MŁODZIK STARSZY GRUPA I

D1 MŁODZIK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA
  2. LUTNIA PISZCZAC
  3. TYTAN WISZNICE
  4. VICTORIA PARCZEW
  5. JEDYNKA TERESPOL
  6. RED SIELCZYK
  7. TWIERDZA KOBYLANY
  8. ROGO ROGOŹNICA – Z DNIEM 30 SIERPNIA WYCOFANY ZESPÓŁ Z ROZGRYWEK
  9. CHAMPION BIAŁA PODLASKA
  10. LOBOS BIAŁA PODLASKA

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJPOBIERZ DOC/ POBIERZ PDF

Kolejka 1 w dniach 03-09-2022/04-09-2022

1 Podlasie Biała Podlaska – Jedynka Terespol 2022-09-03 9:30 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
2 PAUZA – Lutnia Piszczac        
3 Victoria Parczew – Champion Biała Podlaska 2022-09-03 10:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
4 Tytan Wisznice – Lobos Biała Podlaska 2022-09-03 17:30 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
5 Red Sielczyk – Twierdza Kobylany 2022-09-03 10:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2022/11-09-2022

6 Jedynka Terespol – Twierdza Kobylany 2022-09-10 10:00 Stadion Miejski (Terespol, Czerwonego Krzyża 26)  
7 Lobos Biała Podlaska – Red Sielczyk 2022-09-10 08:30 Pełnowymiarowe Boisko Sztuczne- Piłsudskiego 38 (Biała Podlaska, Sitnicka 38)  
8 Champion Biała Podlaska – Tytan Wisznice 2022-10-29 10:00 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)  
9 Lutnia Piszczac – Victoria Parczew 2022-09-10 10:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
10 Podlasie Biała Podlaska PAUZA        

 

Kolejka 3 w dniach 17-09-2022/18-09-2022

11 PAUZA – Jedynka Terespol        
12 Victoria Parczew – Podlasie Biała Podlaska 2022-09-17 10:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
13 Tytan Wisznice – Lutnia Piszczac 2022-09-21 17:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
14 Red Sielczyk – Champion Biała Podlaska 2022-09-17 10:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
15 Twierdza Kobylany – Lobos Biała Podlaska 2022-09-17 10:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  

 

Kolejka 4 w dniach 24-09-2022/25-09-2022

16 Jedynka Terespol – Lobos Biała Podlaska 2022-09-21 17:00 Stadion Miejski (Terespol, Czerwonego Krzyża 26)  
17 Champion Biała Podlaska – Twierdza Kobylany 2022-09-24 09:00 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)  
18 Lutnia Piszczac – Red Sielczyk 2022-09-24 10:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
19 Podlasie Biała Podlaska – Tytan Wisznice 2022-09-28 16:00 Piłsudskiego 38, boisko sztuczne  
20 PAUZA – Victoria Parczew        

 

Kolejka 5 w dniach 01-10-2022/02-10-2022

21 Victoria Parczew – Jedynka Terespol 2022-10-01 10:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
22 Tytan Wisznice PAUZA        
23 Red Sielczyk – Podlasie Biała Podlaska 2022-10-01 10:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
24 Twierdza Kobylany – Lutnia Piszczac 2022-10-01 10:00 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
25 Lobos Biała Podlaska – Champion Biała Podlaska 2022-10-01 9:00 Pełnowymiarowe Boisko Sztuczne- Piłsudskiego 38 (Biała Podlaska, Sitnicka 38)  

 

Kolejka 6 w dniach 08-10-2022/09-10-2022

26 Jedynka Terespol – Champion Biała Podlaska 2022-10-08 10:00 Stadion Miejski (Terespol, Czerwonego Krzyża 26)  
27 Lutnia Piszczac – Lobos Biała Podlaska 2022-10-08 9:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
28 Podlasie Biała Podlaska – Twierdza Kobylany 2022-10-08 10:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
29 PAUZA – Red Sielczyk        
30 Victoria Parczew – Tytan Wisznice 2022-10-08 14:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  

 

Kolejka 7 w dniach 15-10-2022/16-10-2022

31 Tytan Wisznice – Jedynka Terespol 2022-10-19 16:30 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
32 Red Sielczyk – Victoria Parczew 2022-10-15 10:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
33 Twierdza Kobylany PAUZA        
34 Lobos Biała Podlaska – Podlasie Biała Podlaska 2022-10-15 09:00 Pełnowymiarowe Boisko Sztuczne- Piłsudskiego 38 (Biała Podlaska, Sitnicka 38)  
35 Champion Biała Podlaska – Lutnia Piszczac 2022-10-15 09:00 Boisko sztuczne Państwowej Szkoły Wyższej W Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Sidorska 105)  

 

Kolejka 8 w dniach 22-10-2022/23-10-2022

36 Lutnia Piszczac – Jedynka Terespol 2022-10-24 16:30 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
37 Podlasie Biała Podlaska – Champion Biała Podlaska 2022-10-22 15:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
38 PAUZA – Lobos Biała Podlaska        
39 Victoria Parczew – Twierdza Kobylany 2022-10-27 17:30    
40 Tytan Wisznice – Red Sielczyk 2022-10-22 9:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  

 

Kolejka 9 w dniach 29-10-2022/30-10-2022

41 Red Sielczyk – Jedynka Terespol 2022-10-29 10:00 Biała Podlaska, Mariana Langiewicza 44  
42 Twierdza Kobylany – Tytan Wisznice 2022-09-08 17:15 (Kobylany, Ryszarda Kaczorowskiego 1)  
43 Lobos Biała Podlaska – Victoria Parczew 2022-11-05 9:00 Pełnowymiarowe Boisko Sztuczne- Piłsudskiego 38 (Biała Podlaska, Sitnicka 38)  
44 Champion Biała Podlaska PAUZA        
45 Lutnia Piszczac – Podlasie Biała Podlaska 2022-10-29 10:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.