Firma RED BOX z Poznania ubierała będzie sędziów z Lubelskiego ZPN

Z inicjatywy Prezesa LZPN – Zbigniewa Bartnika, poznańska firma RED BOX będzie dostawcą sprzętu sportowego marki Macron dla sędziów zrzeszonych w  Kolegium Sędziów  Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

2macron 4macron 6macron

macron

Prezes Zbigniew Bartnik wraz w członkiem Zarządu LZPN i Przewodniczącym Kolegium Sędziów naszego Związku  Andrzejem Kuśmierczykiem  w imieniu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej podpisali umowę o współpracy  marketingowo-handlowej z Prezesem Maciejem Jankowiakiem, reprezentującym RED BOX Group Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która dołączyła do grona  partnerów LZPN.

 

Firma współpracuje od kilku lat z Wielkopolskim ZPN oraz od 2021 r. ze Śląskim ZPN. Lubelski ZPN jest trzecim Wojewódzkim Związkiem, który podjął współpracę.

Lubelski Związek Piłki Nożnej

 

‘’Macron jest światowym liderem producentów sprzętu sportowego – mówi Maciej Jankowiak.
Od paru lat wprowadza akcesoria sędziowskie na rynek europejski. Od dwóch lat sędziowie
w sprzęcie Macron są widoczni na meczach rozgrywanych pod auspicjami UEFA i FIFA, a od początku tego sezonu w LaLiga w Hiszpanii. Chcemy powoli zdobywać rynek sędziów w Polsce. Współpracujemy już z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej, niedawno rozpoczęliśmy   współpracę ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej i chcemy ją rozwijać na inne Wojewódzkie Związki. Teraz doszedł do współpracy Lubelski Związek Piłki Nożnej. Cieszę się nasze rozmowy z Prezesem Zbigniewem Bartnikiem zakończyły się podpisaniem umowy. Wierzę, że sędziowie Lubelskiego  Związku Piłki Nożnej poczują się docenieni, że mają możliwość sędziowania  w sprzęcie firmy Macron – włoskiego producenta sprzętu sportowego najwyższej jakości. Rozmawialiśmy także o rozszerzeniu współpracy’’