JUNIOR STARSZY GRUPA II

A1 JUNIOR STARSZY GRUPA II „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1. OLIMPIA OKRZEJA
  2. POLESIE SEROKOMLA
  3. SOKÓŁ ADAMÓW
  4. KUJAWIAK STANIN
  5. BÓR DĄBIE
  6. UNIA KRZYWDA
  7. ORKAN WOJCIESZKÓW

Zawodnicy urodzeni w 2007 roku mogą być uprawnieni do rozgrywek za zgodą lekarza sportowego

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJPOBIERZ DOC/ POBIERZ PDF

Orkan Wojcieszków jako gospodarz mecze rozgrywa w Serokomli

Kolejka 1 w dniach 03-09-2022/04-09-2022

1

Olimpia Okrzeja

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

2

Polesie Serokomla

– Sokół Adamów

2022-09-03

13:00

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

3

Kujawiak Stanin

– Bór Dąbie

2022-09-03

13:00

Tuchowicz 79

 

4

Unia Krzywda

– Orkan Wojcieszków

2022-09-03

13:00

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2022/11-09-2022

5

Orkan Wojcieszków

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

6

Bór Dąbie

– Unia Krzywda

2022-09-10

13:00

LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

7

Sokół Adamów

– Kujawiak Stanin

2022-09-10

13:00

LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

8

Olimpia Okrzeja

– Polesie Serokomla

2022-09-10

13:00

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

 

Kolejka 3 w dniach 17-09-2022/18-09-2022

9

Polesie Serokomla

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

10

Kujawiak Stanin

– Olimpia Okrzeja

2022-09-17

13:00

Tuchowicz 79

 

11

Unia Krzywda

– Sokół Adamów

2022-11-12

11:00

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

12

Orkan Wojcieszków

– Bór Dąbie

2022-09-17

13:00

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  

 

Kolejka 4 w dniach 24-09-2022/25-09-2022

13

Bór Dąbie

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

14

Sokół Adamów

– Orkan Wojcieszków

2022-11-19

11:00

LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

15

Olimpia Okrzeja

– Unia Krzywda

2022-09-24

13:00

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

16

Polesie Serokomla

– Kujawiak Stanin

2022-09-24

13:00

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

 

Kolejka 5 w dniach 01-10-2022/02-10-2022

17

Kujawiak Stanin

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

18

Unia Krzywda

– Polesie Serokomla

2022-10-01

13:00

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

19

Olimpia Okrzeja

– Orkan Wojcieszków

2022-10-01

13:00

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  

20

Bór Dąbie

– Sokół Adamów

2022-10-01

13:00

LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

 

Kolejka 6 w dniach 08-10-2022/09-10-2022

21

Sokół Adamów

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

22

Olimpia Okrzeja

– Bór Dąbie

2022-10-08

13:00

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

23

Polesie Serokomla

– Orkan Wojcieszków

2022-10-08

13:00

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

24

Kujawiak Stanin

– Unia Krzywda

2022-10-08

13:00

Tuchowicz 79

 

 

Kolejka 7 w dniach 15-10-2022/16-10-2022

25

Unia Krzywda

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

26

Kujawiak Stanin

– Orkan Wojcieszków

2022-10-15

13:00

Tuchowicz 79  

27

Bór Dąbie

– Polesie Serokomla

2022-10-15

13:00

LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

28

Sokół Adamów

– Olimpia Okrzeja

2022-10-15

13:00

LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

 

Kolejka 8 w dniach 22-10-2022/23-10-2022

29

Olimpia Okrzeja

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

30

Sokół Adamów

– Polesie Serokomla

2022-10-22

13:00

LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

31

Bór Dąbie

– Kujawiak Stanin

2022-10-22

13:00

LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

32

Unia Krzywda

– Orkan Wojcieszków

2022-10-22

13:00

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  

 

Kolejka 9 w dniach 29-10-2022/30-10-2022

33

Orkan Wojcieszków

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

34

Unia Krzywda

– Bór Dąbie

2022-10-29

13:00

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

35

Kujawiak Stanin

– Sokół Adamów

2022-10-29

13:00

Tuchowicz 79

 

36

Polesie Serokomla

– Olimpia Okrzeja

2022-10-29

13:00

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

 

Kolejka 10 w dniach 05-11-2022/06-11-2022

37

Polesie Serokomla

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

38

Olimpia Okrzeja

– Kujawiak Stanin

2022-11-05

13:00

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

39

Sokół Adamów

– Unia Krzywda

2022-11-05

13:00

LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

40

Bór Dąbie

– Orkan Wojcieszków

2022-11-05

13:00

LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

 

Kolejka 11 w dniach __-__-____WIOSNA 2023

41

Bór Dąbie

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

42

Orkan Wojcieszków

– Sokół Adamów

____-__-__

     

43

Unia Krzywda

– Olimpia Okrzeja

____-__-__

 

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

44

Kujawiak Stanin

– Polesie Serokomla

____-__-__

 

Tuchowicz 79

 

 

Kolejka 12 w dniach __-__-____WIOSNA 2023

45

Kujawiak Stanin

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

46

Polesie Serokomla

– Unia Krzywda

____-__-__

 

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

47

Olimpia Okrzeja

– Orkan Wojcieszków

____-__-__

 

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

48

Sokół Adamów

– Bór Dąbie

____-__-__

 

LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)

 

 

Kolejka 13 w dniach __-__-____WIOSNA 2023

49

Sokół Adamów

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

50

Bór Dąbie

– Olimpia Okrzeja

____-__-__

 

LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)

 

51

Orkan Wojcieszków

– Polesie Serokomla

____-__-__

     

52

Unia Krzywda

– Kujawiak Stanin

____-__-__

 

LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)

 

 

Kolejka 14 w dniach __-__-____WIOSNA 2023

53

Unia Krzywda

– pauzuje w kolejce

____-__-__

     

54

Kujawiak Stanin

– Orkan Wojcieszków

____-__-__

 

Tuchowicz 79

 

55

Polesie Serokomla

– Bór Dąbie

____-__-__

 

GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)

 

56

Olimpia Okrzeja

– Sokół Adamów

____-__-__

 

LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.