MECZE HUMMEL IV LIGI BĘDĄ TRANSMITOWANE NA NASZYM KANALE YOUTUBE

Lubelski Związek Piłki Nożnej rozpocznie we wrześniu br. współpracę z firmą, która umożliwi  transmisję wybranego spotkania kolejki hummel IV ligi na kanale YouTube. To nieoceniona szansa dla  klubów, które dzięki temu zyskają większą rozpoznawalność i dotarcie do szerszej grupy sympatyków, a także do potencjalnych sponsorów.

Trwają decydujące rozmowy z dwoma firmami/podmiotami.

To będzie kolejny krok w promocji piłki nożnej w regionie. Transmisje meczów na platformie YouTube pozwolą nam dotrzeć do sympatyków piłki nożnej  w sposób, który wcześniej nie był stosowany. To ważny krok w rozwoju naszych rozgrywek, który z pewnością przyczyni się do wzrostu ich prestiżu – ocenia  Zbigniew Bartnik, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

O szczegółach transmisji oraz innych projektach Lubelskiego Związku Piłki Nożnej będziemy informować na bieżąco. Bądźcie z nami w tej ekscytującej piłkarskiej przygodzie!

Dla klubów IV ligi, które realizują zobowiązania  organizacyjno – sportowe związane z projektem hummel IV liga  w s. 2023/2024  Związek zakupi w br. kamery i statywy. Sprzęt do nagrywania meczów zostanie użyczony klubom, na zasadach jak w III lidze, rozgrywek prowadzonych przez PZPN. Drużyny utrzymujące się w IV lidze wykorzystywać będą sprzęt w kolejnych sezonach, a drużyny spadające do danej klasy Okręgowej przekazują kamerę i statyw drużynom awansującym do IV ligi.

W zależności od rozwoju projektu transmisji meczu/meczów hummel IV ligi, kolejne plany
Związku to rozpoczęcie przygotowań do realizacji Magazynu hummel IV ligi. Program będzie dostarczać kibicom jeszcze więcej treści związanych z ligą, w tym wywiady, analizy i ciekawostki z poszczególnych meczów.

Jednocześnie przypominamy iż, jedyny oficjalny profil Lubelskiego Związku Piłki Nożnej na Facebooku prowadzony przez Biuro Prasowe LZPN w Lublinie jest dostępny pod tym adresem.

Gorąco zachęcamy do kliknięcia przycisku „Lubię to”, aby nie przegapić najnowszych informacji. Widget przekierowujący do profilu znajduje się także po prawej stronie na www.lzpn.pl.

Biuro Prasowe LZPN