ORLIK MŁODSZY

ORLIK MŁODSZY E2 – 15 ZESPOŁÓW

LZPN ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: LUTNIA PISZCZAC, LOBOS BIAŁA PODLASKA, LZS DOBRYŃ, NIWA ŁOMAZY, ORZEŁ CZEMIERNIKI, AP WISZNICE, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, VICTORIA PARCZEW, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW.

I.                 TURNIEJ: 10.09.2022 r.
A.     1. LUTNIA PISZCZAC, 2. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 3. LZS DOBRYŃ, 4. NIWA ŁOMAZY, 5. ORZEŁ CZEMIERNIKI – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B.     1. AP WISZNICE, 2. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 3. GROM KĄKOLEWNICA, 4. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 5. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AP WISZNICE /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

C.     1. AMPLUS I ŁUKÓW, 2. AMPLUS II ŁUKÓW, 3. VICTORIA PARCZEW, 4. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 5. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

II.               TURNIEJ: 17.09.2022 r.
A. 1, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 2. GROM KĄKOLEWNICA, 3. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 4. LUTNIA PISZCZAC, 5. ORZEŁ CZEMIERNIKI – GOSPODARZ DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B. 1. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 2. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 3. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 4. AMPLUS I ŁUKÓW, 5. AMPLUS II ŁUKÓW – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

C. 1. NIWA ŁOMAZY, 2. LZS DOBRYŃ, 3. AP WISZNICE, 4. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 5. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ NIWA ŁOMAZY /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

                           

III.              TURNIEJ: 01.10.2022 r.
A.     1. LZS DOBRYŃ, 2. AP WISZNICE, 3. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 4. GROM KĄKOLEWNICA, 5. ORZEŁ CZEMIERNIKI – GOSPODARZ LZS DOBRYŃ /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B.     1. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 2. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 3. AMPLUS I ŁUKÓW, 4. AMPLUS II ŁUKÓW, 5. NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

C.     1. VICTORIA PARCZEW, 2. LUTNIA PISZCZAC, 3. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 4. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 5. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

IV.             TURNIEJ: 08.10.2022 r.
A.     1. ORZEŁ CZEMIERNIKI, 2. AMPLUS I ŁUKÓW, 3. AMPLUS II ŁUKÓW, 4. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 5. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORZEŁ CZEMIERNIKI /GODZINA 12:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B.     1. DAF ORLĘTA I ŁUKÓW, 2. LZS DOBRYŃ, 3. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 4. LUTNIA PISZCZAC, 5. NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

C.     1. GROM KĄKOLEWNICA, 2. VICTORIA PARCZEW, 3. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 4. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 5. AP WISZNICE – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICA /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

V.               TURNIEJ: 22.10.2022 r.
A.     1. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 2. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 3. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 4. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 5. LZS DOBRYŃ – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/  15.10.2022 r. /sobota/ godzina 10:00
 

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B.     1. AMPLUS I ŁUKÓW, 2. AMPLUS II ŁUKÓW, 3. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 4. GROM KĄKOLEWNICA, 5. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

C.     1. AP WISZNICE, 2. LUTNIA PISZCZAC, 3. NIWA ŁOMAZY, 4 VICTORIA PARCZEW, 5. ORZEŁ CZEMIERNIKI – GOSPODARZ AP WISZNICE /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

Dokumenty do pobrania:

PROTOKÓŁ SPRAWOZDANIA Z TURNIEJU ORLIK/ŻAK – POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJ
POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

 

 

ORLIK E2

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (1+6), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

 

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1.  DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2.  SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3.  ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4.  WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl