TRAMPKARZ STARSZY

 C1 TRAMPKARZ „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. SOKÓŁ ADAMÓW
  2. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA
  3. TYTAN WISZNICE
  4. UNIA KRZYWDA
  5. ORLĘTA II ŁUKÓW – wycofał się z rozgrywek w dniu 25.10.2022 r.
  6. AR-TIG HUTA DĄBROWA
  7. GROM KĄKOLEWNICA
  8. LKS MILANÓW
  9. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJPOBIERZ DOC/ POBIERZ PDF

Kolejka 1 w dniach 10-09-2022/11-09-2022

1 Orlęta II Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__      
2 LKS Milanów – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-09-10 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
3 Podlasie II Biała Podlaska – Sokół Adamów 2022-09-10 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
4 Tytan Wisznice – Unia Krzywda 2022-09-10 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
5 Grom Kąkolewnica – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-11-12 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  

 

Kolejka 2 w dniach 17-09-2022/18-09-2022

6 AR-TIG Huta Dąbrowa – pauzuje w kolejce ____-__-__      
7 Unia Krzywda – Grom Kąkolewnica 2022-09-17 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
8 Sokół Adamów – Tytan Wisznice 2022-09-17 10:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
9 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Podlasie II Biała Podlaska 2022-09-17 13:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
10 Orlęta II Łuków – LKS Milanów 2022-09-17 15:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)  

 

Kolejka 3 w dniach 24-09-2022/25-09-2022

11 LKS Milanów – pauzuje w kolejce ____-__-__      
12 Podlasie II Biała Podlaska – Orlęta II Łuków 2022-09-24 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  
13 Tytan Wisznice – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-09-24 10:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
14 Grom Kąkolewnica – Sokół Adamów 2022-09-24 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
15 AR-TIG Huta Dąbrowa – Unia Krzywda 2022-11-03 14:30 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  

 

Kolejka 4 w dniach 01-10-2022/02-10-2022

16 Unia Krzywda – pauzuje w kolejce ____-__-__      
17 Sokół Adamów – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-10-01 10:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
18 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Grom Kąkolewnica 2022-10-01 13:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
19 Orlęta II Łuków – Tytan Wisznice 2022-10-01 13:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)  
20 LKS Milanów – Podlasie II Biała Podlaska 2022-10-01 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  

 

Kolejka 5 w dniach 08-10-2022/09-10-2022

21 Podlasie II Biała Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__      
22 Tytan Wisznice – LKS Milanów 2022-10-08 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
23 Grom Kąkolewnica – Orlęta II Łuków 2022-10-08 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
24 AR-TIG Huta Dąbrowa – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-10-08 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
25 Unia Krzywda – Sokół Adamów 2022-10-08 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  

 

Kolejka 6 w dniach 15-10-2022/16-10-2022

26 Sokół Adamów – pauzuje w kolejce ____-__-__      
27 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Unia Krzywda 2022-10-15 13:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
28 Orlęta II Łuków – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-10-15 13:00 Boisko Sportowe Turze Rogi (Turze Rogi 74B)  
29 LKS Milanów – Grom Kąkolewnica 2022-10-15 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
30 Podlasie II Biała Podlaska – Tytan Wisznice 2022-10-15 13:00 Obiekty AP TOP-54 (Biała Podlaska, Sidorska 8)  

 

Kolejka 7 w dniach 22-10-2022/23-10-2022

31 Tytan Wisznice – pauzuje w kolejce ____-__-__      
32 Grom Kąkolewnica – Podlasie II Biała Podlaska 2022-10-22 10:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
33 AR-TIG Huta Dąbrowa – LKS Milanów 2022-10-22 16:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
34 Unia Krzywda – Orlęta II Łuków        
35 Sokół Adamów – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-10-22 10:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  

 

Kolejka 8 w dniach 29-10-2022/30-10-2022

36 AZ-BUD Komarówka Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__      
37 Orlęta II Łuków – Sokół Adamów        
38 LKS Milanów – Unia Krzywda 2022-10-29 10:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
39 Podlasie II Biała Podlaska – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-11-19 13:30 boisko ze sztuczną nawierzchnią (ul. Piłsudskiego 38, Biała Podlaska)  
40 Tytan Wisznice – Grom Kąkolewnica 2022-10-29 13:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  

 

Kolejka 9 w dniach 05-11-2022/06-11-2022

41 Grom Kąkolewnica – pauzuje w kolejce ____-__-__      
42 AR-TIG Huta Dąbrowa – Tytan Wisznice 2022-11-05 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
43 Unia Krzywda – Podlasie II Biała Podlaska 2022-11-05 10:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
44 Sokół Adamów – LKS Milanów 2022-11-05 10:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
45 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Orlęta II Łuków        

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.