I RUNDA – 02.08.2020r. /niedziela/
- UNIA II ŻABIKÓW – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 1:6
- KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – OLIMPIA JABŁOŃ 5:1
- LUTNIA II PISZCZAC – OKS BIAŁA PODLASKA 2:4
- ORLĘTA II ŁUKÓW – ORLĘTA GOŁASZYN 2:1
- KUJAWIAK STANIN – BIZON II JELENIEC 3:1
- ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI 8:0
- TUR TURZE ROGI – WENUS OSZCZEPALIN 5:2
- ORZEŁ ZALESIE – WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA 3:0 walkower (Wóldom nie stawił na spotkanie)
- TWIERDZA KOBYLANY – LZS DOBRYŃ 0:6
- ROKITNO – AGROSPORT LEŚNA PODLASKA 2:2 (rz.k. 6:5)
- OLIMPIA OKRZEJA – AR-TIG I HUTA DĄBROWA 3:4
- ORKAN WOJCIESZKÓW – BÓR DĄBIE 1:1 (rz.k. 5:4)
- ABSOLWENT DOMASZEWNICA – BAD BOYS ZASTAWIE 3:0 walkower (nieuprawnieni zawodnicy)
- AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – ORZEŁ CZEMIERNIKI 2:0
- JANOWIA JANÓW PODLASKI – NIWA ŁOMAZY odwołany – 0:3 walkower
- VICTORIA PARCZEW – UNIA I ŻABIKÓW 1:2
- POLESIE SEROKOMLA – SOKÓŁ ADAMÓW 2:4
- PERŁA SŁAWATYCZE – TYTAN WISZNICE 0:8
- ULKS DĘBOWICA – ŁKS ŁAZY 1:5
- RED SIELCZYK – MKS ROGO ROGOŹNICA 1:3
- DĄB DĘBOWA KŁODA – LKS MILANÓW 3:5
- START GÓZD – UNIA KRZYWDA 0:1
- KRZNA RZECZYCA – GROM KĄKOLEWNICA 0:0 (rz.k. 5:4)
- AR-TIG II HUTA DĄBROWA – wolny los
II RUNDA – 09.08.2020r. /niedziela/ godzina 17:00
- AR-TIG II HUTA DĄBROWA – ORZEŁ ZALESIE 0:3 walkower
- ORLĘTA II ŁUKÓW – ORKAN WOJCIESZKÓW 1:0
- TUR TURZE ROGI – ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI 1:7
- KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI 5:3
- ROKITNO – OKS BIAŁA PODLASKA 3:7
- KUJAWIAK STANIN – AR-TIG I HUTA DĄBROWA 1:1 (rz.k. 5:4
- KRZNA RZECZYCA – LKS MILANÓW 3:4
- LZS DOBRYŃ – NIWA ŁOMAZY 6:1
- ABSOLWENT DOMASZEWNICA – ŁKS ŁAZY 2:3
- AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – TYTAN WISZNICE 1:5
- UNIA I ŻABIKÓW – MKS ROGO ROGOŹNICA 0:0 (rz.k. 4:5)
- UNIA KRZYWDA – SOKÓŁ ADAMÓW 1:1 (rz.k. 4:2)
III RUNDA – 02.09.2020r. /środa/ godzina 16:30
- ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – ORZEŁ ZALESIE 5:1
- KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – MKS ROGO ROGOŹNICA 3:2
- ORLĘTA II ŁUKÓW – KUJAWIAK STANIN 1:1 (rz.k.: 7:6)
- UNIA KRZYWDA – ŁKS ŁAZY 3:0 walkower
- TYTAN WISZNICE – LKS MILANÓW 4:4 (rz.k.: 6:5)
- LZS DOBRYŃ – OKS BIAŁA PODLASKA – 0:3 walkower
IV RUNDA – 09.09.2020R. /środa/ godzina 16:30
- TYTAN WISZNICE – LUTNIA PISZCZAC 1:3
- UNIA KRZYWDA – BIZON JELENIEC 3:3 (rz.k.: 5:4)
- KS MOSIR HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – OKS BIAŁA PODLASKA 2:2 (rz.k.: 3:4)
- ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI – ORLĘTA II ŁUKÓW 0:4
1/4 FINAŁU – 07.10.2020 r. /środa/ godzina 15:45
- Unia Krzywda – Orlęta I Łuków 0:3
- KS Mosir Huragan Międzyrzec Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 2:2 (rz.k.: 8:7)
- Orlęta II Łuków – OKS Biała Podlaska 1:2
- Lutnia Piszczac – Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2
1/2 FINAŁU – 07.04.2021 r. /środa/ godzina 16:30
- ŁKS Orlęta Łuków – LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:4 (rz.k. 4:5)
- KS MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski – OKS Biała Podlaska 3:0
FINAŁ – 12.05.2021 r. /środa/ godzina 17:00 – Międzyrzec Podlaski
KS MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski – LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski