ŻAK MŁODSZY

F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA 2022/2023

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: PODLASIE BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, TWIERDZA KOBYLANY, VICTORIA PARCZEW, AMPLUS ŁUKÓW, DAF ORLĘTA ŁUKÓW

I.                 TURNIEJ: 10.09.2022 r.
A.     1. PODLASIE BIAŁA PODLASKA, 2. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 3. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 4. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-4

B.     1. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 2. TWIERDZA KOBYLANY, 3. VICTORIA PARCZEW, 4. AMPLUS ŁUKÓW, 5. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

II.               TURNIEJ: 17.09.2022 r.
A. 1. TWIERDZA KOBYLANY, 2. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 3. PODLASIE BIAŁA PODLASKA, 4. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 5. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ TWIERDZA KOBYLANY /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B. 1. AMPLUS ŁUKÓW, 2. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 3. VICTORIA PARCZEW, 4. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW /GODZINA 12:00/
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 1-3, 2-4,1-4

                             

III.              TURNIEJ: 24.09.2022 r.
A.     1. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 2. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 3. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, 4. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI/GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-4

B.     1. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 2. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 3. PODLASIE BIAŁA PODLASKA, 4. TWIERDZA KOBYLANY, 5. AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

IV.             TURNIEJ: 08.10.2022 r.
A.     1. VICTORIA PARCZEW, 2. PODLASIE BIAŁA PODLASKA, 3. AMPLUS ŁUKÓW, 4. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-4

B.     1. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 2. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, 3. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 4. TWIERDZA KOBYLANY, 5. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

V.               TURNIEJ: 15.10.2022 r.
A.     1. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 2. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 3. TWIERDZA KOBYLANY, 4. PODLASIE BIAŁA PODLASKA, 5. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

B.     1. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 3. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, 4. AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI /GODZINA 10:00/   

KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3,1-3, 2-4,1-4

Dokumenty do pobrania:

PROTOKÓŁ SPRAWOZDANIA Z TURNIEJU ORLIK/ŻAK – POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJ
POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

 

 

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

ŻAK F1/F2

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (1+4), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS JEDNEGO SPOTKANIA 2×10 MINUT. W PRZYPADKU TURNIEJU Z TRZEMA ZESPOŁAMI 2×15

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

a) DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE

b) SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.

c) ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl

d) WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl