KLASA OKRĘGOWA

 KLASA OKRĘGOWA „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

 

1. LUTNIA PISZCZAC

2. BAD BOYS ZASTAWIE

3. ORZEŁ CZEMIERNIKI

4. AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

5. TYTAN WISZNICE

6. UNIA ŻABIKÓW

7. SOKÓŁ ADAMÓW

8. ABSOLWENT DOMASZEWNICA

9. UNIA KRZYWDA

10. GROM KĄKOLEWNICA

11. ŁKS ŁAZY

12. KUJAWIAK STANIN

13. LZS DOBRYŃ

14. LKS MILANÓW

15. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

16. VICTORIA PARCZEW

 

UNIA Krzywda zastrzegła stroje domowe i wyjazdowe:

Koszulka – żółto-niebieska
Spodenki – niebieskie
Getry – niebieskie

Bramkarz:
koszulka – różowo-czarna
spodenki – czarne
getry – czarne

REGULAMIN ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2022/2023

 

Kolejka 1 w dniach 14-08-2022

1 Absolwent Domaszewnica – Sokół Adamów 2022-08-14 16:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
2 Victoria Parczew – LZS Dobryń 2022-08-14 16:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
3 Grom Kąkolewnica – Bad Boys Zastawie 2022-08-14 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
4 Lutnia Piszczac – ŁKS Łazy 2022-08-14 16:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
5 Tytan Wisznice – Kujawiak Stanin 2022-08-14 16:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
6 Orzeł Czemierniki – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-08-13 12:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
7 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Unia Żabików 2022-08-14 16:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  
8 Unia Krzywda – LKS Milanów 2022-08-14 16:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  

 

Kolejka 2 w dniach 21-08-2022

9 Sokół Adamów – LKS Milanów 2022-08-21 16:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
10 Unia Krzywda – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-08-21 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
11 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Unia Żabików 2022-08-21 16:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
12 Kujawiak Stanin – Orzeł Czemierniki 2022-08-21 16:00 Tuchowicz 79  
13 ŁKS Łazy – Tytan Wisznice 2022-08-21 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  
14 Bad Boys Zastawie – Lutnia Piszczac 2022-08-21 16:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
15 LZS Dobryń – Grom Kąkolewnica 2022-08-21 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  
16 Absolwent Domaszewnica – Victoria Parczew 2022-08-21 16:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  

 

Kolejka 3 w dniach 28-08-2022

17 Victoria Parczew – Sokół Adamów 2022-08-28 16:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
18 Grom Kąkolewnica – Absolwent Domaszewnica 2022-08-28 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
19 Lutnia Piszczac – LZS Dobryń 2022-08-28 16:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
20 Tytan Wisznice – Bad Boys Zastawie 2022-08-28 16:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
21 Orzeł Czemierniki – ŁKS Łazy 2022-08-28 16:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
22 Kujawiak Stanin – Unia Żabików 2022-08-28 16:00 Tuchowicz 79  
23 Unia Krzywda – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-08-28 16:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
24 LKS Milanów – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-08-28 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  

 

Kolejka 4 w dniach 04-09-2022

25 Sokół Adamów – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-09-04 16:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
26 AZ-BUD Komarówka Podlaska – LKS Milanów 2022-09-04 16:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
27 Kujawiak Stanin – Unia Krzywda 2022-09-04 16:00 Tuchowicz 79  
28 ŁKS Łazy – Unia Żabików 2022-09-04 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  
29 Bad Boys Zastawie – Orzeł Czemierniki 2022-09-04 16:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
30 LZS Dobryń – Tytan Wisznice 2022-09-04 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  
31 Absolwent Domaszewnica – Lutnia Piszczac 2022-09-04 16:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
32 Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica 2022-09-04 16:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  

 

Kolejka 5 w dniach 11-09-2022

33 Grom Kąkolewnica – Sokół Adamów 2022-09-11 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
34 Lutnia Piszczac – Victoria Parczew 2022-09-11 16:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
35 Tytan Wisznice – Absolwent Domaszewnica 2022-09-11 16:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
36 Orzeł Czemierniki – LZS Dobryń 2022-09-11 16:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
37 Bad Boys Zastawie – Unia Żabików 2022-09-11 16:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
38 Unia Krzywda – ŁKS Łazy 2022-09-11 16:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
39 LKS Milanów – Kujawiak Stanin 2022-09-11 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
40 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-09-11 16:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  

 

Kolejka 6 w dniach 18-09-2022

41 Sokół Adamów – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-09-18 16:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
42 Kujawiak Stanin – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-09-18 16:00 Tuchowicz 79  
43 ŁKS Łazy – LKS Milanów 2022-09-18 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  
44 Bad Boys Zastawie – Unia Krzywda 2022-09-18 16:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
45 LZS Dobryń – Unia Żabików 2022-09-18 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  
46 Absolwent Domaszewnica – Orzeł Czemierniki 2022-09-18 16:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
47 Victoria Parczew – Tytan Wisznice 2022-09-18 16:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
48 Grom Kąkolewnica – Lutnia Piszczac 2022-09-18 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  

 

Kolejka 7 w dniach 25-09-2022

49 Lutnia Piszczac – Sokół Adamów 2022-09-25 16:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
50 Tytan Wisznice – Grom Kąkolewnica 2022-09-25 16:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
51 Orzeł Czemierniki – Victoria Parczew 2022-09-25 16:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
52 Absolwent Domaszewnica – Unia Żabików 2022-09-25 16:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
53 Unia Krzywda – LZS Dobryń 2022-09-25 16:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
54 LKS Milanów – Bad Boys Zastawie 2022-09-25 16:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
55 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – ŁKS Łazy 2022-09-25 16:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  
56 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Kujawiak Stanin 2022-09-25 16:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  

 

Kolejka 8 w dniach 02-10-2022

57 Sokół Adamów – Kujawiak Stanin 2022-10-02 16:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
58 ŁKS Łazy – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-10-02 16:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  
59 Bad Boys Zastawie – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-10-02 16:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
60 LZS Dobryń – LKS Milanów 2022-10-02 16:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  
61 Absolwent Domaszewnica – Unia Krzywda 2022-10-02 16:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
62 Victoria Parczew – Unia Żabików 2022-10-02 16:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
63 Grom Kąkolewnica – Orzeł Czemierniki 2022-10-02 16:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
64 Lutnia Piszczac – Tytan Wisznice 2022-10-02 16:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  

 

Kolejka 9 w dniach 09-10-2022

65 Tytan Wisznice – Sokół Adamów 2022-10-09 15:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
66 Orzeł Czemierniki – Lutnia Piszczac 2022-10-09 15:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
67 Grom Kąkolewnica – Unia Żabików 2022-10-09 15:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
68 Unia Krzywda – Victoria Parczew 2022-10-09 15:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
69 LKS Milanów – Absolwent Domaszewnica 2022-10-09 15:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
70 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – LZS Dobryń 2022-10-09 15:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  
71 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Bad Boys Zastawie 2022-10-09 15:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
72 Kujawiak Stanin – ŁKS Łazy 2022-10-09 15:00 Tuchowicz 79  

 

Kolejka 10 w dniach 16-10-2022

73 Sokół Adamów – ŁKS Łazy 2022-10-16 15:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
74 Bad Boys Zastawie – Kujawiak Stanin 2022-10-16 15:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
75 LZS Dobryń – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-10-16 15:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  
76 Absolwent Domaszewnica – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-10-16 15:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
77 Victoria Parczew – LKS Milanów 2022-10-16 15:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
78 Grom Kąkolewnica – Unia Krzywda 2022-10-16 15:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
79 Lutnia Piszczac – Unia Żabików 2022-10-16 15:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
80 Tytan Wisznice – Orzeł Czemierniki 2022-10-16 15:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  

 

Kolejka 11 w dniach 23-10-2022

81 Orzeł Czemierniki – Sokół Adamów 2022-10-23 14:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
82 Tytan Wisznice – Unia Żabików 2022-10-23 14:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
83 Unia Krzywda – Lutnia Piszczac 2022-10-23 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
84 LKS Milanów – Grom Kąkolewnica 2022-10-23 14:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
85 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Victoria Parczew 2022-10-23 14:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  
86 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Absolwent Domaszewnica 2022-10-23 14:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
87 Kujawiak Stanin – LZS Dobryń 2022-10-23 14:00 Tuchowicz 79  
88 ŁKS Łazy – Bad Boys Zastawie 2022-10-23 14:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  

