XVIII HALOWE MISTRZOSTWA
OKRĘGU GRUP MŁODZIEŻOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ
SEZON 2015/2016 zakończone
WYNIKI
21.02.2016 r. Biała Podlaska rocznik 2001 i młodsi „Trampkarz Starszy”
VI Memoriał im. Władysława Wójcickiego
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | TOP I | TOP II | Orlęta Łuków | Huta Dąbrowa | Unia Krzywda | Huragan | Wenus Ośzczepalin | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | TOP I | x | 5:0 | 0:2 | 3:0 | 6:0 | 0:2 | 9:0 | 12 | 23-4 | I |
2 | TOP II | 0:5 | x | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 1:0 | 12 | 7 -8 | II |
3 | Orlęta Łuków | 2:0 | 0:2 | x | 2:1 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 11 | 8 – 5 | III |
4 | Huta Dąbrowa | 0:3 | 1:2 | 1:2 | x | 2:2 | 1:0 | 0:3 | 5 | 5-12 | VI |
5 | Unia Krzywda | 0:6 | 2:0 | 0:2 | 2:2 | x | 1:1 | 2:0 | 8 | 7-11 | V |
6 | Huragan | 2:0 | 0:2 | 1:1 | 0:1 | 1:1 | x | 8:0 | 8 | 12-5 | IV |
7 | Wenus Ośzczepalin | 0:9 | 0:1 | 1:1 | 3:0 | 0:2 | 0:8 | x | 4 | 4-21 | VII |
Najlepszy bramkarz: Michał Charczuk (Huragan Miedzyrzec)
Najlepszy zawodnik: Jakub Machnio(Orlęta Łuków)
Król strzelców: Vitalij Tabalov (AP TOP 540
13.02.2016 r. Terespol rocznik 1999 i młodsi „Junior Młodszy”
IV Memoriał im. Antoniego Sosnowskiego
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Granica I
Terespol |
Huragan II | Lutnia
Piszczac |
Otrlęta
Łuków |
Milanów | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Granica I
Terespol |
x | 5:0 | 2:0 | 1:1 | 2:1 | 10 | 10 -2 | I |
2 | Huragan II | 0:5 | x | 0:6 | 1:4 | 2:4 | 0 | 3 -19 | V |
3 | Lutnia
Piszczac |
0:2 | 6:0 | x | 0:0 | 3:1 | 7 | 9 – 1 | III |
4 | Orlęta
Łuków |
1:1 | 4:1 | 0:0 | x | 5:0 | 8 | 10 – 2 | II |
5 | Milanów | 1:2 | 4:2 | 1:3 | 0:5 | x | 3 | 6- 12 | IV |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Granica II | Huragan I | Unia
Krzywda |
Niwa
Łomazy |
Victoria
parczew |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Granica II | x | 0:1 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | 1 | 1- 6 | V |
2 | Huragan I | 1:0 | x | 0:2 | 0:1 | 1:3 | 3 | 2 -6 | IV |
3 | Unia Krzywda | 1:1 | 2:0 | x | 1:0 | 1:0 | 10 | 5- 1 | I |
4 | Niwa
Łomazy |
2:0 | 1:0 | 0:1 | x | 1:0 | 9 | 4- 1 | II |
5 | Victoria
Parczew |
2:0 | 3:1 | 0:1 | 0:1 | x | 6 | 5-3 | III |
Mecze półfinałowe:
Granica I – Niwa Łomazy 2:0
Unia Krzywda – Orlęta Łuków 0:2
Mecz o III miejsce: Unia Krzywda – Niwa Łomazy 0:3
Mecz o I miejsce: Granica Terespol – Orlęta Łuków 0:0 (karne 2:3)
Najlepszy bramkarz: Cezary Miszta (Orlęta Łuków)
Najlepszy zawodnik: Mikołaj Lewkowicz (Niwa Łomazy)
Król strzelców: Kamil Mackiewicz (Granica Terespol
07.02.2016 r. Kąkolewnica rocznik 2006 i młodszi „Orlik Młodszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | AMPLUS I | Grom
Kąkolewnica II |
Huragan I | DAF II | TOP 54 I | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AMPLUS I | x | 3:0 | 0:0 | 1:0 | 3:0 | 10 | 7 – 0 | I |
2 | Grom
Kąkolewnica II |
0:3 | x | 0:1 | 0:1 | 0:0 | 1 | 0 -5 | V |
3 | Huragan I | 0:0 | 1:0 | x | 0:2 | 1:1 | 5 | 2 – 3 | III |
4 | DAF II | 0:1 | 1:0 | 2:0 | x | 0:1 | 6 | 3 – 2 | II |
5 | TOP 54 I | 0:3 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | x | 5 | 2- 4 | IV |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | AMPLUS II | Grom
Kąkolewnica I |
Huragan II | DAF I | Kujawiak
Stanin |
TOP II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AMPLUS II | x | 1:1 | 3:0 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 6 | 6- 4 | III |
2 | Grom
Kąkolewnica I |
1:1 | x | 2:0 | 2:3 | 0:0 | 0:3 | 5 | 5 -7 | IV |
3 | Huragan II | 0:3 | 0:2 | x | 0:8 | 0:2 | 0:7 | 0 | 0- 22 | VI |
4 | DAF I | 1:0 | 3:2 | 8:0 | x | 2:0 | 0:1 | 12 | 14- 3 | II |
5 | Kujawiak
Stanin |
1:1 | 0:0 | 2:0 | 0:2 | x | 0:2 | 5 | 3-5 | V |
6 | TOP II | 1:1 | 3:0 | 7:0 | 1:0 | 2:0 | x | 13 | 14-1 | I |
Mecze półfinałowe:
AMPLUS I – DAF I 1:2
AP TOP II – DAF II 0:0 (karne 0:2)
Mecz o III miejsce: AMPLUS I – TOP II 1:2
Mecz o I miejsce: DAF I – DAF II 3:0
Najlepszy bramkarz: Adrian Kozłowski (DAF II)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Szczepaniak (AMPLUS Łuków)
Król strzelców: Marcin Sawczuk (AP TOP 54 II)
06.02.2016 r. Terespol rocznik 2004 i młodsi „Młodzik Młodszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | TOP II | Granica
Terespol |
Huragan I | Krzywda | AMPLUS
Łuków |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | TOP II | x | 2:0 | 2:0 | 0:1 | 0:0 | 7 | 4 – 1 | I |
2 | Granica
Terespol |
0:2 | x | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 7 | 4 -3 | III |
3 | Huragan I | 0:2 | 0:2 | x | 0:2 | 0:2 | 0 | 0 – 8 | V |
4 | Krzywda | 1:0 | 0:1 | 2:0 | x | 0:0 | 7 | 3 – 1 | II |
5 | AMPLUS
Łuków |
0:0 | 1:1 | 2:0 | 0:0 | x | 6 | 3- 1 | IV |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | TOP I | TOP III | Grom
Kąkolewnica |
Huragan II | DAF
Łuków |
Lutnia
Piszczac |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | TOP I | x | 3:2 | 5:0 | 1:1 | 3:0 | 5:0 | 13 | 17- 3 | I |
2 | TOP III | 2:3 | x | 1:1 | 0:1 | 0:1 | 3:0 | 4 | 6 – 6 | V |
3 | Grom
Kąkolewnica |
0:5 | 1:1 | x | 0:0 | 2:1 | 0:1 | 5 | 3- 8 | IV |
4 | Huragan II | 1:1 | 1:0 | 0:0 | x | 0:1 | 2:1 | 8 | 4- 3 | III |
5 | DAF
Łuków |
0:3 | 1:0 | 1:2 | 1:0 | x | 2:0 | 9 | 5-5 | II |
6 | Lutnia
Piszczac |
0:5 | 0:3 | 1:0 | 1:2 | 0:2 | x | 3 | 2-12 | VI |
Mecze półfinałowe:
DAF IŁuków – AP TOP 54 II 0:3
AP TOP I – Unia Krzywda 3:0
Mecz o III miejsce: DAF Łuków – Unia krzywda 2:0
Mecz o I miejsce: AP TOP 54 I – AP TOP II 1:0
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Klej (AP TOP 54 I )
Najlepszy zawodnik:Bartłomiej Kucharski (DAF Łuków)
Król strzelców: Erwin Bahonko (AP TOP 54)
30.01.2016 r. Międzyrzec Podlaski rocznik 2007 „Żak”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan II | DAF I | AP TOP II | Orlęta I Radzyń | Grom Kąkolewnica II | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan II | x | 0:3 | 0:2 | 0:1 | 2:0 | 3 | 2 – 6 | IV |
2 | DAF I | 3:0 | x | 0:0 | 4:0 | 3:1 | 10 | 10 -1 | I |
3 | AP TOP II | 2:0 | 0:0 | x | 0:0 | 4:1 | 8 | 6 – 1 | II |
4 | Orlęta I Radzyń | 1:0 | 0:4 | 0:0 | x | 1:0 | 7 | 2 – 4 | III |
5 | Grom Kąkolewnica II | 0:2 | 1:3 | 1:4 | 0:1 | x | 0 | 2- 10 | V |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan I | DAF II | AP TOP I | Orlęta
Radzyń II |
Grom
Kąkolewnica I |
AMPLUS
Łuków |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan I | x | 0:0 | 0:2 | 2:0 | 1:4 | 5:0 | 7 | 8 – 6 | III |
2 | DAF II | 0:0 | x | 1:1 | 3:1 | 0:2 | 2:2 | 6 | 6 – 6 | IV |
3 | AP TOP I | 2:0 | 1:1 | x | 1:0 | 0:3 | 6:1 | 10 | 10- 5 | II |
4 | Orlęta
Radzyń II |
0:2 | 1:3 | 0:1 | x | 0:4 | 1:3 | 0 | 2- 13 | VI |
5 | Grom
Kąkolewnica I |
4:1 | 2:0 | 3:1 | 4:0 | x | 2:0 | 15 | 15-1 | I |
6 | AMPLUS
Łuków
|
0:5 | 2:2 | 1:6 | 3:1 | 0:2 | x | 4 | 6-16 | V |
Mecze półfinałowe:
DAF I Łuków – AP TOP 54 I 0:0 (karne 2:3)
Grom I Kąkolewnica – AP TOP 54 II 2:1
Mecz o III miejsce: DAF I Łuków – AP TOP 54 II 3:0
Mecz o I miejsce: AP TOP 54 I – Grom Kąkolewnica I 1:3
Najlepszy bramkarz: Oliwier Wójcicki (DAF I Łuków)
Najlepszy zawodnik: Natan Piotrowicz (AP TOP 54 I)
Król strzelców: Szymon Dobrowolski (Grom Kąkolewnica I 10 bramek)
23.01.2016 r. Łuków rocznik 1997 „Junior starszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlęta I
Łuków |
AP TOP II | ŁKS
Łazy |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlęta I
Łuków |
x | 3:3 | 6:0 | 4 | 9 – 3 | II |
2 | AP TOP II | 3:3 | x | 10:0 | 4 | 13 – 3 | I |
3 | ŁKS
Łazy |
0:6 | 0:10 | x | 0 | 0 – 16 | III |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Orlęta
Radzyń |
Orlęta II
Łuków |
Niwa Łomazy | Unia
Krzywda |
Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Orlęta
Radzyń |
x | 2:7 | 2:2 | 3:1 | 4 | 7 – 10 | II |
2 | Orlęta Łuków II | 7:2 | x | 4:2 | 4:2 | 9 | 15 – 6 | I |
3 | Niwa Łomazy | 2:2 | 2:4 | x | 2:4 | 1 | 6 – 10 | IV |
4 | Unia
Krzywda |
1:3 | 2:4 | 4:2 | x | 3 | 7 – 9 | III |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | AP TOP I | Huragan | Start
Gózd |
Milanów | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | AP TOP I | x | 4:1 | 5:1 | 4:1 | 9 | 13 – 3 | I |
2 | Huragan | 1:4 | x | 1:2 | 2:4 | 0 | 4 – 10 | IV |
3 | Start
Gózd |
1:5 | 2:1 | x | 3:4 | 3 | 6 – 10 | III |
4 | Milanów | 1:2 | 4:2 | 4:3 | x | 6 | 9 – 9 | II |
Mecze półfinałowe:
AP TOP 54 II -Orleta II Łuków 0:2
AP TOP 54 I – Orlęta I Łuków 2:3
Mecz o III miejsce: AP TOP 54 II – AP TOP 54 II 2:2 (karne 3:2)
Mecz o I miejsce: Orlęta II Łuków – Orlęta I Łuków 5:3
Najlepszy bramkarz: Piotr Wojtaszak (Orlęta II Łuków)
Najlepszy zawodnik: Maciej Oleszczuk (AP TOP 54 II)
Król strzelców: Sebastian Sowisz (Orlęta II Łuków 7 bramek)
16.01.2016 r. Łuków rocznik 2002 „Trampkarz młodszy”
Grupa I
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan I | AP TOP I | Orlęta I
Radzyń |
Milanów | ART-TIG Huta | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan I | x | 1:1 | 2:5 | 1:1 | 2:0 | 5 | 6 – 7 | IV |
2 | AP TOP I | 1:1 | x | 0:3 | 3:1 | 7:1 | 7 | 11 – 6 | II |
3 | Orlęta I
Radzyń |
5:2 | 3:0 | x | 1:3 | 6:1 | 9 | 15 – 6 | I |
4 | Milanów | 1:1 | 1:3 | 3:1 | x | 4:1 | 7 | 9 – 6 | III |
5 | ART-TIG Huta | 0:2 | 1:7 | 1:6 | 1:4 | x | 0 | 3 – 19 | V |
Grupa II
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan II | Orlęta I
Łuków |
Wenus Oszczepalin | Niwa Łomazy | Unia Krzywda | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan II | x | 1:2 | 7:0 | 4:1 | 1 :0 | 9 | 13 – 3 | II |
2 | Orlęta Łuków I | 2:1 | x | 6:1 | 6:1 | 1:2 | 9 | 15 – 5 | I |
3 | Wenus Oszczepalin | 0:7 | 1:6 | x | 0:9 | 2:5 | 0 | 3 – 27 | V |
4 | Niwa Łomazy | 1:4 | 1:6 | 9:0 | x | 0:1 | 3 | 11 – 11 | IV |
5 | Unia Krzywda | 0:1 | 2:1 | 5:2 | 1:0 | x | 9 | 8 – 4 | III |
Grupa III
Wyniki spotkań
Lp. | Nazwa drużyny | Huragan dziewczęta | Orlęta II
Łuków |
AP TOP II | Orlęta II Radzyń | Punkty | Bramki | Miejsce |
1 | Huragan dziewczęta | x | 0:5 | 0:7 | 2:5 | 0 | 2 – 17 | IV |
2 | Orlęta II
Łuków |
5:0 | x | 0:6 | 2:4 | 3 | 7 – 10 | III |
3 | AP TOP II | 7:0 | 6:0 | x | 1:2 | 6 | 14 – 2 | II |
4 | Orlęta II Radzyń | 5:2 | 4:2 | 2:1 | x | 9 | 11 – 5 | I |
Mecze półfinałowe:
Orlęta I Radzyń -Orleta I Łuków 1:1(karne 5:6)
AP TOP 54 II – Orlęta II Radzyń 1:3
Mecz o III miejsce: Orlęta I Radzyń – AP TOP II 0:2
Mecz o I miejsce: Orlęta I Łuków – Orlęta II Radzyń 1:2
Najlepszy bramkarz: Michał Kot (Orlęta I Łuków)
Najlepszy zawodnik: Marcel Obroślak (Orlęta II Radzyń)
Król strzelców: Norbert Ramatowski (AP TOP 54 II Biała Podlaska)
Klasyfikacja klubów po VII turniejach:
1 AP TOP 54 Biała Podlaska – 25 pkt
2 Orlęta Łuków – 16 pkt
3 DAF Łuków – 11 pkt
4 Orlęta Radzyń – 5 pkt
5 Grom Kąkolewnica – 4 pk
6 Granica Terespol – 3 pkt
7 Niwa Łomazy – 2 pkt
8 Unia Krzywda – 2 pkt
9 – 10 AMPLUS Łuków – 1 pkt
Międzyrzec Podlaski – 1 pkt
Za zajęcie I miejsca najlepszy klub Halowych Mistrzostw BOZPN otrzyma Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier,
który zostanie wręczony podczas VII Letniej Gali Piłkarskiej w Kąkolewnicy 2 lipca 2016 r.
Do klasyfikacji klubowej kluby otrzymują następującą ilość punktów:
1 miejsce w turnieju 4 pkt
2 miejsce w turnieju 3 pkt
3 miejsce w turnieju 2 pkt
4 miejsce w turnieju 1pkt
Statystyka Halowych Mistrzostw
- Liczba Klubów – 18
- Liczba zawodników – 900
- Liczba drużyn – 73
- Liczba rozegranych meczy – 181
- liczba strzelonych bramek – 551