BILETY NA MECZ TOWARZYSKI POLSKA – ŁOTWA

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz towarzyski: Polska – Łotwa. Mecz odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dnia 21 listopada 2023 roku (wtorek), godz. 20:45. Zainteresowani mogą składać zamówienia na bilety wg podanej poniżej informacji.

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej  może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety.

Lublin (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 10 powiatów lubelskich): 63 bilety

Oddział LZPN w Białej Podlaskiej (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów bialskopodlaskich): 45 biletów

Oddział LZPN w Chełmie (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 4 powiatów chełmskich): 40 biletów

Oddział LZPN w Zamościu (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów zamojskich): 52 bilety

Bilety wg decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:

Kategoria I – 90 PLN

Kategoria II – 70 PLN

Kategoria III – 50 PLN

Zgłoszenia w załączonej tabelce – wyłącznie w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: bilety@lzpn.pl

ZGŁOSZENIE w tabelce w koniecznym formacie/wersja CSV   powinno zawierać dodatkowo: kontakt tel. i adres skrzynki do jednej upoważnionej osoby z grupy. Przy zamówieniu w tabelce można wpisać osoby ponad ustalony limit – jako rezerwowe (oznaczając R), które otrzymają bilet, przy mniejszym zainteresowaniu środowiska z ustalonej puli 200 biletów dla każdego Woj. ZPN.

Termin przesłania zgłoszeń: do 03.10.2023 r. (wtorek), godz. 12:00. Bilety będą do odebrania w biurze LZPN w Lublinie i Oddziałach LZPN – Biała Podlaska, Chełm, Zamość lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową.

Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców rozpocznie się 12.10.2023 roku.

Płatność za bilety dokonywana będzie na konto LZPN podane na stronie, po zwrotnej informacji do zainteresowanego o przyjęciu zamówienia. Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje prosimy kierować na adres bilety@lzpn.pl lub tel. 607-357-517.

Załącznik – tabelka na bilety – wersja CSV – POBIERZ

Lubelski Związek Piłki Nożnej