 

Kolejka 12 w dniach 30-10-2022

89 Sokół Adamów – Bad Boys Zastawie 2022-10-30 14:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
90 LZS Dobryń – ŁKS Łazy 2022-10-30 14:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  
91 Absolwent Domaszewnica – Kujawiak Stanin 2022-10-30 14:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
92 Victoria Parczew – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-10-30 14:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
93 Grom Kąkolewnica – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-10-30 14:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
94 Lutnia Piszczac – LKS Milanów 2022-10-30 14:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
95 Tytan Wisznice – Unia Krzywda 2022-10-30 14:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
96 Orzeł Czemierniki – Unia Żabików 2022-10-30 14:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  

 

Kolejka 13 w dniach 06-11-2022

97 Sokół Adamów – Unia Żabików 2022-11-06 14:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
98 Unia Krzywda – Orzeł Czemierniki 2022-11-06 14:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
99 LKS Milanów – Tytan Wisznice 2022-11-06 14:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
100 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Lutnia Piszczac 2022-11-06 14:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  
101 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Grom Kąkolewnica 2022-11-06 14:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
102 Kujawiak Stanin – Victoria Parczew 2022-11-06 14:00 Tuchowicz 79  
103 ŁKS Łazy – Absolwent Domaszewnica 2022-11-06 14:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  
104 Bad Boys Zastawie – LZS Dobryń 2022-11-06 14:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  

 

Kolejka 14 w dniach 11-11-2022

105 Sokół Adamów – LZS Dobryń 2022-11-11 11:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
106 Absolwent Domaszewnica – Bad Boys Zastawie 2022-11-11 11:00 WÓLKA ŚWIĄTKOWA (Wólka Świątkowa 21)  
107 Victoria Parczew – ŁKS Łazy 2022-11-11 11:00 MOSiR Parczew (Parczew, Aleje Jana Pawła II 1)  
108 Grom Kąkolewnica – Kujawiak Stanin 2022-11-11 11:00 KS „GROM” KĄKOLEWNICA (Kąkolewnica, Lubelska 16)  
109 Lutnia Piszczac – AZ-BUD Komarówka Podlaska 2022-11-11 11:00 GLKS Lutnia Piszczac (Piszczac, Cmentarna 20)  
110 Tytan Wisznice – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 2022-11-11 11:00 GLKST Tytan Wisznice (Wisznice, Polna 11)  
111 Orzeł Czemierniki – LKS Milanów 2022-11-11 11:00 LKS Orzeł Czemierniki (Czemierniki, Kocka 45)  
112 Unia Krzywda – Unia Żabików 2022-11-11 11:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  

 

Kolejka 15 w dniach 13-11-2022

113 Unia Krzywda – Sokół Adamów 2022-11-13 13:00 LKS Unia Krzywda (Krzywda, Osiedlowa 46)  
114 LKS Milanów – Unia Żabików 2022-11-13 13:00 LKS Milanów (Milanów, Szkolna 1)  
115 Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Orzeł Czemierniki 2022-11-13 13:00 Radzyń Podlaski, Warszawska 77  
116 AZ-BUD Komarówka Podlaska – Tytan Wisznice 2022-11-13 13:00 AZ-BUD ARENA (Komarówka Podlaska, Lubelska 31 a)  
117 Kujawiak Stanin – Lutnia Piszczac 2022-11-13 13:00 Tuchowicz 79  
118 ŁKS Łazy – Grom Kąkolewnica 2022-11-13 13:00 ŁKS Łazy (Łazy 204)  
119 Bad Boys Zastawie – Victoria Parczew 2022-11-13 13:00 TUR TURZE ROGI (Turze Rogi 74)  
120 LZS Dobryń – Absolwent Domaszewnica 2022-11-13 13:00 LZS Dobryń (Dobryń Duży 142)  

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPNKONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.