ŻAK STARSZY

F1 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA 2022/2023

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: LOBOS I BIAŁA PODLASKA, LOBOS II BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, ROGO ROGOŹNICA, OLIMPIA JABŁOŃ, AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, MŁODZIEŻÓWKA I RADZYŃ PODLASKI, MŁODZIEŻÓWKA II RADZYŃ PODLASKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, AMPLUS ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

I.                 TURNIEJ: 10.09.2022 r.
A.     1. LOBOS I BIAŁA PODLASKA, 2. LOBOS II BIAŁA PODLASKA, 3. JEDYNKA TERESPOL, 4. ROGO ROGOŹNICA – GOSPODARZ LOBOS BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
B.     1. OLIMPIA JABŁOŃ, 2. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, 3. MŁODZIEŻÓWKA I RADZYŃ PODLASKI, 4. MŁODZIEŻÓWKA II RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ OLIMPIA JABŁOŃ /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3 12.09./poniedziałek/ godzina 17:00
C.     1. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 2. AMPLUS ŁUKÓW, 3. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI,4. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
D.     1. CHAMPION BIAŁA PODLASKA, 2. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 3. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 4. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

 

II.               TURNIEJ: 17.09.2022 r.
A. 1. JEDYNKA TERESPOL, 2. OLIMPIA JABŁOŃ, 3. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 4. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
A. 1. ROGO ROGOŹNICA, 2. MŁODZIEŻÓWKA I RADZYŃ PODLASKI, 3. MŁODZIEŻÓWKA II RADZYŃ PODLASKI, 4. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ ROGO ROGOŹNICA /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
A. 1. AMPLUS ŁUKÓW, 2. CHAMPION BIAŁA PODLASKA, 3. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, 4. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW /GODZINA 10:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3 godzina 10:00 ul. Browarna
A. 1. LOBOS I BIAŁA PODLASKA, 2. LOBOS II BIAŁA PODLASKA, 3. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 4. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ LOBOS BIAŁA PODLASKA /GODZINA 8:30/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

                

III.              TURNIEJ: 24.09.2022 r.
A.     1. MŁODZIEŻÓWKA I RADZYŃ PODLASKI, 2. MŁODZIEŻÓWKA II RADZYŃ PODLASKI, 3. AMPLUS ŁUKÓW, 4. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – GOSPODARZ AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA/GODZINA 17:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3 26.09.2022 r.
B.     1. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, 2. LOBOS I BIAŁA PODLASKA, 3. LOBOS II BIAŁA PODLASKA, 4. JEDYNKA TERESPOL – GOSPODARZ HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
C.     1. OLIMPIA JABŁOŃ, 2. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 3. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 4. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ OLIMPIA JABŁOŃ /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
D.     1. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 2. ROGO ROGOŹNICA, 3. CHAMPION BIAŁA PODLASKA, 4. DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI /GODZINA 12:00/ KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

 

IV.             TURNIEJ: 08.10.2022 r.
A.     1. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 2. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA, 3. AMPLUS ŁUKÓW, 4. JEDYNKA TERESPOL – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
B.     1. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, 2. LOBOS I BIAŁA PODLASKA, 3. LOBOS II BIAŁA PODLASKA, 4. OLIMPIA JABŁOŃ – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 09.10. /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
C.     1. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, 2. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 3. ROGO ROGOŹNICA, 4. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 07.10. /GODZINA 16:30/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
D.     1. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 2. MŁODZIEŻÓWKA I RADZYŃ PODLASKI, 3. MŁODZIEŻÓWKA II RADZYŃ PODLASKI, 4. CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

 

V.               TURNIEJ: 15.10.2022 r.
A.     1. ROGO ROGOŹNICA, 2. JEDYNKA TERESPOL, 3. OLIMPIA JABŁOŃ, 4. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – GOSPODARZ ROGO ROGOŹNICA /GODZINA 10:00/
KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
B.     1. CHAMPION BIAŁA PODLASKA, 2. LOBOS I BIAŁA PODLASKA, 3. LOBOS II BIAŁA PODLASKA, 4. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKA /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
C.     1. AMPLUS ŁUKÓW, 2. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, 3. PODLASIE I BIAŁA PODLASKA, 4. PODLASIE II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW /GODZINA 10:00/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3
D.     1. MŁODZIEŻÓWKA I RADZYŃ PODLASKI, 2. MŁODZIEŻÓWKA II RADZYŃ PODLASKI, 3. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, 4. ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 17.10./poniedziałek//GODZINA 16:30/KOLEJNOŚĆ MECZÓW: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

Dwernicki Stoczek Łukowski jako gospodarz rozgrywa mecze przy ul. Nowoprojektowanej 1

Dokumenty do pobrania:

PROTOKÓŁ SPRAWOZDANIA Z TURNIEJU ORLIK/ŻAK – POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

DRUK PRZENIESIENIA/UPRAWNIENIA ZAWODNIKA DO WYŻSZEJ KATEGORII ROZGRYWKOWEJ
POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

 

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

ŻAK F1

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (1+4), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

 

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2.  SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl