PIŁKARSKI PIKNIK POD PATRONATEM PREZESA LUBELSKIEGO ZPN – ORLIK STARSZY – MIĘDZYRZEC PODLASKI 19.06.2021 r.

19.06.2021 r. /sobota/ godzina 10:00 – na Boiskach Piłkarskich MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim odbywał się Piknik Piłkarski Pod Patronatem Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej organizowany przez LZPN Oddział w Białej Podlaskiej w kategorii ORLIK STARSZY E1 rocznik 2010 i młodsi.
Wzorowo przygotowanie boisk oraz poczęstunku to wielka zasługa Dyrektora MOSiR Międzyrzec Podlaski wraz z pracownikami.
Piknik wspólnie otworzyli: Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Międzyrzecu Podlaskim – Andrzej Mironiuk, Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN – Paweł Dzięgiel, Członek Zarządu LZPN – Witold Wójtowicz, Zawodniczka Ekstraligowego Zespołu Czarni Sosnowiec – Agnieszka Jędrzejewicz oraz organizator – Michał Tusz
Drużyny biorące udział: JEDYNKA TERESPOL, RED SIELCZYK, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, VICTORIA I PARCZEW, VICTORIA II PARCZEW, CHAMPION I BIAŁA PODLASKA, CHAMPION II BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, GROM KĄKOLEWNICA, ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, AMPLUS ŁUKÓW, HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI, KRZNA I RZECZYCA, KRZNA II RZECZYCA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW
Piknik rozgrywano w dwóch rundach i podzielono na 4 grupy po 5 zespołów. Mecze w grupie grano każdy z każdym x12 minut – gwarantowane 8 meczów dla każdego zespołu.
Mecze toczyły się zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży piłkarskiej w Polsce” bez klasyfikacji (wyników i tabel).
Każdy zespół za udział otrzymał pamiątkowy puchar i dyplom, a trenerzy kalendarze, upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta w Międzyrzecu Podlaskim i suplementy Narodowego Modelu Gry PZPN.
Nagrody indywidualne:
NAJLEPSZY ZAWODNIK – NIKODEM URBANIUK (HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)
NAJLEPSZY ZAWODNIK – ANTONI BANASZEK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA – PAULINA SITKOWSKA (GROM KĄKOLEWNICA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – IGOR SZCZYGIELSKI (AMPLUS ŁUKÓW)