ORLIK STARSZY

ORLIK STARSZY E1 – 22 ZESPOŁY

LZPN ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, AR-TIG HUTA DĄBROWA I, AR-TIG HUTA DĄBROWA II, AMPLUS ŁUKÓW, DAF ORLĘTA ŁUKÓW I, DAF ORLĘTA ŁUKÓW II, JEDYNKA TERESPOL, LOBOS BIAŁA PODLASKA, GLKS ROKITNO, CHAMPION BIAŁA PODLASKA I, CHAMPION BIAŁA PODLASKA II, PODLASIE BIAŁA PODLASKA I, PODLASIE BIAŁA PODLASKA II, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, KRZNA RZECZYCA, GROM KĄKOLEWNICA, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI I, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI II, LKS MILANÓW, DĄB DĘBOWA KŁODA, VICTORIA PARCZEW

I.                 TURNIEJ: 10.09.2022 r.
A.     1. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 2. AR-TIG I HUTA DĄBROWA, 3. AR-TIG II HUTA DĄBROWA, 4. AMPLUS ŁUKÓW, 5. DAF ORLĘTA I ŁUKÓW, 6. DAF ORLĘTA II ŁUKÓW – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI /GODZINA 12:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 5-6, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 1-6, 2-5, 3-6, 1-4, 3-5, 2-6, 1-5, 4-6
B.     1. JEDYNKA TERESPOL, 2. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 3. ROKITNO, 4. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 5. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL /GODZINA 12:30/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5
C.     1. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 2. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 3. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 4. KRZNA RZECZYCA, 5. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 2-5, 1-4, 3-5, 1-5,
D.     1. GROM KĄKOLEWNICA, 2. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI, 3. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI, 4. LKS MILANÓW, 5. DĄB DĘBOWA KŁODA – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICA /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

17.09.2022 R. – TURNIEJ WOLNOŚCI /PARCZEW/ – POBIERZ INFORMACJE

18.09.2022 R. – TURNIEJ WOLNOŚCI /ŁOMAZY/ – POBIERZ INFORMACJE

 

II.               TURNIEJ: 24.09.2022 r.
A. 1, DĄB DĘBOWA KŁODA, 2. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 3. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, 4. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 5. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 6. LOBOS BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ DAB DĘBOWA KŁODA /GODZINA 10:00/    
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 5-6, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 1-6, 2-5, 3-6, 1-4, 3-5, 2-6, 1-5, 4-6
B. 1. AMPLUS ŁUKÓW, 2. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 3. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI, 4. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI, 5. GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW /GODZINA 10:00/    
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5
C. 1. LKS MILANÓW, 2. JEDYNKA TERESPOL, 3. GLKS ROKITNO, 4. DAF ORLĘTA I ŁUKÓW, 5. DAF ORLĘTA II ŁUKÓW, 6. KRZNA RZECZYCA – GOSPODARZ LKS MILANÓW /GODZINA 10:00/    
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 5-6, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 1-6, 2-5, 3-6, 1-4, 3-5, 2-6, 1-5, 4-6
D. 1. AR-TIG I HUTA DĄBROWA, 2. AR-TIG II HUTA DĄBROWA, 3. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 4. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ AR-TIG HUTA DĄBROWA /GODZINA 10:00/    
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-4

                             

01.10.2022 R. – TURNIEJ WOLNOŚCI /MIĘDZYRZEC PODLASKI/ – POBIERZ INFORMACJE

 

III.              TURNIEJ: 15.10.2022 r.
A.     1. LOBOS BIAŁA PODLASKA, 2. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, 3.LKS MILANÓW, 4. AMPLUS ŁUKÓW, 5. DĄB DĘBOWA KŁODA – GOSPODARZ LOBOS BIAŁA PODLASKA /LEŚNA PODLASKA ul. BIALSKA 25 /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 2-5, 1-4, 3-5, 1-5,
B.     1. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI, 2. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI, 3. AR-TIG I HUTA DĄBROWA, 4. AR-TIG II HUTA DĄBROWA, 5. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 6. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI /GODZINA 10:00/      
1-2, 3-4, 5-6, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 1-6, 2-5, 3-6, 1-4, 3-5, 2-6, 1-5, 4-6
C.     1. KRZNA RZECZYCA, 2. JEDYNKA TERESPOL, 3. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 4. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, 5. GLKS ROKITNO – GOSPODARZ KRZNA RZECZYCA /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5
D.     1. DAF ORLĘTA I ŁUKÓW, 2. DAF ORLĘTA II ŁUKÓW, 3. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 4. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 5. GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

 

IV.             TURNIEJ: 22.10.2022 r.
A.     1. KRZNA RZECZYCA, 2. AR-TIG I HUTA DĄBROWA, 3. AR-TIG II HUTA DĄBROWA, 4. AMPLUS ŁUKÓW, 5. GROM KĄKOLEWNICA, 6. VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ KRZNA RZECZYCA /GODZINA 10:00/      
1-2, 3-4, 5-6, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 1-6, 2-5, 3-6, 1-4, 3-5, 2-6, 1-5, 4-6
B.     1. DAF ORLĘTA I ŁUKÓW, 2. DAF ORLĘTA II ŁUKÓW, 3. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 4. DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-4
C.     1. GLKS ROKITNO, 2. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI, 3. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI, 4. DĄB DĘBOWA KŁODA, 5. JEDYNKA TERESPOL, 6. LKS MILANÓW – GOSPODARZ GLKS ROKITNO /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 5-6, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 1-6, 2-5, 3-6, 1-4, 3-5, 2-6, 1-5, 4-6
D.     1. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 2. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 3. CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, 4. CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, 5. LOBOS BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/      
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

Dwernicki Stoczek Łukowski jako gospodarz rozgrywa mecze przy ul. Nowoprojektowanej 1

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

Dokumenty do pobrania:

PROTOKÓŁ SPRAWOZDANIA Z TURNIEJU ORLIK/ŻAK – POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJ
POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

 

 

ORLIK E1

WYMIARY – 50/56 – 26/30 (DOPUSZCZALNE BOISKO ORLIK)

BRAMKI – 2X5

LICZBA ZAWODNIKÓW – 7 NA BOISKU (1+6), ZMIANY POWROTNE GRA 7X7

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT LUB 1×15

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2. SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl