyn – pauzuje w kolejce ____-__-__      
2 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Orzeł II Czemierniki 2022-09-04 13:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
3 Turze Rogi – Gręzovia Gręzówka 2022-09-04 13:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
4 UKS Bystrzyca Borki – Unia II Żabików 2022-09-04 16:00    
5 LKS II Milanów – Wenus Oszczepalin 2022-09-04 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  

 

Kolejka 2 w dniach 11-09-2022

6 Wenus Oszczepalin – pauzuje w kolejce ____-__-__      
7 LKS II Milanów – Unia II Żabików 2022-09-11 13:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
8 Gręzovia Gręzówka – UKS Bystrzyca Borki 2022-09-11 16:00 LZS Gręzovia Gręzówka (Gręzówka 1)  
9 Orzeł II Czemierniki – Turze Rogi 2022-09-11 13:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
10 Orlęta Gołaszyn – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2022-09-11 16:00 Gołaszyn 24  

 

Kolejka 3 w dniach 18-09-2022

11 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__      
12 Turze Rogi – Orlęta Gołaszyn 2022-09-18 13:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
13 Orzeł II Czemierniki – UKS Bystrzyca Borki 2022-09-18 16:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
14 LKS II Milanów – Gręzovia Gręzówka 2022-09-18 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
15 Wenus Oszczepalin – Unia II Żabików 2022-09-18 16:00    

 

Kolejka 4 w dniach 25-09-2022

16 Unia II Żabików – pauzuje w kolejce ____-__-__      
17 Gręzovia Gręzówka – Wenus Oszczepalin 2022-09-25 16:00 LZS Gręzovia Gręzówka (Gręzówka 1)  
18 Orzeł II Czemierniki – LKS II Milanów 2022-09-25 13:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
19 Orlęta Gołaszyn – UKS Bystrzyca Borki 2022-09-25 16:00 Gołaszyn 24  
20 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Turze Rogi 2022-09-25 13:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  

 

Kolejka 5 w dniach 02-10-2022

21 Turze Rogi – pauzuje w kolejce ____-__-__      
22 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – UKS Bystrzyca Borki 2022-10-02 16:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
23 LKS II Milanów – Orlęta Gołaszyn 2022-10-02 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
24 Orzeł II Czemierniki – Wenus Oszczepalin 2022-10-02 16:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
25 Gręzovia Gręzówka – Unia II Żabików 2022-10-02 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  

 

Kolejka 6 w dniach 09-10-2022

26 Gręzovia Gręzówka – pauzuje w kolejce ____-__-__      
27 Orzeł II Czemierniki – Unia II Żabików 2022-10-09 12:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
28 Orlęta Gołaszyn – Wenus Oszczepalin 2022-10-09 15:00 Gołaszyn 24  
29 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – LKS II Milanów 2022-10-09 12:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
30 Turze Rogi – UKS Bystrzyca Borki 2022-10-09 15:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  

 

Kolejka 7 w dniach 16-10-2022

31 UKS Bystrzyca Borki – pauzuje w kolejce ____-__-__      
32 LKS II Milanów – Turze Rogi 2022-10-16 15:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
33 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Wenus Oszczepalin 2022-10-16 15:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
34 Orlęta Gołaszyn – Unia II Żabików 2022-10-16 15:00 Gołaszyn 24  
35 Gręzovia Gręzówka – Orzeł II Czemierniki 2022-10-16 15:00 LZS Gręzovia Gręzówka (Gręzówka 1)  

 

Kolejka 8 w dniach 23-10-2022

36 Orzeł II Czemierniki – pauzuje w kolejce ____-__-__      
37 Orlęta Gołaszyn – Gręzovia Gręzówka 2022-10-23 14:00 Gołaszyn 24  
38 AZ-BUD II Komarówka Podlaska – Unia II Żabików 2022-10-23 11:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
39 Turze Rogi – Wenus Oszczepalin 2022-10-23 14:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
40 LKS II Milanów – UKS Bystrzyca Borki 2022-10-23 11:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  

 

Kolejka 9 w dniach 30-10-2022

41 LKS II Milanów – pauzuje w kolejce ____-__-__      
42 Wenus Oszczepalin – UKS Bystrzyca Borki 2022-10-30 14:00    
43 Turze Rogi – Unia II Żabików 2022-10-30 14:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
44 Gręzovia Gręzówka – AZ-BUD II Komarówka Podlaska 2022-10-30 14:00 LZS Gręzovia Gręzówka (Gręzówka 1)  
45 Orzeł II Czemierniki – Orlęta Gołaszyn 2022-10-30 11:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILLENNIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.